All Serials RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All Serials RPG

Един уникален форум посветен на всички сериали.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Тейлър МакКуин
Париж, преди 2 години. - Page 6 Vote_lcapПариж, преди 2 години. - Page 6 Voting_barПариж, преди 2 години. - Page 6 Vote_rcap 
Меган Хейл
Париж, преди 2 години. - Page 6 Vote_lcapПариж, преди 2 години. - Page 6 Voting_barПариж, преди 2 години. - Page 6 Vote_rcap 
Джеси Даймънд
Париж, преди 2 години. - Page 6 Vote_lcapПариж, преди 2 години. - Page 6 Voting_barПариж, преди 2 години. - Page 6 Vote_rcap 
Деймън Салваторе
Париж, преди 2 години. - Page 6 Vote_lcapПариж, преди 2 години. - Page 6 Voting_barПариж, преди 2 години. - Page 6 Vote_rcap 
Анджелина Милър
Париж, преди 2 години. - Page 6 Vote_lcapПариж, преди 2 години. - Page 6 Voting_barПариж, преди 2 години. - Page 6 Vote_rcap 
Алек Петров
Париж, преди 2 години. - Page 6 Vote_lcapПариж, преди 2 години. - Page 6 Voting_barПариж, преди 2 години. - Page 6 Vote_rcap 
Алекса Евънс
Париж, преди 2 години. - Page 6 Vote_lcapПариж, преди 2 години. - Page 6 Voting_barПариж, преди 2 години. - Page 6 Vote_rcap 
Katherine Pierce.
Париж, преди 2 години. - Page 6 Vote_lcapПариж, преди 2 години. - Page 6 Voting_barПариж, преди 2 години. - Page 6 Vote_rcap 
Мариус
Париж, преди 2 години. - Page 6 Vote_lcapПариж, преди 2 години. - Page 6 Voting_barПариж, преди 2 години. - Page 6 Vote_rcap 
Виктория Джонсън
Париж, преди 2 години. - Page 6 Vote_lcapПариж, преди 2 години. - Page 6 Voting_barПариж, преди 2 години. - Page 6 Vote_rcap 
Latest topics
» Да станем приятели...
Париж, преди 2 години. - Page 6 EmptyЧет Апр 26, 2012 6:56 am by Мариус

» Коя песен слушате в момента ?
Париж, преди 2 години. - Page 6 EmptyВто Яну 31, 2012 5:36 pm by Savannah Brown

» Търся си другарче за РП...
Париж, преди 2 години. - Page 6 EmptyСъб Яну 14, 2012 10:59 am by Шарлот Петрова

» Сладко или солено
Париж, преди 2 години. - Page 6 EmptyВто Дек 13, 2011 9:00 pm by Savannah Brown

» Популярен ли си?
Париж, преди 2 години. - Page 6 EmptyВто Дек 13, 2011 8:59 pm by Savannah Brown

» С шоколад или сметана ?
Париж, преди 2 години. - Page 6 EmptyВто Дек 13, 2011 8:41 pm by Savannah Brown

»  Колко % ?
Париж, преди 2 години. - Page 6 EmptyВто Дек 13, 2011 8:38 pm by Savannah Brown

» Познай какъв цвят е бельото на следващия ?
Париж, преди 2 години. - Page 6 EmptyВто Дек 13, 2011 7:58 pm by Анджелина Милър

» Знаеш ли как изглежда предишния?
Париж, преди 2 години. - Page 6 EmptyВто Дек 13, 2011 7:56 pm by Анджелина Милър

Париж, преди 2 години. - Page 6 Pageviews_1
Гласувай за мен в BGTop100.com
Администратори: Натали Хоуп Париж, преди 2 години. - Page 6 Kto8ru Меган Хейл Париж, преди 2 години. - Page 6 Ck7hrh Анджелина Милър Париж, преди 2 години. - Page 6 F9dlly Модератори: Алекса Евънс Париж, преди 2 години. - Page 6 Fnk1yi Джорджина Спаркс Париж, преди 2 години. - Page 6 4bf2jo Savannah Brown Париж, преди 2 години. - Page 6 Agfgcb Дизайнери: Наталия. Париж, преди 2 години. - Page 6 Pxrtnu
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:04 am

 

 Париж, преди 2 години.

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
АвторСъобщение
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Париж, преди 2 години. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 6 EmptyПон Сеп 26, 2011 12:48 pm

Отново се завъртях и едва не се блъснах в Мариус.
- Ами..би трябвало...може да не се прибирам в стаят при зомбитата... - усмихнах се и му смигнах.Това си беше..перверзно...стига да ме е разбрал правилно.Продължихме да ходим по уличките.Отвреме на време правех неща които правеха само малките деца.Но на практика аз си бях малко дете.
- Искаш ли..да се поразходим още малко и..после да отидем в стаята която наехме по-рано? - придадох си най-ангелския вид който можех да имам и го погледнах умолително.Предпочитах - и исках - да прекарам вечерта с него от колкото с другите...стига и той да искаше. - Само ако искаш...ако не искаш..ще разбера...
Почнахда дрънкам някакви банални обеснения като гледах земята тъйкато се бяхме спряли на едно място.

П.п:Айде Very Happy
Върнете се в началото Go down
Мариус

Мариус


Брой мнения : 141

Париж, преди 2 години. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 6 EmptyПон Окт 03, 2011 2:20 pm

Разбира се, че исках.

Но реших да се направя на ударен. Усмихнах се и я погледнах с поглед тип "намекваш ли ми нещо?".

- Според теб искам ли? - попитах с тон, който ясно показваше, че не бе нужно да отговаря на това.

Определено предпочитах да се лигавя в Алекса, отколкото да прекарам една дълга, безсънна нощ в дупката (която едва ли можеше да се нарече "мотел") в която бях отседнал. Нямаше да се очудя, ако ме бяха обрали... за не знам кой път вече. Имах чувството, че там и хлебарките притежаваха непогрешим усет за пари. Но това бе животът.

btw. Супер Very Happy .. Ще делиме печалбата 50/50 .. ;д Ама как ще му е заглавието ? ;д
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Париж, преди 2 години. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 6 EmptyПон Окт 03, 2011 6:03 pm

Усмихнах се и го хванах за ръката като го дръпнах още по-навътре към тъмните улички.От там беше по-бързо...и дано обаче да нямаше никой.Нищо чудно обаче да ни забъркам в още някоя неприятност.
Вървяхме в ноща.Ставаше все по-студено и по-студено.Обвих ръце окоо тялото си.Не очаквах да ми стане студено...Подуха вятър който разроши косата ми....
- Нека да се връщаме по-скоро в хотела... - засмях се.Толкова много неща можехме да направим там....толкова много...
Погледнах към Мариус и после към панталоните му и после прехапах долната си устна.Това обаче не тря дълго тъйкато избухнах в смях,а смехът ми отекна по празните тъмни улички.Сигорно съм изглеждала като някоя луда...каквато си и бях.
- Шаляляля... - изтананиках си.Бях откачила съвсем.Радвах се,че Мариус е с мен...радвах се,че го срещнах...радвах се,че ме обича...Имаше една пейка наблизо и аз се качих на нея....минах я и после стъпих на земята... - Радвам се,че си с мен...радвам се,че се запознахме...радвам се,че ме обичаш...Обичам те
Изкикотих се.Бях казала мислите си на глас.След като си го бях помислила.Дори не обмислих дали да си ги задържа или нещо подобно.

П.п:Ни знъм.. Laughing Лудите са си луди...и малко любов Very Happy
Върнете се в началото Go down
Мариус

Мариус


Брой мнения : 141

Париж, преди 2 години. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 6 EmptyСъб Ное 19, 2011 8:23 am

Прегърнах я и я стиснах силно, сигурно едва не изкарвайки й въздуха.

- И аз се радвам, че ти се радваш.

Никога не бях подозирал, че ще мога да кажа тези думи отново на някой и да са истина. Целия ми свят, изграден върху лъжи и бягства, сега добиваше един странен чар, главно защото Алекса се бе намесила и бе разбила за една нощ мирогледа ми. Не знам как го направи, но и нямаше особено значение - важното бе, че намерих другата половина то себе си.

Изведнъж ми хумна нещо.

- Хей, прави ли ти се нещо нередно?

Ох... Покрай нея май и аз нещо се вдетинявах.

btw. "Лудите са си луди или До какво може да ви докара любовта" .. Ей сега ще драсна един мейл до някое издателство .. Very Happy Или вестник .. Laughing
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Париж, преди 2 години. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 6 EmptyСъб Ное 19, 2011 11:24 am

Думите му ме изненадаха.Повдигнах вежда.
- Какво намекваш? - притиснах се още повече в него и се надигнах на пръсти като обвих ръце около вратът му.Устните ми докоснаха неговите.
Ммм....целува се страхотно.
Отдръпнах се да го погледна.Беше толкова красив....и секси...и беше мой....Щяхме да прекараме цяла вечер - може би - заедно...стига той да иска...
- Обичам те.. - казах тихичко.

П.п:Напълно съм забила хД..
Пращай,пращай..ще станем известни и богати Happy Laughing
Върнете се в началото Go down
Мариус

Мариус


Брой мнения : 141

Париж, преди 2 години. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 6 EmptyВто Дек 13, 2011 7:13 pm

- Имам предвид ... - започнах разсеяно, но млъкнах. - Имам предвид... - започнах отново, но не успях да намеря точните думи.

А някога пишех стихове... Пф.

Прегърнах я отново и я целунах. Мда, наистина развивах пристрастеност към тези устни. Не, развивах пристрастеност към Алекса. Не можех да спря да се удивявам на влиянието, което това момиче оказваше върху мен. Хм... Може би трябваше да съм по-откровен с нея. Отворих уста и направо казах какво ми се въртеше в главата.

- Имам предвид, нещо откачено. Нещо забранено - погледнах Алекса в очите. - Нещо като... Обичаш ли лунапаркове? - попитах ни в клин, ни в ръкав.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Париж, преди 2 години. - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 6 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Париж, преди 2 години.
Върнете се в началото 
Страница 6 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» LA преди 3 години
» Лондон,преди 3 години
» Гимназията,преди 2 години
» Лондон преди 2 години
» Париж,Франция преди един месец

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
All Serials RPG :: В миналото :: Миналото-
Идете на: