All Serials RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All Serials RPG

Един уникален форум посветен на всички сериали.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Тейлър МакКуин
   Кафенето - Page 3 Vote_lcap   Кафенето - Page 3 Voting_bar   Кафенето - Page 3 Vote_rcap 
Меган Хейл
   Кафенето - Page 3 Vote_lcap   Кафенето - Page 3 Voting_bar   Кафенето - Page 3 Vote_rcap 
Джеси Даймънд
   Кафенето - Page 3 Vote_lcap   Кафенето - Page 3 Voting_bar   Кафенето - Page 3 Vote_rcap 
Деймън Салваторе
   Кафенето - Page 3 Vote_lcap   Кафенето - Page 3 Voting_bar   Кафенето - Page 3 Vote_rcap 
Анджелина Милър
   Кафенето - Page 3 Vote_lcap   Кафенето - Page 3 Voting_bar   Кафенето - Page 3 Vote_rcap 
Алек Петров
   Кафенето - Page 3 Vote_lcap   Кафенето - Page 3 Voting_bar   Кафенето - Page 3 Vote_rcap 
Алекса Евънс
   Кафенето - Page 3 Vote_lcap   Кафенето - Page 3 Voting_bar   Кафенето - Page 3 Vote_rcap 
Katherine Pierce.
   Кафенето - Page 3 Vote_lcap   Кафенето - Page 3 Voting_bar   Кафенето - Page 3 Vote_rcap 
Мариус
   Кафенето - Page 3 Vote_lcap   Кафенето - Page 3 Voting_bar   Кафенето - Page 3 Vote_rcap 
Виктория Джонсън
   Кафенето - Page 3 Vote_lcap   Кафенето - Page 3 Voting_bar   Кафенето - Page 3 Vote_rcap 
Latest topics
» Да станем приятели...
   Кафенето - Page 3 EmptyЧет Апр 26, 2012 6:56 am by Мариус

» Коя песен слушате в момента ?
   Кафенето - Page 3 EmptyВто Яну 31, 2012 5:36 pm by Savannah Brown

» Търся си другарче за РП...
   Кафенето - Page 3 EmptyСъб Яну 14, 2012 10:59 am by Шарлот Петрова

» Сладко или солено
   Кафенето - Page 3 EmptyВто Дек 13, 2011 9:00 pm by Savannah Brown

» Популярен ли си?
   Кафенето - Page 3 EmptyВто Дек 13, 2011 8:59 pm by Savannah Brown

» С шоколад или сметана ?
   Кафенето - Page 3 EmptyВто Дек 13, 2011 8:41 pm by Savannah Brown

»  Колко % ?
   Кафенето - Page 3 EmptyВто Дек 13, 2011 8:38 pm by Savannah Brown

» Познай какъв цвят е бельото на следващия ?
   Кафенето - Page 3 EmptyВто Дек 13, 2011 7:58 pm by Анджелина Милър

» Знаеш ли как изглежда предишния?
   Кафенето - Page 3 EmptyВто Дек 13, 2011 7:56 pm by Анджелина Милър

   Кафенето - Page 3 Pageviews_1
Гласувай за мен в BGTop100.com
Администратори: Натали Хоуп    Кафенето - Page 3 Kto8ru Меган Хейл    Кафенето - Page 3 Ck7hrh Анджелина Милър    Кафенето - Page 3 F9dlly Модератори: Алекса Евънс    Кафенето - Page 3 Fnk1yi Джорджина Спаркс    Кафенето - Page 3 4bf2jo Savannah Brown    Кафенето - Page 3 Agfgcb Дизайнери: Наталия.    Кафенето - Page 3 Pxrtnu
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:04 am

 

  Кафенето

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

   Кафенето - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето - Page 3 EmptyСря Сеп 07, 2011 12:15 pm

По думите на Мариус той дори не е знаел,че има дъщеря...,а по думите на Ади майка и била му казала.Хипер объркано.Задъвках долната си устна докато ги наблюдавах.Това обаче не оправдаваше това,че той е...дори не мога да си го помисля.Погледнах Ади,а после Мариус.Ако го попитам щях да прекъсва техния разговор.Но мамка му!На кой му пукаше.Погледнах Алек който също гледаше объркано.
Отделих се от стената и въздъхнах.
- Защо не ми каза? - зададох въпрос към Мариус.И мисля,че той щеше да разбере,че не го питам защо не ми е казал,че има дъщеря,а защо не ми е казал за това ,че е...демон.Мамка му...защо?Еее в живота ми май нямаше нито едно нормално същество.Почти нито едно.
- Защо? - повторих,а в очите ми се четеше тъга,а гласът ми..гласът ми дори една го познах.Звучах тъжно."Една от най-добрите ти приятелки е сукба.Прие го.Най-добрия ти приятел е маи и пак го прие.Друга твоя добра приятелак е вампир...и нея прие.Прие,че Ади е демон,но защо не може да приемеш,че мъжът когото обичаш е демон?" - прозвуча глас в главата ми.
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

   Кафенето - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето - Page 3 EmptyСря Сеп 07, 2011 12:26 pm

Бавно започвах да осъзнавам какво става. А явно и Алекса. Тя гледаше ту единия, ту другия.
Усетих чувствата й и някакси се досетих какво се върти в главата.
-Значи лъжеш и гаджето си, а? Криеш какъв си?-започнах да се заяждам с него.
Знаех, че усложнявам нещата, но не можех да допусна Алекса да бъде наранявана така.
Отидох при Алекса. Притиснах я в мен и няколко от нейните сълзи капнаха по рамото му. Леко с пръстче избърсах останалите сълзи и прошепнах в ухото й:
-Алекса. Аз съм до теб! Успокой се...-целунах я по бузата и се притиснах в нея.
Усещах гневния поглед на Мариус зад мен, който сигурно искаше да ме пребие!


Последната промяна е направена от Алек Петров на Сря Сеп 07, 2011 4:07 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Мариус

Мариус


Брой мнения : 141

   Кафенето - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето - Page 3 EmptyСря Сеп 07, 2011 3:54 pm

Зяпнах Алек искрено потресен. Гледката как докосваше Алекса, как й говореше, направо накара кръвта ми да кипне и нямаше да се очудя, ако от очите ми бяха започнали да изскачат искри. Обърнах се към Адриана и й казах бързо:

- Антония не ми е казвала нищо.

След това напълно игнорирах присъствието на дъщеря си и цялото ми внимание се фокусира върху двамата "приятели".

- Ти... - изсъсках с глас, мил колкото земя, по която върлува чума, и с цялото си същество се бунтувах срещу порива да скоча и да му смачкам фасона, стискайки юмруци и зъби. След това ми хрумна нещо и аз се подсмихнах подигравателно. - Всъщност забравих да те питам какво правиш извън приюта за животни. Не се ли намери някой добродушен стопанин, който да вземе такова миличко котенце под грижите си?
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

   Кафенето - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето - Page 3 EmptyСря Сеп 07, 2011 4:02 pm

Наблюдавах какво се случва.Леко се отдалечих,а Алек ме прегърна.Целуна ме по бузата и почна да ме успокоява.Мариус беше ядосан виждах го.Но какво по дяволите става между тях.Кимнах на Алек и леко се отдръпах от него.Тогава Мариус пусна една хаплива забележка.Ако може така да се нарече.

- Мариус! - изрекох и го погледнах.Как можеше да казва нещо такова за Алек.Мамка му..какво ставаше между тези двамцата.Въздъхнах и отново се облегнах на стената гледайки ту Алек,ту мъжът когото обичах и ту дъщеря му.Маиус не ми отговори на въпроса и аз само въздъхнах.

- Защо не ми каза? - настоях да знам отговора.Обичах го и дори онзи ден в Париж да ми беше казал,че е демон или нещо подобно нямаше да избягам.Влюбих се в него още като го видях.За секунда най-нахално игнорирах Алек и Ади.Останахме само аз и Мариус в коридора.
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

   Кафенето - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето - Page 3 EmptyСря Сеп 07, 2011 4:18 pm

Издразних се, но нямах намерение да се разправям пред Алекса с Мариус.
Изръмжах леко. Той не знаеше на какво бях способен...
За малко да си изпусна нервите, когато той реши да се заяжда с мен, но се възпрях.
-Няма нищо Алекса! Разбирам неспособността на Мариус да общува...с теб основно. Жалко, че не споделяш дори с приятелката си! А само лъжеш. Колко ли невинни хора си обладал?-погледнах го и се подсмихнах леко.
Въпреки всичко нямаше да му се дам!
Опитах се да го игнорирам и погледнах към Алекса. Тя изглеждаше объркана, но и разочарована...
Стана ми гадно, че излиза с такъв идиот, който не й споделя нищо!
Върнете се в началото Go down
Мариус

Мариус


Брой мнения : 141

   Кафенето - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето - Page 3 EmptyЧет Сеп 08, 2011 2:54 pm

Погледнах към Алек и подигравателно повдигнах вежда.

- Купи си нещо против бълхи, преди да говориш.

Глупак. Много мразех някой да говореше за неща, за които не знаеше. Ако бях наясно с факта, че имам роднинска връзка от сорта на родител-дете, непременно щях да кажа на Алекса. За нищо на света не бих мълчал, и то точно пред нея. Извърнах се към въпросната и лицето ми омекна, когато видях сълзите й.

- Не ти казах, защото и аз самият не знаех, мила – протегнах се и изтрих нежно една сълза от бузата й. Ах, как мразех да я виждам как страда...!

Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

   Кафенето - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето - Page 3 EmptyЧет Сеп 08, 2011 3:22 pm

- Алек! - скастрих го аз.И двамата се държаха ужасно един към друг.Мариус се приближи към мен и изтри една сълза от бузата ми.Каза,че не е знаел.Еее явно мислише,че аз питам за Ади.Още няколко сълзи се търкулната и той ги изтри.

- Не..не..за това...,а за..за това,че ти...,ти...си... д-д-демон.. - едва изрекох думата "демон".Погледнах го тъжно.Обичах го и дои онзи ден да ми беше казал,че е демон нямаше да го оставя.Щях да продължа да го обичам.В момента ми се искаше и аз да мога да чета мисли.

- Алек...вие..двамата познавате ли се? - обърна се към най-добрия си приятел.Имах чувство,че се познават.Не може просто изведнъж да станат толкова...гадни един към друг.
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

   Кафенето - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето - Page 3 EmptyПет Сеп 09, 2011 11:43 am

Гледах колко много се разтройва Алекса и се почуствах ужасно.
Лъжец, измамник, глупак...не спирах да си повтарям наум, но не казвах нищо, защото Алекса пак щеше да се разтрои.
Замълчах си и просто гледах как сълзите й се стичаха по бузите й.
Но когато отново опря до мен и Мариус, трябваше да кажа нещо. Но не знаех какво!
-Аз...-преглътнах и се опитах да й го обясня:- Ами...може да се каже!-нацупих устни в опит да не казвам друго, а просто да изразя че от преди не сме първи другарчета.
Върнете се в началото Go down
Адриана Вега
Демон
Демон
Адриана Вега


Брой мнения : 55

   Кафенето - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето - Page 3 EmptyПет Сеп 09, 2011 1:47 pm

Ококорих очи.Чакай чакай тогава излизаше,че през целият ми живот съм била лъгана.Баща ми не ме лъжеше.Усещах го и се почувствах ужасно. Сякаш целият ми свят се разби на парчета..Знаех,че майка ми не се слави с добри качества,но това.Много хитро се отърва от мен и направи гадно на баща ми.Докато бях потънала в съкрушителните си мисли пред мен се разиграваше интересна картинка.Али не знаеше,че татко е демон,същевременно Алек и Мариус се познавали и са в лоши отношения...
- Чакай чакай - намесих се. - обвиняваш него,че не е казал истината,а същевременно ти си знаел и сте се познавали.Значи си съучастник.Обвиняваш го в лъжа,но и ти си излъгал.И двамата сте еднакво виновни.
Малко заприличах на някой герой от криминалетата в 8 вечерта,но какво пък.Плачеше си за намесване.
Върнете се в началото Go down
Мариус

Мариус


Брой мнения : 141

   Кафенето - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето - Page 3 EmptyПет Сеп 09, 2011 3:57 pm

Колкото по-интересно ставаше, толкова повече се увеличаваха и дозите непоносимост към ситуацията. Мислено се усмихнах триумфално на словесната ми победа над Алек, а на лицето ми се изписа безпристрастна маска, която слагах винаги, когато не исках царящият вътре в мен хаос да стане за публична консумация. Чувствах се ужасно, задето така разстройвах Алекса, но нямах друг избор. Все пак се намирах в компанията на собствената си дъщеря, за бога, за която знаех едва от няколко минути и вече ми се искаше да я хвана за раменте и да я раздрусам, без и аз самият да знам защо. Подтиснах порива и се обърнах към нея.

- Остави го - махнах апатично с ръка към Алек. - Искам да ти кажа, че Антония... - щях да кажа "не струваше", но се разрових из речника си за някоя по-хубава дума. - Aми, не се учудвам, че не ми е казала за теб. Ако беше, повярвай, щях да отида при нея и да си те взема.

Представих си се с бебе на ръце и картинката ме накара леко да се смръщя. Да, определено нямаше да съм перфектен баща, но нямаше да оставя детето си на тенечението. Погледнах косо към Алекса и изведнъж се сетих какво ми бе казала и стреснато заковах погледа си в нея. Тя знаеше! Беше се случило точно това, от което се страхувах.

- Аз... Аз... - въздъхнах тежко, без да свалям очи от тези на Али. - По дяволите. Знаех си, че ще разбереш все някога. Съжалявам...
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

   Кафенето - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето - Page 3 EmptyПет Сеп 09, 2011 4:56 pm

Въздъхнах.Все някога...щях да разбера.Но защо..защо..не ми беше казал онзи ден.Алек и Ади ни гледаха,а аз се чудех какво да направя.Да му кажа,че го мразя и ,че не искам да го виждам повече.Не...ако направо това ще е една голяма лъжа.Да се метна в прегръдките му..може би.

- Аз... - дори не знаех какво да кажа.Просто се приближих към него и го прегърнах.Това май нямаше да се хареса на най-добрия ми приятел.Алек беше нарекъл Мариус лъжец и подобни.Не знаех защо двамата се мразят толкова.Искаше ми се обаче да разбера. - Обичам те...

Казах накрая.Сигорно сме били като в някоя сапунка.Страхотно...няма що.След още няколко сълзи се отдръпнах от него и погледнах Алек.Отидох и прегърнах и него.Беше най-добрия ми приятел...беше винаги до мен.
- Благодаря ти...винаги си до мен. - усмихнах се като се отдръпнах.Той знаеше,че си го обичам.Нямаше нужда да му казвам.Погледнах към Ади.Еее може да беше дъщеря на гаджето ми...,но ми беше приятелка.Прегърнах и нея.
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

   Кафенето - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето - Page 3 EmptyПет Сеп 09, 2011 5:08 pm

Стана нещо изключително странно! Всички щяхме уж да се избием, но Алекса тръгна да прегръща Мариус.
Идеше ми да му забия един...пък и се ядосвах на Алекса. Тя просто го прегърна и това е! Сякаш нищо не е станало...
Вярно, и аз не бях казал на нея, че с Мариус се познаваме! Но това беше всичко...Мариус не й бе казал, че се мразим, че е демон и какво ли още не.
Но стига съм се занимавал с него!
Тъкмо щях да си тръгна, вече прекалено разочарован от това развитие на нещата, когато Алекса се отдръпна от Мариус и ме прегърна.
В първия момент се изненадах, но после обвих ръце около нея и се усмихнах.
-Винаги мога да разчитам на теб!-промълвих в отговор и тя се отдръпна от мен, видимо усмихната.
Последва поредна прегръдка, но този път за Ади.
Върнете се в началото Go down
Адриана Вега
Демон
Демон
Адриана Вега


Брой мнения : 55

   Кафенето - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето - Page 3 EmptyПет Сеп 09, 2011 6:35 pm

Думите на баща ми толкова ме трогнаха,че нямаше какво да отговоря.Прииска ми се да бях живяла с този човек,но така са се случили нещата.Към майка ми в момента имах смесени чувства.От една страна тя е жената която ме е отгледала и аз я обичах,но това с лъжата...Изпуфтях наум.Междувременно Али прегърна Марису с признание,че го обича.Ако нещата между тях се задълбочат се очертава да имам доведена майка с повече от век по -малка от мен.Интересно..Последва прегръдка за Алек и после за моя изненада и аз получих.Първоначално стоях като изтукана,но после и аз съответно я прегърнах.Отървах се от всички драматични мисли и го подкарах по-ведро.
- Е Али ако нещата между вас с татенцето продължат така скоро може да си ми доведено мамче - изкисках се.Погледнах Али после баща ми и накрая Алек. - Ти предполагам ще си кума.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

   Кафенето - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето - Page 3 EmptyПет Сеп 09, 2011 6:41 pm

Добре,че беше Ади да ни разсмее.Думите и наистина ме накараха да се засмея.
- Доведено мамче с век по-младо от теб...оо да и чичо ти..да не го забравяме..той е..на тринадест... - усмихнах и се.Тя се обърна към Алек с думите "Ти предполагам ще си кума".Нямах намерение да се омъжвам скоро,но това е дуга тема.
- А коя ли ще е комата... - сръгах Ади с лакът.Не мисля,че на Алек щеше да му е приятно да е кум на сватбата на Мариус...особено след като те двамцата не бяха първи дружки.
- Али... - чух познато гласче зад себе си.Обърнах се и видях малкото си братче Джейсън.Кой друг.
- Пет долара и се махаш?!
- Нека са десет! - почна да се пазари той.
- Добре...нека са десет... - дадох му парите и той се разкара.
Върнете се в началото Go down
Мариус

Мариус


Брой мнения : 141

   Кафенето - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето - Page 3 EmptyСъб Сеп 10, 2011 8:22 am

Притиснах Алекса до себе си сякаш не искам да се отделя от мен, след като така тактично разкара брат си. Всъщност, не беше "сякаш". Целунах я по челото, обещавайки й наум, че всичко ще бъде наред. Мисълта за Адриана не излизаше от ума ми. Може би ако бях останал малко повече време при Антония, щях да разбера за плода от нашата... "любов", пресилено казано. И може би щях да остана, за да може да израсте това дете нормално, да не се отличава от другите с липсата на обикновено (е, в тоя случай едва ли би било "обикновено") семейство...

Паралелно с тези мисли с засмях на шегите, които минаха през слуха ми, но след това отново си върнах замисления вид, забил поглед някъде над главата на Алек, без всъщност да виждам нищо.
Върнете се в началото Go down
Адриана Вега
Демон
Демон
Адриана Вега


Брой мнения : 55

   Кафенето - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето - Page 3 EmptyПон Сеп 12, 2011 7:32 am

Усмихнах се доволно.
- Естествено,че ще съм кумата - на бас ,че за шаферки ще има много кандидатки и то най-добрите й приятелки.Братът на Али дойде и тя много хитро го разкара.
- Хлапето е много скромно.На негово място бих поискала двайсетачка - подсмихнах се.Беше настъпило кратко мълчание.
- Сега какво ще правим?Имате ли някакви планове - погледнах ги един по един.
Върнете се в началото Go down
Мариус

Мариус


Брой мнения : 141

   Кафенето - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето - Page 3 EmptyСря Сеп 14, 2011 3:49 pm

Погледнах към Ади, все още притискайки Алекса, и стиснах преценяващо устни, след това повдигнах рамене.

- Аз съм на където сте и вие - и се усмихнах.

Абсолютно вярно. Бях готов да се заклея, че щях безропотно да се съглася да ида ако ще и на гробищата с тях. На мен ми беше безразлично къде щяхме да ходим и какво щяхме да правим. Единственото, което ме тормозеше сега и притъпяваше креативността ми, беше желанието да опозная дъщеря си.

Изгледах присъстващите и повдигнах въпросително вежда, сякаш казвах "Е?".
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

   Кафенето - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето - Page 3 EmptyПет Сеп 16, 2011 11:10 am

Ади спомена,че брат ми бил скромен и ако беше на негово място щяла да писка двайсетачка.Усмихнах се.След това последва въпроса какво ще правим.Любовта каза ,че е на където сме и ние.А на къде бяхме ние?
- Аз..не знам. - признах си.А и не можех да ходя навсякъде.Трябваше да гледам Джейсън.Въпреки,че той беше голямо момче.Можеше сам да се гледа.Надявам се.Обърнах се с лицето към Мариус и го целунах,а после отново се обърнах да огледам другите.Можеше да отидем в парка,но какво щяхме да правим там?А така обаче щях да мога да разходя кучетата.
- Предложения къде да идем? - попитах накрая.Молех се само да не е някой бар защото с Нат се бяхме напили яко..вчера.
Върнете се в началото Go down
Адриана Вега
Демон
Демон
Адриана Вега


Брой мнения : 55

   Кафенето - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето - Page 3 EmptyНед Ное 20, 2011 12:01 pm

Замислих се и съответно мисловният ми процес произведе отговора.
- Какво мислите за плажа?Пясък , вълни , хора по бански , яркото слънце.Идеалното място.Да не говорим за високите скали и предизвикателствата - погледнах ги един по един. - Е?Не е нужно да ходиме до вкъщи за бански.В мола сме , на две крачки от магазина за бански.
Кимнах в посоката на магазина.Колкото повече говорех и мислех за това, толкова повече се убеждавах ,че това е перфектната възможност да остана поне за минута насаме с баща ми.
Върнете се в началото Go down
Мариус

Мариус


Брой мнения : 141

   Кафенето - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето - Page 3 EmptyПон Ное 21, 2011 12:50 pm

Веднага се вкопчих във възможността.

- Аз съм съгласен - хвърлих един кос поглед на Адриана и огледах другите очакващо.

Обичах всичко, свързано с палми, жега, слънце и вода. А всичко това, разбира се, го имаше наведнъж на плажа... като изключим жегата и палмите на някои места. Точно на плажа, особено ако бе през нощта, ми бе най-приятно. Шума от разбиващите се в скалите вълни бе най-успокояващия звук, който можеше да съществува за моя слух, макар че рядко се случваше да съм стресиран или натоварен.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

   Кафенето - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето - Page 3 EmptyПон Ное 21, 2011 1:03 pm

Ади предложи да отидем на плажа.Замислих се над предложението и.
Да..може и да можемда отидем.
Както тя беше казала нямаше нужда да се прибираме за бански тъйкато магазина беше наблизо..
- Ей хора...аз съм с брат ми....трябва да го наглеждам днес... - казах и ги огледах. - А като стана дума за него...ъм...той къде е?
Нямаше и следа от това дете.Бях му дала пари и айде..офейка.
Пфуу!Деца!
Извадих телефона от джоба на дънките си и го набрах.
- Джейс ела при кафенето където бяхме...без ама!Довлечи си задника тук! - затворих и той се появи малко след това.
Можел и да бъде послушен!Виж ти!
Усмихнах се и се обърнах към Мариус като се надигнах на пръсти и го целунах.
Върнете се в началото Go down
Адриана Вега
Демон
Демон
Адриана Вега


Брой мнения : 55

   Кафенето - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето - Page 3 EmptyПон Ное 21, 2011 4:38 pm

- Е тогава какво чакаме? Да грабваме сърфовете и бам. - погледнах ги очаквателно.Алекса спореше с брат си,а мен вече не ме държеше на едно място.Щях да полудея.Аз съм свободолюбив дух.
- Хора ще разбива някой прозорец ако не тръгнем бързо.Алекса взимай брат си и го остави при другите лапенца на плажа.Хайде де.
Погледнах ги нервно.Още малко и си събувам токчетата и започвам да бягам.Не че с тях не мога,но нямах нерви за състезание от този тип.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





   Кафенето - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кафенето
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
All Serials RPG :: RPG :: Мол "Fashion" :: Заведенията-
Идете на: