All Serials RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All Serials RPG

Един уникален форум посветен на всички сериали.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Тейлър МакКуин
Париж, преди 2 години. - Page 3 Vote_lcapПариж, преди 2 години. - Page 3 Voting_barПариж, преди 2 години. - Page 3 Vote_rcap 
Меган Хейл
Париж, преди 2 години. - Page 3 Vote_lcapПариж, преди 2 години. - Page 3 Voting_barПариж, преди 2 години. - Page 3 Vote_rcap 
Джеси Даймънд
Париж, преди 2 години. - Page 3 Vote_lcapПариж, преди 2 години. - Page 3 Voting_barПариж, преди 2 години. - Page 3 Vote_rcap 
Деймън Салваторе
Париж, преди 2 години. - Page 3 Vote_lcapПариж, преди 2 години. - Page 3 Voting_barПариж, преди 2 години. - Page 3 Vote_rcap 
Анджелина Милър
Париж, преди 2 години. - Page 3 Vote_lcapПариж, преди 2 години. - Page 3 Voting_barПариж, преди 2 години. - Page 3 Vote_rcap 
Алек Петров
Париж, преди 2 години. - Page 3 Vote_lcapПариж, преди 2 години. - Page 3 Voting_barПариж, преди 2 години. - Page 3 Vote_rcap 
Алекса Евънс
Париж, преди 2 години. - Page 3 Vote_lcapПариж, преди 2 години. - Page 3 Voting_barПариж, преди 2 години. - Page 3 Vote_rcap 
Katherine Pierce.
Париж, преди 2 години. - Page 3 Vote_lcapПариж, преди 2 години. - Page 3 Voting_barПариж, преди 2 години. - Page 3 Vote_rcap 
Мариус
Париж, преди 2 години. - Page 3 Vote_lcapПариж, преди 2 години. - Page 3 Voting_barПариж, преди 2 години. - Page 3 Vote_rcap 
Виктория Джонсън
Париж, преди 2 години. - Page 3 Vote_lcapПариж, преди 2 години. - Page 3 Voting_barПариж, преди 2 години. - Page 3 Vote_rcap 
Latest topics
» Да станем приятели...
Париж, преди 2 години. - Page 3 EmptyЧет Апр 26, 2012 6:56 am by Мариус

» Коя песен слушате в момента ?
Париж, преди 2 години. - Page 3 EmptyВто Яну 31, 2012 5:36 pm by Savannah Brown

» Търся си другарче за РП...
Париж, преди 2 години. - Page 3 EmptyСъб Яну 14, 2012 10:59 am by Шарлот Петрова

» Сладко или солено
Париж, преди 2 години. - Page 3 EmptyВто Дек 13, 2011 9:00 pm by Savannah Brown

» Популярен ли си?
Париж, преди 2 години. - Page 3 EmptyВто Дек 13, 2011 8:59 pm by Savannah Brown

» С шоколад или сметана ?
Париж, преди 2 години. - Page 3 EmptyВто Дек 13, 2011 8:41 pm by Savannah Brown

»  Колко % ?
Париж, преди 2 години. - Page 3 EmptyВто Дек 13, 2011 8:38 pm by Savannah Brown

» Познай какъв цвят е бельото на следващия ?
Париж, преди 2 години. - Page 3 EmptyВто Дек 13, 2011 7:58 pm by Анджелина Милър

» Знаеш ли как изглежда предишния?
Париж, преди 2 години. - Page 3 EmptyВто Дек 13, 2011 7:56 pm by Анджелина Милър

Париж, преди 2 години. - Page 3 Pageviews_1
Гласувай за мен в BGTop100.com
Администратори: Натали Хоуп Париж, преди 2 години. - Page 3 Kto8ru Меган Хейл Париж, преди 2 години. - Page 3 Ck7hrh Анджелина Милър Париж, преди 2 години. - Page 3 F9dlly Модератори: Алекса Евънс Париж, преди 2 години. - Page 3 Fnk1yi Джорджина Спаркс Париж, преди 2 години. - Page 3 4bf2jo Savannah Brown Париж, преди 2 години. - Page 3 Agfgcb Дизайнери: Наталия. Париж, преди 2 години. - Page 3 Pxrtnu
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:04 am

 

 Париж, преди 2 години.

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Мариус

Мариус


Брой мнения : 141

Париж, преди 2 години. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 3 EmptyСъб Авг 13, 2011 5:24 pm

Искаше ми се да й кажа „Извинявай”, задето предизвиках такава реакция в нея, и да я целуна, но не направих нито едно от двете. Просто се усмихнах... дори малко арогантно, за да прикрия какво наистина беше вътре в мен.

- Ти къде искаш да идем? – попитах я.

Келнерът, който ни беше донесъл питиетата, пресече хоризонтът ми и се спря на отсрещната маса, за да вземе поръчките на хората, които току що се настаниха там. След това се обърна и погледът му падна върху мен. Аз вдигнах ръка и когато той се приближи, поисках сметката. След това момчето бързо изчезна. Обърнах се към Алекса.

- Ако искаш, можем да идем да пояздим в някоя от конните бази извън града... – казах първото нещо, което ми дойде на ума, тъй като си спомних, че Али каза, че обича да язди.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Париж, преди 2 години. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 3 EmptyСъб Авг 13, 2011 5:38 pm

Идеята ми хареса,но не можех.Причината сигорно щеше да му се стори тъпа.

- Идеята е страхотна,но аз яздя само един кон.Тоест..понякога и други,но най-много си обичам моя...колкото и странно да звучи... - повдигнах рамене.Но ако не отидем там къде другаде ще отидем.Усмихнах му се чаровно и го целунах по бузата.

- Добре.Нека да отидем... - съгласих се.Чувствха се добре сред конете,а и нали щях да съм с него.Щеше да е стахотно.Мариус плати и аз станах от стола си.Той ме последва и ние слязохме отново с асансьора.Изкошавах се да не му се нахвърля да го целувам.Спряхме едно такси и му казахме да кара към някоя от конните бази.За нас късмет той знаеше английски и знаеше къде се намират всичките конни бази.Слезнахме пред една от тях.Прегърнах Мариус.Не знам защо..просто ми се искаше да го докосна.
Върнете се в началото Go down
Мариус

Мариус


Брой мнения : 141

Париж, преди 2 години. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 3 EmptyСъб Авг 13, 2011 8:24 pm

Първоначално мислех да питам дали Алекса не иска да дойде до мотела, където бях паркирал колата си, за да идем до някоя конна база с нея, но после си дадох сметка, че не е нужно да я подлагам на неудобствата на старият ми бричкав Форд (както и на, меко казано, екстремния ми начин на шофиране) и си хванахме такси. Шофьорът ни спря пред една конна база и двамата с Али слязохме.

- На бас за една целувка, че ще те бия на конна надпреварва – усмихнах й се предизвикателно.

Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Париж, преди 2 години. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 3 EmptyНед Авг 14, 2011 8:41 am

Повдигнах вежда.

- Бих ти я дала още сега,но това ще означава,че съм победена,а аз ще направ всичко за да спечеля и да ми дадеш две целувки...може и още нещо... - смигнах му и се засмях.Сещнахме се с оправителя разменихме няколко думи и после отидохме при конете.За нас бяха отредени един черен и един кафяв.Заплюх си черния.Оправихме юздите и всичко и се качихме на конете.

- Добре на къде? - запитах.Конете можеха да се яздят наокол ов гората,а тук можеше който иска да ги тренира за скокове и любителите на скокове бяха тук.Аз предпочитах да яздя свободно.
Върнете се в началото Go down
Мариус

Мариус


Брой мнения : 141

Париж, преди 2 години. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 3 EmptyНед Авг 14, 2011 3:54 pm

Усмихнах й се предизвикателно и пришпорих коня си. Той се впусна бързо напред в галоп. Вятърът в лицето и бързата скорост бяха много приятна комбинация. Нямаше особено значение накъде щяхме да яздим... Предполагам, че в и около гората, понеже имаше по-малко хора и беше по-свободно.

Обърнах се назад и смигнах игриво на Алекса. Не бях яздил откакто свърши късния ренесанс и чувството беше много приятно – по-приятно, отколкото очаквах, когато ми хрумна идеята.

- Хайде, шампионке! – провикнах се към Алекса. – Дай всичко от себе си!...

Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Париж, преди 2 години. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 3 EmptyНед Авг 14, 2011 4:08 pm

Яздехме,а той май си беше наумил малко състезание.Беше нечестно защото тръгна преди мен.Настигнах го и дори го задминах и се настигахме и задминавахме докато не стигнахме една хубава полянка.Заобикаляха я дървета,а наоколо имаше цвета хубава зелена трева и слънцето печеше приятно.

- Искаш ли да починем тук? - попитах го.Мястото изглеждаше приятно.Не дочаках отговор и слезнах от коня.Заведох го до едно дърво за да вържа юздите му за да не избяга.Той почна да пасе трева,а аз се огледах.Тихо,приятно,топло...идеално за много неща.




Very Happy Ау на къде бия хД

Върнете се в началото Go down
Мариус

Мариус


Брой мнения : 141

Париж, преди 2 години. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 3 EmptyНед Авг 14, 2011 4:22 pm

Слязох от коня и, разбира се, веднага се лепнах за Алекса, обвивайки ръце около талията й и целувайки я по шията.

- Имам чувството – казах тихичко в ухото й -, че си намерила човека, който да те обича.

... Може би. Днес се бях оказал жертва на чувства, които нямаше как да сбъркам. Това бяха прелюдия към обич, бях почти сигурен, и щеше да е малко шокиращо, ако се окажеше просто една френска авантюра.

Седнах на земята, сред тревата и дърветата, които заобикаляха тази полянка, и притеглих Алекса в скута си, като отново впих устни в нейните. Просто не можех да стоя далеч от тях.


А после аз съм имала мръсно подсъзнание .. Laughing
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Париж, преди 2 години. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 3 EmptyНед Авг 14, 2011 4:30 pm

Усмихнах се на думите му.Той седна на земята и ме притисна към себе си и впи устни в мойте

- Мисля,че и аз намерих човек който да обичам... - изрекох след като се отдръпна хда си поема въздух.Отново го целунах.Ръцете ми зашариах по цялото му тяло и аз се намесих по-удобно.Избутах го на земята такаче да легне и легнах върхо него.Отново се надявах да не му тежа.Продължи хда го целунах.Първо устните,а после вратър.Беше ми толкова приятно с него.Харесва ми да усещам устните му върхо свойте и ръцете му върхо тялото си.Харесвах всичко в него...самия него.Целувките ми ставаха по-настоятелки,а ръцете ми бяха върхо гърдите му.
Върнете се в началото Go down
Мариус

Мариус


Брой мнения : 141

Париж, преди 2 години. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 3 EmptyНед Авг 14, 2011 4:40 pm

Постоях известно време така, наслаждавайки се на вкуса на устните й, на допирът на ръцете й, на тежестта на тялото й върху моето. Адреналинът циркулираше във вените ми и кръвта ми кипна. Усещах как страстта и блаженството се разливаха по цялото ми тяло. Майната му на въпросите „Дали е редно?” и техните отговори... Истински е само момента.

С едно мое движение, Алекса се оказа под мен. Целувах я нежно по врата, бавно отивайки нагоре към устните й. Ръцете ми шареха по кожата й. Леко се приведох и й прошепнах на ухо:

- Сигурна ли си, че го искаш?

Ако не беше, бях готов да изчакам. Щях да чакам колкото е нужно, въпреки че след този момент демонската ми същност щеше да открие истинското си лице и щеше да се наложи да водя голяма вътрешна борба, за да не се поддам на желанията си...

... но май нямаше да се наложи.

Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Париж, преди 2 години. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 3 EmptyНед Авг 14, 2011 4:51 pm

Исках ли го?Да...,но ме беше малко страх.Не го бях правила преди.Размърдах се неспокойно избягвайки погледа му.Щях да съсипя всичко...

- Аз...не съм го правила преди... - изрекох тихо загледана в дърветата все още под него.Не ми се искаше да разваля момента.Сигорно сега ще се отдръпне и ще каже,че когато съм готова ще го направим и всякакви такива,но аз си бях готова просто ме беше малко страх.


П.п:Не измислих друго...;х
Върнете се в началото Go down
Мариус

Мариус


Брой мнения : 141

Париж, преди 2 години. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 3 EmptyНед Авг 14, 2011 5:05 pm

Всеки мъж би искал по възможност да е първият на момичето, с което излиза. Е, аз имах този късмет. И за мен не бе проблем да го направя, но... не исках после Алекса да съжалява. Ако срещнеше някой друг, някой по-подходящ от мен и започнеше да изпитва съжаления, че го е направила като моментно скимване с някакъв си Мариус в Париж, а не се е запазила за този, който наистина обича?...

- Ще бъде нежен – обещах й и отново започнах да я целувам навсякъде. – Не се безпокой. Но... ако искаш, можем да го направим някъде, където ще ти е по-удобно.

Болката беше неминуема, но ако можеше да бъде в по-малки количества, защо да й спестявам този вариант?

Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Париж, преди 2 години. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 3 EmptyНед Авг 14, 2011 5:20 pm

Надигнах се до седнало положение и го погледнах.Усмихнах му се.

- Ако искаш да се върнем.Ще вземем такси.Ще отидем в хотела където съм отседнала ..ще наемем стаята... - предложих.Можех да го направя с него и тук..ако поиска.Нали бях с него.Усмихнах се плахо.Може би малкия ми страх беше малко повечко.Повечето ми приятелки го бяха правили и ми бяха обеснявали какво се прави горе доло въпреки,че не исках да ги слушам.Знаех горе доло какво се прави,но...не знам...

- Не знам какво точно да правя... - засмях се.Знаех само някои неща,но дали щях да ги правя правилно?
Върнете се в началото Go down
Мариус

Мариус


Брой мнения : 141

Париж, преди 2 години. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 3 EmptyНед Авг 14, 2011 5:29 pm

Трябваше да призная, че тази невинност ми хареса.

- За щастие, аз знам – усмихнах й се. - Друго си е да го направиш с някой, който има опит, а не с някой седемнайсет годишен, който знае само, че се играе на „Влез-Излез”.

Моментално млъкнах, преди да бях изръсил още някоя глупост, с която да стресна Алекса. Изправих се и й помогнах да стане, гледайки с многозначителна усмивка позеленелите й дрехи, под които се криеше това сладко тяло с божествени извивки.

- Какво ли ще си помислят вашите, като видят в какво състояние са ти дрехите?...

Позасмях се малко и тръгнах към коня си.

Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Париж, преди 2 години. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 3 EmptyНед Авг 14, 2011 6:15 pm

Замсхя се на думите му за "Влез-Излез" .Качих се на коня си.

- Чесно не ми пука какво ще кажат и какво ще си помислят... - засмях се.Върнах се в базата на галоп.Оставихме конете и пак си повикахме такси.Докато чакахме аз се надигнах на пръсти и го целунах.Таксито дойде и аз му казах да кара към хотела.Естествено на френски.Щом стигнахме му платих и излезнахме.Влезнахме вътре и аз държах Мариус за ръката.Хората ни гледаха.Да...дрехите ми бяха целите зелени..почти...и бях на шеснадесет,а той на двадесет и шест.Застанах на рецепцията.

- Стая на името на...Мариса О'Нийл. - казах аз.Това беше леля ми.Можех и на мое име да я пиша,но както и да е.Жената ми даде един ключ.Стаята беше само за днес и поне да я ползваме.Качихме се с асансьора.Стигнахме стаята и аз отключих.Вътре беше доста хубаво.Веганах легнах на леглото сякаш беше спасение.Въздъхнах доволно и се загледах в тавана.
Върнете се в началото Go down
Мариус

Мариус


Брой мнения : 141

Париж, преди 2 години. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 3 EmptyНед Авг 14, 2011 10:31 pm

Заключих вратата след себе си и отидох до Алекса, която се беше излегнала на леглото, лягайки до нея. Отново започнах да я целувам навсякъде, чудейки се какво ли й се въртеше в главата. Щеше да ми е далеч по-лесно, ако можех да прочета мислите й... Но когато не е лесно, не е интересно, нали?

Ръката ми бавно се спусна надолу и когато стигна ръба на блузката й, аз промълвих, без да отдръпвам лице:

- Сигурна ли си, че няма да съжаляваш после? Не искам да се възползвам от теб.

Все пак - тя беше на шестнайсет, а аз... е, при мен беше малко сложно. Но във всички случаи определено трябваше да ме съдят за педофилия. Засмях се на мисълта.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Париж, преди 2 години. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 3 EmptyПон Авг 15, 2011 8:22 am

Той легна до мен и почна отнов ода ме целува.Ръката му се спусна към блузата ми и той попита дали съм сигона.Исках го..исках го с него.Кимнах.

- Да.Сигурна съм.Искам го... - промълвих тихо.Наистина го исках...наистина.Обвих ръце около вратър му и допрях устни до неговите.Езикът ми навлезе в устата му и докосна неговият.Замислих се за това което ще се случи.Бях чувала,че боли,но дали беше много или малко...не знам.

- Мариус...обещай ми,че няма да боли...моля те... - изрекох като пррекъснах целувката и се отдръпнах леко за да го погледна.
Върнете се в началото Go down
Мариус

Мариус


Брой мнения : 141

Париж, преди 2 години. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 3 EmptyПон Авг 15, 2011 10:20 am

Погледнах я. Разбира се. Болката. Един от най-големите страхове на всяко момиче, когато се опре до "пъврият им път".

- Ако трябва да съм честен, не мога - отговорих. Дали ще я боли, зависеше в голям процент и от нея. Рабира се, аз също трябваше да внимава, за да не я нараня, но това не представляваше трудност за мен. - Но мога да ти обещая, че ще боли по-малко, ако просто не се стягаш.

Цялата философия бе в това да се отпусне. Продължих да я целувам и да галя с ръка кожата й, бавно, нежно, работейки по въпроса с предразполагането. Наистина не исках да изпитва болка, не и щом искаше да го направи за първи път не с някой друг, а с мен. Не исках да я подвеждам, щом ми гласуваше такова доверие.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Париж, преди 2 години. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 3 EmptyПон Авг 15, 2011 10:59 am

Притесних се като чух думите му.Трябваше обаче да се отпусна.Опитах се и се оставих в ръцете му.Той продължи да ме целува докато ръцете му се плъзгаха по тялото ми.Стон се откъсна от устата ми когато ръцете му докоснаха кожата ми сякаш преди не го е правил.Отпусках се леко,но при всеки допит на ръцете му до кожата ми се стягах.

- Страх ме е... - изрекох тихо.В очите ми се четеше-страх,копнеж,страст и още много чувства.Исках да знае как се чувствам,но така можех да проваля всичко.Сигорно щеше да му писне да му мрънкам докато не ми го...Обвих ръцете си още повече около вратът му като удавник за спасението си.


Друго не ми хрумна Sad
Върнете се в началото Go down
Мариус

Мариус


Брой мнения : 141

Париж, преди 2 години. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 3 EmptyПон Авг 15, 2011 11:18 am

Не можех да я виня, че я беше страх. Все пак, това й беше за първи път... и нямаше нищо страшно. Не и ако си с някой, който има пет хилядолетия живот и практика зад гърба си; някой, който знаеше какво точно се прави и възможността да направи нещо грешно е сведена до минимум... Изведнъж ми се прииска да й разкажа всичко за себе си, от игла до конец, всеки ден, всеки миг, всяка емоция от живота ми, но сега далеч не бе времето. Вместо това продължих да я галя и целувам.

- Довери ми се - казах й нежно

Ръката ми се плъзна по корема й нагоре, стигна до ръба на сутиена и бавно започна да шари в околността, слизайки надолу, където е закопчалката. Но не я докоснах. Вместо това с помощта и на другата ръка се отървах от досадната блуза, която скриваше тези прелестни гърди.

Оо, спокойно ! Very Happy И моята муза в момента е изпаднала в криза на личността .. хдд
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Париж, преди 2 години. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 3 EmptyПон Авг 15, 2011 11:31 am

Ръката му стигна сутиена ми.Настръхнах и леко се извих.Той махна блузата ми и продължи да обхожда тялото ми с ръце.


- Мариус - простенах името му.Той беше казал да му се доверя.Е доверявах му се.Имах му пълно доверие.Този мъж...мамка му!Харесвах го..наистина.Нещо което не ми се беше случвало преди.Може би дори го обичах."Успокой се Али.Всичко ще е наред.Той знае какво прави.Има опит!" - почнах да се успокоявам умствено.Вярвах му...и знаех,че няма да съжалявам,че първия ми път е с него.Не веднъж момчета ми бяха преглагали секс и аз им бях отказвала.Не веднъж са се опитвал ида стигнах до секс докато сме се натискали...,но с Мариус се чувствах...сигурна.Исках първия ми път да е с него.
Върнете се в началото Go down
Мариус

Мариус


Брой мнения : 141

Париж, преди 2 години. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 3 EmptyПон Авг 15, 2011 11:46 am

Не можех да отделя устните си от това тяло. Беше като наркотик, към който едва започвам да се пристрастявам. Изобщо цялата Алекса ми действаше много по-различно, отколкото другите жени. Имаше нещо в нея, нещо различно, което не можех да идентифицирам; и то ме привличаше със сила, колкото позната, толкова и непозната.

- Подлудяваш ме - беше единственото, което успях да й кажа, и може би беше най-голяма истина, която изрекох днес.

Отървах се и от своята блуза и продължих любовната игра, стигайки до ръба на поличката й. Погледнах Алекса в очите, сякаш казвайки й без думи: "Последен шанс да се откажеш"... Въпреки, че не исках да се отказва, щях да я разбера, ако се решеше да не го прави.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Париж, преди 2 години. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 3 EmptyПон Авг 15, 2011 12:24 pm

Подлудявах го?Е това май беше хубаво.Смао се усмихнах.Той свали своята блуза и пред мен се откриха мусколите му."Уау!" - помислих си и прокарах пръсти по тях.Пръстите му стигнаха до полата ми която си беше доста късичка.Сигорно с нея приличах на някоя уличница,но си беше топло,а и обичах късите полички.Той ме погледна с поглед сякаш казваше "Последен шанс да се откажеш" или нещо подобно.Аз само му кимнах.Исках да продължи.Исках да усетя ръцете му междо краката си мамка му!

- Давай.. - изрекох тихо.Леко се напрегнах,но гледха да се отпусна.Ръката му се плъзна по бедрото ми и аз леко се издърпах назад от страх.Погледнах го като уплашено животно леко надигната.Отново легнах на леглото.Стиснах с ръце чаршафите."О Господи моля те да не боли...много" - замолих се умствено загледана в тавана.
Върнете се в началото Go down
Мариус

Мариус


Брой мнения : 141

Париж, преди 2 години. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 3 EmptyПон Авг 15, 2011 12:42 pm

Всичките ми съмнения се стопиха и бяха изместени от страст, която ме обливаше на горещи вълни. Алекса ме гледаше сякаш беше ранено кученце. "Успокой се", ми се искаше да й кажа., "Не бих те наранил за нищо на света."... Напълно вярно. Самата мисъл, че може да й причиня болка, ме караше да се чувствам гадно. Беше много несправедливо такова ефирно и прекрасно същество като жената пред... под мен, да изпитва дискомфорт от този акт, чиято задача е да носи удоволствие.

Само след секунда бельото, което носеше отдолу Алекса, се търкаляше около леглото, а точното му местонахождение оставаше загадка за нас, тъй като ние не се интересувахме от него. Пръстите ми започнаха да шарят надолу, проправяйки си път към мястото, което може би никой друг преди не е докосвал по този начин.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Париж, преди 2 години. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 3 EmptyПон Авг 15, 2011 12:58 pm

Той свали бельото ми,а аз леко се извих.Ръцете му слизаха все по-надоло и по-надоло.Скоро щяха да стигнах интимните ми части.Мънкане се откъсна от устата ми.Знаех,че мога да му се доверя и все пак това щеше да е първия ми път и си ме беше страх.Поне той знаеше какво и как да пави за разлика от мен.Ръцете му се блъзгаха по тялото ми карайки кожата ми да настръхва.Гледах тавана и стисках все повече чаршафите сякаш са моето спасение.Обаче и те нямаше да ме спасят от болката.Едни казваха,че много боли други казваха ,че малко...и аз не знаех на кои да се доверя.

Музата избяга официално ;х
Върнете се в началото Go down
Мариус

Мариус


Брой мнения : 141

Париж, преди 2 години. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 3 EmptyСъб Сеп 03, 2011 8:40 am

Страстта замъгляваше трезвеното ми мислене и беше малко трудно да се опитвам да съм нежен, но успявах да се сдържа от страстна грубост. Когато прецених, че моментът бе настъпил и Алекса се бе разгорещила дотолкова, че да не усети кой знае каква болка, внимателно проникнах в нея, докато нежно я целувах по врата.

Забелязах ръцете й, стиснали чаршафа, и ми прииска отново да й кажа да не се притеснява, но не казах нищо. Просто внимателно се плъзгах в нея, бавно, но ритмично. Блаженството и удоволствието бяха несравними. Надявах се и тя да изпитва същото, малко или много. Изведнъж през ума ми мина мисълта, че трябва да ме арестуват за педофилия, и мислено се засмях, а устните ми си останаха в същата права, безизразна линия.

btw. Познато хД

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Париж, преди 2 години. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Париж, преди 2 години.
Върнете се в началото 
Страница 3 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» LA преди 3 години
» Лондон,преди 3 години
» Гимназията,преди 2 години
» Лондон преди 2 години
» Париж,Франция преди един месец

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
All Serials RPG :: В миналото :: Миналото-
Идете на: