All Serials RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All Serials RPG

Един уникален форум посветен на всички сериали.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Тейлър МакКуин
Париж, преди 2 години. - Page 5 Vote_lcapПариж, преди 2 години. - Page 5 Voting_barПариж, преди 2 години. - Page 5 Vote_rcap 
Меган Хейл
Париж, преди 2 години. - Page 5 Vote_lcapПариж, преди 2 години. - Page 5 Voting_barПариж, преди 2 години. - Page 5 Vote_rcap 
Джеси Даймънд
Париж, преди 2 години. - Page 5 Vote_lcapПариж, преди 2 години. - Page 5 Voting_barПариж, преди 2 години. - Page 5 Vote_rcap 
Деймън Салваторе
Париж, преди 2 години. - Page 5 Vote_lcapПариж, преди 2 години. - Page 5 Voting_barПариж, преди 2 години. - Page 5 Vote_rcap 
Анджелина Милър
Париж, преди 2 години. - Page 5 Vote_lcapПариж, преди 2 години. - Page 5 Voting_barПариж, преди 2 години. - Page 5 Vote_rcap 
Алек Петров
Париж, преди 2 години. - Page 5 Vote_lcapПариж, преди 2 години. - Page 5 Voting_barПариж, преди 2 години. - Page 5 Vote_rcap 
Алекса Евънс
Париж, преди 2 години. - Page 5 Vote_lcapПариж, преди 2 години. - Page 5 Voting_barПариж, преди 2 години. - Page 5 Vote_rcap 
Katherine Pierce.
Париж, преди 2 години. - Page 5 Vote_lcapПариж, преди 2 години. - Page 5 Voting_barПариж, преди 2 години. - Page 5 Vote_rcap 
Мариус
Париж, преди 2 години. - Page 5 Vote_lcapПариж, преди 2 години. - Page 5 Voting_barПариж, преди 2 години. - Page 5 Vote_rcap 
Виктория Джонсън
Париж, преди 2 години. - Page 5 Vote_lcapПариж, преди 2 години. - Page 5 Voting_barПариж, преди 2 години. - Page 5 Vote_rcap 
Latest topics
» Да станем приятели...
Париж, преди 2 години. - Page 5 EmptyЧет Апр 26, 2012 6:56 am by Мариус

» Коя песен слушате в момента ?
Париж, преди 2 години. - Page 5 EmptyВто Яну 31, 2012 5:36 pm by Savannah Brown

» Търся си другарче за РП...
Париж, преди 2 години. - Page 5 EmptyСъб Яну 14, 2012 10:59 am by Шарлот Петрова

» Сладко или солено
Париж, преди 2 години. - Page 5 EmptyВто Дек 13, 2011 9:00 pm by Savannah Brown

» Популярен ли си?
Париж, преди 2 години. - Page 5 EmptyВто Дек 13, 2011 8:59 pm by Savannah Brown

» С шоколад или сметана ?
Париж, преди 2 години. - Page 5 EmptyВто Дек 13, 2011 8:41 pm by Savannah Brown

»  Колко % ?
Париж, преди 2 години. - Page 5 EmptyВто Дек 13, 2011 8:38 pm by Savannah Brown

» Познай какъв цвят е бельото на следващия ?
Париж, преди 2 години. - Page 5 EmptyВто Дек 13, 2011 7:58 pm by Анджелина Милър

» Знаеш ли как изглежда предишния?
Париж, преди 2 години. - Page 5 EmptyВто Дек 13, 2011 7:56 pm by Анджелина Милър

Париж, преди 2 години. - Page 5 Pageviews_1
Гласувай за мен в BGTop100.com
Администратори: Натали Хоуп Париж, преди 2 години. - Page 5 Kto8ru Меган Хейл Париж, преди 2 години. - Page 5 Ck7hrh Анджелина Милър Париж, преди 2 години. - Page 5 F9dlly Модератори: Алекса Евънс Париж, преди 2 години. - Page 5 Fnk1yi Джорджина Спаркс Париж, преди 2 години. - Page 5 4bf2jo Savannah Brown Париж, преди 2 години. - Page 5 Agfgcb Дизайнери: Наталия. Париж, преди 2 години. - Page 5 Pxrtnu
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:04 am

 

 Париж, преди 2 години.

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Мариус

Мариус


Брой мнения : 141

Париж, преди 2 години. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 5 EmptyНед Сеп 18, 2011 8:44 am

Засмях се машинално. Без малко да попитам "Ти вярваш ли в себе си?" и да се издам, но млъкнах точно навреме.

- Ами... - започнах.

Какво трябваше да кажа? Че вярвам? Че не вярвам? Че "може би" ... ? Погледнах Алекса. Тя изглежда вярваше, щом ми задава този въпрос... Но пък аз нямах намерение да лъжа за това, колкото и опасно близо да бе отговорът до истината.

- По принцип съм склонен да вярвам - казах. - Аз вярвам само на това, което съм видял със собствените си очи.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Париж, преди 2 години. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 5 EmptyНед Сеп 18, 2011 8:58 am

- Ъхъъ - изрекох.

На практика те не се различаваха от нас.Бяха точно като нас..само дето мъжете течаха лиги по Вики.Джеси и Алек си бяха нормални.На пръв поглед.Джеси понякога имаше твърде голямо доверие,но се радвах,че ми се беше доверила и ми беше разкрила тайната си.Усмихнах се плахо.

- Ъм..това беше просто въпрос..да не помислиш нещо... - изрекох набързо.

"Уф Алекса какви ги дрънкаш?" - скастри ме вътрешния ми глас.Наистина какви ги дрънках?Свръхестествени същества..хаха!Да бе!Кой ли ще ти повярва ако му кажеш нещо такова.Защо въобще го бях попитала?За да се покажа като луда?Е явно успявах.Ура!Браво на мен!

- Ммм мисля,че е време..да излизам... - посочих вратата с палец.

Не знам колко време бяхме стояли в банята,но мисля,че трябваше да излизаме...вече.А и това беше донякъде смяна на темата..за..магическите същества.
Върнете се в началото Go down
Мариус

Мариус


Брой мнения : 141

Париж, преди 2 години. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 5 EmptyЧет Сеп 22, 2011 4:29 am

Замислих се на темата, за която ме бе попитала Алекса, докато бършех косата си с една бяла кърпа. Дали не знаеше нещо? Дали не бе от онези хора, които по неволя бяха забъркани в скрития свят на свръхестествените същества и бяха наясно със съществуването им? Ако е така щеше да е малко трудно да запазя тайната си от нея, но щях да се опитам с всички сили. Щях да направя всичко само и само да не узнаеше. Бих й казал всичко, всеки ден от петхилядния си живот, но определено бих пропуснал тази част, която далеч не ми беше от най-любимите.

- Хей - обърнах се отново към Алекса, нахлузвайки си панталоните си. - Сигурна ли си, че искаш да дойдеш с мен?
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Париж, преди 2 години. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 5 EmptyПет Сеп 23, 2011 12:09 pm

Ние излезнахме от банята и почнахме да се обличаме...горе-долу мълчаливо.
- Хей.Сигурна ли си,че искаш да дойде с мен? - попита той.Поведигнах вежда.За какво стваше въпрос?Бяхме говорили за толкова много неща,че вече се бях объркала.Тъкмо приключих с обличането и го погледнах като се загледах в очите му.
- Ъъъ..за клуба ли говорим?Мм да... ако е за това - да.. - казах накрая и се усмихнах миличко като някое малко сладко детенце.Еее аз си бях малко сладко детенце.Запърхах с мигли като си придадох още по-ангелски вид.Не,че исках нещо...просто се првех на интересна.
- Но май за довечера ще трябвада се преоблека.. - изправих се и огледах дрехите си.Баха леко зеленички от въргалянето ни в гората.Пък и тази поличка..беше си късичка - принципно носех такива - и привличаше погледи...

П.п:Глупостии ;хх
Върнете се в началото Go down
Мариус

Мариус


Брой мнения : 141

Париж, преди 2 години. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 5 EmptyПет Сеп 23, 2011 12:41 pm

Дам, трябваше. Не, че ако влезеше в клуба облечена като най-обикновена ученичка, нямаше да привлече погледите на хората, но понеже беше невъзможно Париж да се съобрази с нас, ние трябваше да се съобразим с Париж. И все пак, това беше... Париж, мон дю.

Целунах Алекса, докато минавах покрай нея, за да достигна до количката със стоящото си все още цяло пиле фламбе и почти цели салати, и с два пръста си отчупих малко от едната кълка на пилето. Нямах нужда да ям, но понякога ми се услаждаше... Беше същото като с близалките и дъвките - организмът ти няма нужда от тях, но хората масово си ги купуваха и консумираха. Ей така, за удоволствие.

- Страхувам се да не ти се случи нещо - изказах на глас мислите си. - Все пак, там, където ще ходим, обикновено се събират всякакви богати гадове и мафиоти, които само като погледнат някоя жена и тя вече знае, че няма измъкване.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Париж, преди 2 години. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 5 EmptyПет Сеп 23, 2011 1:37 pm

Ох...той се притесняваше за мен.Усмихна хсе и се приближих към него.
- Ти ще ме пазиш... - казах мазичко и го целунах.Как само го набутах да ми е бодигард.Много съм ганда.Ако той пострадаше зареди мен..нямаше да си го простя.Наистина ми беше приятно с него.Толкова приятно,че можех да кажа,че не е истина...,че не е реално.Но виж ти..това беше реалност и хъм..аз може би наистина бях влюбена.
- Няма да ми се случи нищо...да се надяваме... - усмихнах се сладко като малко дете.Щях да гледма да не се забърквам в неприятности,но..това не зависише само от мен.Туковиш се пръкнал някой да му даде един милион за една нощ с мен.Бре..така ще забогатеем..и аз ще стана курва.Избутах тези мисли назад и се усмихнах миличко и невинно.
- Ще съм кротка...
Върнете се в началото Go down
Мариус

Мариус


Брой мнения : 141

Париж, преди 2 години. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 5 EmptyПет Сеп 23, 2011 2:50 pm

Обръгрнах раменете й с ръце. Разбира се, че щях да я пазя. Може би от чист егоизъм, не от друго... Но щях да я пазя, да. С цената на всичко, колкото и голямо да бе то.

- Да се надяваме... - повторих след нея и се засмях безрадостно. - Но дори и да си кротка, пак може да ти се случи нещо с това... - изгледах я от главата до петите. - С този... хм... сексапил. Току виж някой гангстер фрашкан с мангизи си те заплюе... Няма да мога да те отърва.

Отново се засмях. Разбира се, че щях да мога да отърва. Няколко юмрука, малко ритници и ефектна заплаха щяха да свършат идеално своето предназначение, щом аз използвах тези методи... Ако беше обикновен човек, сигурно нямаше да е толкова ефектно, но ако го направеше не кой друг да е, а аз... Е, тогава нещата стояха различно, защото аз не си поплювах в такива отношения.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Париж, преди 2 години. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 5 EmptyПет Сеп 23, 2011 3:10 pm

Прехапа устна и запърхах с мигли.
- Ммм..той да даде парите,а аз ще го вържа за леглото и ще се оемта... - засмях се.Да..де да ставаше толкова лесно.Може би.Знам ли..не бях точния човек за това.Усмихнах се и си поднах нещо там от салатата.Не бях фен на храната...е зависи каква храна.Салатите определено не ми бяха много приятнички...въпреки,че имаше някои които бяха вкуснички.
- А на теб ако ти се лепне някоя мацка?Какво правим? - повдигнах вежда,а после направих кучешка муцунка.Определено нямах намерение да го деля,но пък да се бия с някоя...за него...да се бия...мм..не знам.Не мисля,че щеше да е много...хубаво.От сега си представях как всички викат "Женски бой" .Тц,тц.

Музата съвсем се изпари ;х ауу знаеш ли,че не знам какво да съм в сайта ти хД толкова много раси..,че искам да съм от всичко по много Very Happy
Върнете се в началото Go down
Мариус

Мариус


Брой мнения : 141

Париж, преди 2 години. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 5 EmptyПет Сеп 23, 2011 3:19 pm

Засмях се.

- Не се и съмнявам в способността ти да я разкараш така, че като ме види дори да не й минава през ума да ме заговаря - отвърнах.

Хаха... И да ми се лепне някоя мацка, аз по бързата процедура ще я отлепя. Нямах никакво намерение да гледам друга жена така, както гледах Алекса, както и нямах никакво намерение да търпя някой друг да гледа Алекса така, както аз я гледах. Приятно изненадан си дадох сметка, че всъщност ревнувах. Не, че имаше от кой, но просто ревнувах. От самата мисъл да деля това момиче с някой. Това ме накара да се усмихна широко.

- Така че... Никакви мацки за мен и никакви пичове за теб, сделка?

btw. Не е вярно! На мен ми хареса това последното за женския бой Very Happy
Иии .. бъди каквото си поискаш .. Все пак, имаш право на 5 героя ;ддд
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Париж, преди 2 години. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 5 EmptyПет Сеп 23, 2011 3:37 pm

Усмихнах се.
- Има сделка. - изрекох.Хах!Чувствах се като водещия на "Сделка или не".Ама тук не печелех голяма сума парички.Жалко...Целунах Мариус продължително и страстно по устните.Извадих телефона си и погледнах часа.Скоро трябваше да тръгваме.Колко време бяхме стояли тук?Не знам.
- Скоро ще тръгваме..ще отскоча да се преоблека...и ще се срещнем в фоеето.Обичам те... - целунах го бързо и излезнах от стаята оставяйки го сам.След като излезнах се осъзнах,че съм му казала,че го обичам.О Господи!Така ли беше?Обичах ли го?Или смао мислех,че го обичам?Не знам.
Влезнах в стаята си.
- Ето те! - изрече братовчед ми и ме изгледа от главата до петите.
- Нямам време за теб!Излизам! - казах му и го подминах като пътен знак.Отидох до гардероба и извадих една пола и едно потниче.Обялкох ги.Да..и те си бяха...къси - полата - ,но...не съм виновна аз.Обух обувки на ток - бях свикнала да ходя - и си сложих малко грим.Спирала,глац и така.Сега определено щях да съм пълен комплект курва.
- Къде отиваш? - запита другия ми братовчед.Махнах с ръка сякаш пропъждма муха и излезнах от стаята си.Отидох в фоеето.

П.п:Глупости ;хх само 5?ауу има да мисля какво да съм хД
Върнете се в началото Go down
Мариус

Мариус


Брой мнения : 141

Париж, преди 2 години. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 5 EmptyСъб Сеп 24, 2011 5:47 am

Оглеждах се в единия от облепените с огледала стълбове във фоайето и доразрошвах косата си, която и без това нямаше честта да се среща често с гребен, когато се появи Алекса и прикова вниманието ми. Изгледах я, сякаш за първи път виждам жена. Е, може би наистина за първи път виждах жена в този смисъл на думата, но в момента не можех да мисля за нищо друго, освен за това, че не знаех за какво трябва да мисля. Изгледах момичето от главата до петите и поклатих глава с пораженско изражение.

А беше само на шестнайсет.

- Ще те изнасиля - казах й и се позасмях, тръгвайки към нея. - Прекрасна си, по дяволите. Изглеждаш по-голяма. - у се усмихнах.

btw. Айде ще ги увелича с по още една бройка .. ;ддд До 6, добре ли е? Тамън да не се чудиш много .. ;д
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Париж, преди 2 години. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 5 EmptyСъб Сеп 24, 2011 8:45 am

Мариус ме гледаше сякаш до сега не беше виждал жена.Спомена дори ,че ще ме изнасили и,че съм прекрасна и за миг дори се почувствах неудобно.Някак си..странно.Спомена,че изглеждам по-голяма...е,че аз попринцип като дете ли изглеждах?Леко изръмжах.
- Да тръгваме... - изрекох.Двамата излезнахме от хотела и аз тръгнах по посока на клуба.Щом стигнахме и влезнахме вътре без проблеми веднага ме връхлетя миризмата на цигарен дим и алкохол.Веднага няколко погледа се залепиха за мен.Преглътнах и се притиснах в Мариус.
- Хей...сладурче... - приближи се към нас един тип.Добре де...вече ме беше малко страх.Може би не трябваше да идвам.А може би трябваше да се направя,че се интересувам от мъжът и да го сритам между краката.
- Разкарай се! - изсъсках.Той ококори очи подсмихна се и тръгна на някъде.Щеше да се върне..знаех си.

П.п:Глупости пиша хД ауу 6..супер..
Върнете се в началото Go down
Мариус

Мариус


Брой мнения : 141

Париж, преди 2 години. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 5 EmptyСъб Сеп 24, 2011 8:52 am

- Това не ми харесва - казах мрачно на Алекса и застанах пред нея. - Сигурна ли си, отново те питам, че искаш да бъдеш тук? Казах ти, че е опасно.

Не, край. Не можех да я оставя сама, въпреки че трябваше. Не можех в нейно присъствие да си търся "храна", не и сега. Господи, как можах да я набутам в тази дупка?... Не, нямаше да я оставям сама. Ако трябваше щях да ходя с нея навсякъде, където отидеше, но в никакъв случай не биваше да я изпускам от поглед, защото май вече нечии друг поглед я бе фиксирал... Всъщност, не беше един.

Мислено пристегнах черния си колан.

btw. Вдъхонвението ми избяга тотално хД
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Париж, преди 2 години. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 5 EmptyСъб Сеп 24, 2011 9:20 am

- Добре съм..ако искаш д се отървеш от мен..давай...ще си седня кротко ето там.. - посочих едно място на бара.Не дочаках отговора му и се запътих натам.Погледите ставаха все повече и повече.Малко се притеснявах,но какво и да е.Нямаше да е кой знае какво да постояя малко тук.
Седнах да бара и си поръчах водка.Бармана ме огледа малко странно ,но все пак ми даде питието.
- Свободна ли си? - попита той.Извъртях очи.
- Начукай си го приятел.. - изпих питието си на екс и водката опари гърлото ми и също така светът ми се завъртя.И все пак поръчах още.Нямах намерение да се напивам,но може би и това можеше да стане.
Върнете се в началото Go down
Мариус

Мариус


Брой мнения : 141

Париж, преди 2 години. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 5 EmptyСъб Сеп 24, 2011 9:37 am

Въздъхнах тежко през ноза. Това момиче... Щях да си помисля "щеше да ме съсипе", но бързо отпъдих тази мисъл от главата си и си запровибах път през друсащата се в ритъма на музиката тълба, за да достигна до бара.

- Не мърдай от тук - казах на Алекса и погледнах към алкохола в чашата й, след това добавих: - И не прекалявай с водката.

Това беше много опасно... Ако се напиеше, щеше да е много лесно на който и да е да прави с нея каквото си поиска. Бързо се шмугнах обратно в подрусващата се тълпа, смесвайки се нея и оглеждайки се за потенциални жертви, ако мога така да се изразя. Накрая видях някакво момиче, седнало на един стол в най-забутания ъгъл. Гримът на момичето се бе разтекъл по лицето й от сълзите, които тя бършеше с една кърпичка и хълцаше. Измежду хълцанията си се наливаше с някакъв алкохол и изглеждаше наиситна нещастна. Запътих се натам.

- Хеей, здравей - започнах с възможно най-мислият глас и седнах на стола срещу нея. - Какво има?

Момичето ме погледна, сякаш съм месия, и аз разбрах, че е много пияна. Иначе сигурно щеше да ме прати по дяволите и да ме принуди да я оставя намира. Но вместо това тя просто се опита да каже нещо, обаче избухна в сълзи и опря чело на рамото ми, надавайки протяжен вой.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Париж, преди 2 години. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 5 EmptyСъб Сеп 24, 2011 10:08 am

Направих се,че не съм чула Мариус и си поръчах бутилка водка.Да си призная бях ядосана...Той беше тръгнал на някъде.Какво ли щеше да прави?Нали се бяхме разбрали никакви мацки за него и никакви пичове за мен?!Господии...
Опих от бутилката с водка и светът ми се завъртя отново.Стоях си на столчето и оглеждах клуба.Имаше най-различни хора.Някои тануцваха други се натискаха...трети си говоеха.И така..дори мярнах Мариус да говори с едно момиче,но хората ми пречиха да разбера повече.Изръмжах,но останах на мястото си.За сметка на това пресоших половината бутилка и това не ми се размина без лека болка в слепоочията.
- Сладурано..сама ли си? - чу се мъжки глас.Мъжът от по-рано се приближи към мен.Знаех,че трябва да го разкарам,но вместо това аз се ухилих като идиот и го хванха за тениската кат ого притиснах към себе си."Какви ги вършиш?" - извика глас в мен,но...беше толкова далеч,че едва го чувах и не можех да мисля трезво.Мъжът се приближи още повече.Едната му ръка почна да се плъзга по бедрото ми,а другата се плъзна под блузата ми докато устнтие му срещнаха мойте.Усетих се както правя чак когато ръката му беше между краката ми.Избутах го.
- Остави ме! - изсъсках.Този тип нямаше ли да го проумее.
Върнете се в началото Go down
Мариус

Мариус


Брой мнения : 141

Париж, преди 2 години. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 5 EmptyСъб Сеп 24, 2011 10:20 am

- Наистина ли можеш да направиш това за мен?... - подсмърчаше момичето и ме гледаше обнадеждено.

- Разбира се. Няма да те лъжа - казах и окуражително разтърках рамото й.

- Това не е шега, нали?

- Нее... - възмутено проточих. - Просто ми кажи, че ми даваш душата си и той е твой.

Тя се засмя.

- Това е откачено.

И въпреки това го каза. Каза, че ми дава душата си, макар и с нотка, която да загатваше, че ме въприема като някой луд. Но на мен не ми пукаше. Бях толкова изпълнен със светлина (вътрешно) и удовлетворение, с такава хармония и сила, че ми трябваха няколко секунди да възприема напълно какво се случваше на бара.

И изведнъж целият мираж се срина.

- Ей! - затичах се към Алекса, сграбчих мъжа за блузата и с такава сила го захвърлих настрани, че той залитна надалече и се приземи върху една маса, събаряйки я заедно със столовете. Без да мисля (аз и не можех да мисля) тръгнах към въргалящият се по земята мъж, хванах го за пазвата и го раздрусах. - Никой ли не те е учил как трябва да се отнасяш с една дама? - стоварих юмрук върху лицето му. - Когато не иска... - ударих го още веднъж и му разбих носа. - ... просто не я закачаш! - и го ударих отново. - Копеле нещастно...!
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Париж, преди 2 години. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 5 EmptyСъб Сеп 24, 2011 10:26 am

Мъжът пак се приближи към мен и тогава се появи Мариус.Точно като Супермен хвана и метна мъжът към една маса.После отиде и почна да му нанася удари.Поставих ръка на устата си.Отидох до тях.Дори не знаех какво да кажа.От носът на мъжът потече кръв.Щом видях червеникавата течност се обърнах на другата стрна.Не издържах да гледам кръв.
- Спри моля те..аз съм виновна... - изрекох.То това си беше и вярно.Аз бях виновна. - Аз съм виновна...аз го дръпнах към себе си...
Изрекох тихо.Хванах леко Мариус и го издърпах.Няколко мъже хванаха другия мъж,а аз побързах да се изпреча на пътя на Мариус за да не отиде до мъжът и да продължи да му нанася удари.Всъшнст ако искаше просто щеше да ме подмине и щеше да отиде да го допребие,а Бог знае...може дори да го убие.
Върнете се в началото Go down
Мариус

Мариус


Брой мнения : 141

Париж, преди 2 години. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 5 EmptyСъб Сеп 24, 2011 10:46 am

Добре, че имаше кой да ме спре, защото аз сам нямаше да мога. Със силата, която бушуваше в мен, ми се струваше непростимо да оставя човека, докато не му гримирах лицето така, че да се наложи да викат майка му да го разпознава. Дишах тежко, бях като разярен бик.

- За какво говориш? - обърнах се към Алекса, ядосан. След това изведнъж омекнах. - По дяволите... Казах ти да не прекаляваш с водката.

Беше толкова пияна, че ми се струваше, че скоро щеше да се строполи на земята и щеше да се наложи да я нося на ръце. Имах чувството, че го бе направила напук за нещо, което не можех да проумея.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Париж, преди 2 години. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 5 EmptyСъб Сеп 24, 2011 10:52 am

Ококорих очи.Той да не ме мислише за пияна.
- Не съм пияна!!!Държа на алкохол! - протестирах.Хванах го за ръката и го задърпах навътре към бара в по-тъмните части.Седнахме на една маса и аз го погледнах.Дали трябваше да кажа защо го бях направила?Еее до някъде и аз не знам защо го бях направила,но като го мернах с онази...ми..просто се ядосах.
- Не съм пияна!Просто..не знам какво ми стана...и... - погледнах на другата страна.Никак не ми се говорише за това.Въздъхнах - Аз ...ще тръгвам..съжаляам..цели ден..всичко...съжалявам...
Изправих се и тръгнах към изхода.Не знам дали в бара съм била пет минути,десет минути или повече...не ми пукаше.Всичко се беше объркало,но аз определено не бях пияна.
Излезнах от бара и минах по една тъмна уличка.Облегнах се на стената и въздъхнах.Може би обичах Мариус..дори му го бях казала..,а се целувах с друг...аз бях такава кучка...не бях склонна да обичам..не заслужавах и да съм обичана...
Върнете се в началото Go down
Мариус

Мариус


Брой мнения : 141

Париж, преди 2 години. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 5 EmptyСъб Сеп 24, 2011 11:14 am

Бавно и почти незабележимо последвах Алекса, която се шмугна в някаква глуха уличка и си остана там, облегната на някаква стена в тъмното. Знаех, че дори не можеше да чуе стъпките ми, защото аз по принцип си стъпвах тихо, но не ме интересуваше. Просто отидох до нея и я прегърнах, притискайки я силно в обятията си.

- Обичам те - казах й тихичко, целувайки я по главата. - Знаеш ли, че никога не съм изпитвал нещо подобно към никоя? Бил съм с много, но никоя не е била като теб. Може да звучи малко банално, но ти... Ти си специална. Различна. - отново я целунах. - Пияното ми сладурче. Обещавам, че повече няма да позволя да ти се случи нищо.

Специална. Различна. Да, бях сигурен в това.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Париж, преди 2 години. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 5 EmptyСъб Сеп 24, 2011 11:26 am

Мариус се появи от някъде.Преди да кажа нещо той ме прегърна и ми заяви,че ме обича.Също каза,че съм различна и какво ли още не.Като ми каза сладурче се почуствах малко като някой състезателен кон,но си замълчах.Надигнха глава и го погледнах.Обвих ръце около вратът му и го целунах страстно и продължително.
- И аз те обичам... - признах си.Признах и на него.Той беше различен от всички други...Не бях изпитвала подобно нещо,а бях имала доста..ъъъ гаджета.Но той..той беше различен.И аз го обичах.
- Съжалявам...съжалявам,че се целувах с ония... - притиснах се в него като удавник хванал спасението си.Имах чувство,че ако го пусна ще дойде края на света.
Върнете се в началото Go down
Мариус

Мариус


Брой мнения : 141

Париж, преди 2 години. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 5 EmptyСъб Сеп 24, 2011 6:49 pm

Засмях се лекичко и преметнах ръка през раменете й, побутвайки я по уличката в посоката, от която бяхме дошли.

- Какво ще кажеш сега да се прибираме? Тоест, ти да се прибираш - поправих се бързо. - Стига толкова екшън за днес.

Мисля, че това й дойде в повече. Този ден, тази нощ... Първото беше доста дълго, нямаше как да отрека. Но дали щеше да е толкова дълга и нощта, не знам. Не, надявам се. Тогава сигурно щях да направя нещо крайно, като да седна да пиша стихове. Щеше да е доста странно, тъй като от много дълго време не бях редил рими. Имаше век-два... През които понякога се опитвах, но винаги скъсвах и забравях резултатите.

- Ще те изпратя до хотела и аз... - огледах се. - Аз ще видя какво ще правя.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Париж, преди 2 години. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 5 EmptyНед Сеп 25, 2011 8:02 am

- Ако искаш толкова бързо да се отървеш от мен... - подсмихнах се докато вървяхме към хотела.Беше настъпило мълчание и не знаех какво да кажа.Телефона ми извъня.Извадух го от джоба на полата си и вдигнах.

***
- Да? - изрекох.
- Миличка..с чичо ти няма да се приберем тази вечер..ще бъдем в друг хотел..сещащ се.. - изкикоти се леля ми,а аз извъртях очи.
- Давай направо... - подканих я.
- Ааа само казвам.Кажи го на момчетата..и ако искаш може да ги наглеждаш..,но не те задължавам да си в стаята цяла нощ..може да излезнеш някъде,но внимавай! - каза тя като натрапи на "внимавай'.
- Добре,добре...айде чао!Приятна вечер! - избъбрих и затворих

***
- Леля ми..няма да се прибират тази нощ..свободна съм... - завъртях се и продължих да ходя.


П.п:Глупостиии хД
Върнете се в началото Go down
Мариус

Мариус


Брой мнения : 141

Париж, преди 2 години. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 5 EmptyПон Сеп 26, 2011 11:48 am

Започвах да се притеснявам за нея, без всъщност да знам и аз самият защо. Дали беше заради станалото по-рано? Или от самият факт, че тя беше в мое присъствие?

Глупости! Та аз не мога да бъда опасен!

"Хаха. Разкажи го тоя виц пак, че ми е смешно!", изкикоти се тънкото гласче в главата ми и аз несъзнателно започнах да възразявам. Сега вече бях взел една душа, момичето сигурно вече се бе събрало със своя (бивш) любим и всички бяхме ОК. Не можех да бъда опасен, не и когато демоничната ми същност бе удовлетворена.

Което пък ме наведе на страшната мисъл, че не се чувствах виновен, както винаги, след като вземех нечия душа. Дори не бях оставил шанс на момичето да се откаже, даже обратното - направих всичко възможно, вкарах целия си чар в действие, за да каже "да". И тя каза "да". Сега нейната душа бе моя, но аз не се чувствах виновен.

- Това добра новина ли трябва да е? - попитах разсеяно измежду обърканите си мисли.


btw. Като гледам къв роман изписахме .. Кво ще кажеш да го публикуваме? Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Париж, преди 2 години. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж, преди 2 години.   Париж, преди 2 години. - Page 5 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Париж, преди 2 години.
Върнете се в началото 
Страница 5 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» LA преди 3 години
» Лондон,преди 3 години
» Гимназията,преди 2 години
» Лондон преди 2 години
» Париж,Франция преди един месец

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
All Serials RPG :: В миналото :: Миналото-
Идете на: