All Serials RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All Serials RPG

Един уникален форум посветен на всички сериали.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Тейлър МакКуин
   Кафенето Vote_lcap   Кафенето Voting_bar   Кафенето Vote_rcap 
Меган Хейл
   Кафенето Vote_lcap   Кафенето Voting_bar   Кафенето Vote_rcap 
Джеси Даймънд
   Кафенето Vote_lcap   Кафенето Voting_bar   Кафенето Vote_rcap 
Деймън Салваторе
   Кафенето Vote_lcap   Кафенето Voting_bar   Кафенето Vote_rcap 
Анджелина Милър
   Кафенето Vote_lcap   Кафенето Voting_bar   Кафенето Vote_rcap 
Алек Петров
   Кафенето Vote_lcap   Кафенето Voting_bar   Кафенето Vote_rcap 
Алекса Евънс
   Кафенето Vote_lcap   Кафенето Voting_bar   Кафенето Vote_rcap 
Katherine Pierce.
   Кафенето Vote_lcap   Кафенето Voting_bar   Кафенето Vote_rcap 
Мариус
   Кафенето Vote_lcap   Кафенето Voting_bar   Кафенето Vote_rcap 
Виктория Джонсън
   Кафенето Vote_lcap   Кафенето Voting_bar   Кафенето Vote_rcap 
Latest topics
» Да станем приятели...
   Кафенето EmptyЧет Апр 26, 2012 6:56 am by Мариус

» Коя песен слушате в момента ?
   Кафенето EmptyВто Яну 31, 2012 5:36 pm by Savannah Brown

» Търся си другарче за РП...
   Кафенето EmptyСъб Яну 14, 2012 10:59 am by Шарлот Петрова

» Сладко или солено
   Кафенето EmptyВто Дек 13, 2011 9:00 pm by Savannah Brown

» Популярен ли си?
   Кафенето EmptyВто Дек 13, 2011 8:59 pm by Savannah Brown

» С шоколад или сметана ?
   Кафенето EmptyВто Дек 13, 2011 8:41 pm by Savannah Brown

»  Колко % ?
   Кафенето EmptyВто Дек 13, 2011 8:38 pm by Savannah Brown

» Познай какъв цвят е бельото на следващия ?
   Кафенето EmptyВто Дек 13, 2011 7:58 pm by Анджелина Милър

» Знаеш ли как изглежда предишния?
   Кафенето EmptyВто Дек 13, 2011 7:56 pm by Анджелина Милър

   Кафенето Pageviews_1
Гласувай за мен в BGTop100.com
Администратори: Натали Хоуп    Кафенето Kto8ru Меган Хейл    Кафенето Ck7hrh Анджелина Милър    Кафенето F9dlly Модератори: Алекса Евънс    Кафенето Fnk1yi Джорджина Спаркс    Кафенето 4bf2jo Savannah Brown    Кафенето Agfgcb Дизайнери: Наталия.    Кафенето Pxrtnu
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:04 am

 

  Кафенето

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

   Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Кафенето      Кафенето EmptyВто Авг 30, 2011 4:55 pm

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

   Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето EmptyВто Авг 30, 2011 5:03 pm

След като тръгнахме от къщатана Викс бързо стигнахме мола.Естествено първо обиколихме няколко магазина.Стигнахем книжарницата - едно от любимите ми места.Джей разглеждаше нещо,а аз задърпах Алек към раздела с фентазито.Почнах да гледам книгите.
- Чела съм,чела съм,чела съм...о трябва да си я купя... - почнах да си говоря сама.Загледах се в Академия за вампири.Всичките ги бях чела и нямах търпеие за новата книга която ще бъде от името на Сидни.Обърнах се към Алек с усмивка.След още известно време гледане на книги отидохме в кафенето.Седнахме на една от масите.Брат ми играеше на телефона докато ние си говорихме.Дойде сервитьорката.
- Какво ще желаете? - попита ни тя.Погледна първо мен,после Джейс и накрая Алек.Погледа и се задържа дълго върхо него.Като негова добря приятелка моя работа беше да го пазя от такива.Щракнах с пръсти за да върна жената в реалноста.
- Кафе за мен.. - изрекох.Брат ми поиска кола и оставаше само Алек да поръча.Тя пак го погледна с двадесет и четири каратова усмивка,а аз извъртях очи.
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

   Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето EmptyСря Авг 31, 2011 10:39 am

Пообиколихме мола: магазини, книжарница и какво ли още не.
Накрая седнахме в кафенето. Джейсън се лепна за телефона, а ние с Алекса продължихме с разговорите.
Трябваше да наваксаме!
Сервитьорката дойде и ни попита какво ще поръчаме. Забелязах как погледа й се спря на мен и то за дълго, но моята сладка Алекса не би го допуснала. Тя ме даваше само на тези, които си заслужаваха! А тази не си заслужаваше особено. Алекса шракна с пръсти, за да предотврати някои работи и си поръча едно кафе. Брат й кола...
-За мен едно дълго черно кафе.-поръчах и погледнах сервитьорката.
Тя явно се усети, че не я желаем повече тук...и се омете.
-Благодаря ти!-казах на Алекса, засмях се и посочих с глава сервитьорката.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

   Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето EmptyСря Авг 31, 2011 10:52 am

Засмях се.Не бях направила нищо,но може би щях да направя ,ако тя не се беше омела.
- Нищо не направих.Е както и да е.Какво те води пак тук?Надявам се аз... - пак се засмях.Обичах да го дразня и да се шегувам с него макар и да не беше обикновен човек,но той нямаше да ме нарани.Сервитьорката дойде и ни остави поръчката.Брат ми отпи от колата си,а аз от кафето си.Тя се усмихна като оставяше поръчката на Алек.Въздъхнах.Трябваше ли да я излъжа,че той е гей...или да кажа друга лъжа - че ми е гадже?А може да и кажа,че ако го докосне ще избухне.Ъъъ не.
- Все същия магнит за жени си... - заявих му поглеждайки към сервитьорката.
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

   Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето EmptyСря Авг 31, 2011 11:02 am

-Кого залъгваш??? Ами честно казано не знаех, че си тук. Аз бях в Сан Франциско до преди една година и живеех при жената, която ме осинови и бе Маи. Отдавна не съм ходил в Лондон при старите ми осиновители. Но реших да започна самостоятелен живот и се пренесох тук. Това е..-разказах й и се усмихнах.
Сервитьорката донесе питиетата и отново се опита да ме сваля с погледи. Не! Нямаше да ми подейства...Ако я исках, щеше да я моя! Мислите ми бяха прекъснати от Алекса.
-Е нали ме знаеш! Все същия съм си...-отвърнах и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

   Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето EmptyСря Авг 31, 2011 11:18 am

Засмях се на последните му думи.Алек си беше Алек.Уникален от всякъде.Отпих отново от кафето си.Зачудих се дали си е намерил приятелк.
- Е любовния живот как е? - повдигнах вежда.Все пак ,ако си беше намерил аз щях да съм човека който ще реши дали тя е подходяща за него.Така де...не наистина,но поне исках да я одобря...за мое си мнение.Дори да не я харесам нямаше да им проваля връзката.Не бях такъв човек.

П.п:Забих ;х
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

   Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето EmptyСря Авг 31, 2011 11:27 am

-Мии...любовния ми живот е добре. Не мога точно да кажа, че съм официално обвързан...Но с Вики имаме нещо! Въпреки че не знам...-засмях се.
Нещата бяха така объркани. Натали. Вики...Сложна работа!
Погледнах Джейсън, който явно бе тръгнал да се интересува от разговора.
-Като се заговори за момичета, веднага наостряш уши нали? Е няма да издам подробности...-казах.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

   Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето EmptyСря Авг 31, 2011 11:39 am

Не мога да кажа,че не изревнувах от това,но се засмях когато каза това на брат ми.
- Той е влюбен във Викс от както е на десет...от три години.. - обесних.Брат ми пак се намуси.
- Мълчи! - заяви ми.Извъртях очи.Не беше той човека който ще ми казва какво да правя и какво не.Оплезих му се и отнов отпих от кафето си.Може да бях на осемнадесет,но понякога се държах като осем годишна.Усмихнах се на Алек.Севитьорката пак почна да се навърта около нас.Леко станах от мястото си и се приближих към Алек.
- Тя.Ме.Дразни... - заявих му и го целунах по устата.Беше просто приятелска целувка.А и сервитьорката едва не изпусна подноса който носише.Може би бях малко лоша....може би.
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

   Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето EmptyСря Авг 31, 2011 11:52 am

-Аха. Значи това било!-погледнах към Джейсън и разроших косата му.
Той се изчерви и се намуси още повече!
Сервитьорката пак се домъкна наблизо и тогава Алекса реши да предприеме нещо. Приближи се и ме целуна. Забелязах гневът в сервитьорката и лекото желание в Алекса. Можех да усетя всяко чувство във всеки човек!
Тя се отдръпна, вече доволна, че сервитьорката зяпа като луда и замалко да изтърве подноса.
-За какво беше това?-попитах, дори и да знаех.
Нещо изтръпна в мен при целувката и бе доста странно!
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

   Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето EmptyСря Авг 31, 2011 11:59 am

Повдигнах рамене.Не разбрах въпроса му.Как какво..просто невинна целувка.Която ми напомни за първата ни среща и нещо в мен се сви.Все пак аз имах приятел,но и моментите ми с Алек бяха приятни.Брат ми изръмжа.Явно никак не му беше приятно да ни гледа как се целуваме,а това което беше казал преди години му донесе не чак толкова приятни спомени.
- Ще спрете ли да се натискане постояно? - попита той гледайки мен.На свой ред аз погледнах Алек предопредително.Не исках пак да се метне на брат ми.Отпих от кафето си отново,а Джейс си изпи колата.Сервитьорката пак дойде.
- Маминото друго ще искаш ли? - реших да я подразня още и затова изкарах с тези думи Джейсън мой син.Той схвана за какво става въпрос.Поръча си кола като незабрави да ми каже мамо и нарече Алек татко.Сервитьорката пребледня.Щом се отдалечи се засмях.С брат ми си дадохме по едно "гепи".Понякога бяхме добър отбор и можехме да изкараме и нормалняи човек луд.
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

   Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето EmptyСря Авг 31, 2011 12:20 pm

Изнервих се отново от думите на Джейсън, но Алекса ме спря.
-Проблем ли имаш с това?-попитах Джейсън, но нежната ръка на Алекса се озова на устата ми.
Най-накрая се примирих, когато сервитьорката се появи..
Джейсън и Алекса успяха да скроят план, с който да ме изкарат женен за Алекса и вече баща. Докато разиграваха сценката, аз стоях като закован и зяпах.
Сервитьорката тъжно ме погледна, но въпреки всичко казано не забрави да пъхне едно листче с номера си "съвсем случайно" в ръката ми.
Засмях се и погледнах към Алекса и Джейсън, след като сервитьорката си тръгна.
-Много дърт ме изкарахте бе?
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

   Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето EmptyСря Авг 31, 2011 12:26 pm

Засмях се на думите на Алек.Ако сервитьорката се беше вързала то аз на пет години съм била когато с Алек сме създали Джейс.Боже!
- Подробности...татенце.. - усмихнах му се.Понякога обичах да правя хората на луди.Луди като самата мен.Брат ми стана и каза,че отива до някакъв магазин.Махнах му с ръка сякаш пропъждах досадна муха и взех колата му.Отпих глътна.Не бях пила кола...от вчера най-вероятно.
- Сега...как минава живота ти...през последната една година? - попитах Алек.
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

   Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето EmptyЧет Сеп 01, 2011 2:31 pm

-Страшен бащитко съм нали Джейсън?-попитах и се засмях.
Той пак се намуси..и погледна към Алекса. След минута се омете..Бе ясно че вече се уговарят с погледи.
Изпих кафето си на един дъх и се усмихнах на Алекса.
-Може да се каже, че е разнообразен. От всичко по малко и така...А при теб как върви?-разказах накратко и я попитах.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

   Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето EmptyЧет Сеп 01, 2011 2:39 pm

Разнообразен.Интересно.Усмихнах му се.
- Ами...различно.Запознах се с един вампир..отново.С един демон... - повдингха рамене.
На мен магическите съществя ми се лепяха като шоколад за задника.Всъщност,ако Годзила нахлуе в мола никка няма да се учудя и ще си пия кафето най-спокойно.Може би.
- Хайде де Казанова...дай малко повече подробности.Междо теб и Викс какво има? - запитах го аз.Не съм очаквала,че най-добрата ми приятелка и най-добрия ми приятел ще се познават и ще имат връзка...може би.
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

   Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето EmptyЧет Сеп 01, 2011 2:56 pm

Алекса се бе променила. Явно свръхестествените същества вече не са нещо плашещо нещо за нея, а просто част от ежедневието. Но наистина вече светът бе пълен с всякакви същества.
-Охо...не си скучала! Аа, някое момче има ли?-попитах и я изгледах въпросително.
-Незнам честно казано Алекса. Смисъл в началото не се понасяхме и замалко да я убия. Нали знаеш, че Маите не могат да целуват други същества освен пак Маи, без да ги парализират или убият. Но тази верижка ми дава възможността...-разклатих верижката на врата си.
-И така...Не съм сигурен! Били сме заедно няколко пъти, но засега не сме обсъждали дали ще е нещо сериозно.-разказах честно и я изчаках да отговори на моя въпрос.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

   Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето EmptyЧет Сеп 01, 2011 3:29 pm

Това с целувките и верижката не го разбрах.Не ми го беше споменавал преди,но...мен определено не ме уби с целувките си.Викс беше сукуба и можеше да му отнеме живот...ако не беше магическо същество,а той е.
- Не знам...обърквам се...демони,вампири,дампири...русалки,сирени... - последното дори не бях чувала,че съществува,но айде.Той беше попита дали има някое момче.Ами то си беше мъж...леко се изчервих.
- Ъм..има..той...той е..на двадесет и шест..секси..е запознахем се в Париж..преди две години... - обесних му.Сега ако Алек почне да ми чете конско за годините...Все пак аз бях на осемандесет,но все тая.Пазихме се взаимно.На него можех да му споделя всичко.
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

   Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето EmptyЧет Сеп 01, 2011 4:40 pm

-Знам. Всичко е наистина объркващо...-намигнах й и се засмях.
Тя ми разказа неохотно за гаджето си и явно очакваше да й се скарам. Да, беше ме грижа за нея, но тя вече имаше право на собствен избор.
-Ам...честито!-поздравих я и допълних:
-Е как се казва!? Как изглежда?
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

   Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето EmptyЧет Сеп 01, 2011 4:52 pm

Засмях се.Алек може да беше от мъжко пол,но си беше идеалната "най-добра приятелка".Сигорно и превръзки ще изкара от някъде ,ако го помоля.
- Мариус...висок..сладък...красив...мил е.. - засмях се.Нямаше нужда да казвам,че първия ми път беше с него.Това ми напомни за случката в фонтата преди две години.Задъвках долната си устна и поглед Алек с невинно изражение.С него бяхме имали хубави спомени.Обичах Алек като мой по-голям брат.Радвах се,че той може да е с Вики.Бяха сладка двойка отстрани.
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

   Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето EmptyЧет Сеп 01, 2011 5:38 pm

Засмях се. Радвах се, че е щастлива!
-Е...звучи добре! Честито..-пожелах и я целунах по бузата.
Говорихме си още малко и когато сервитьорката се приближаваше, се правехме на женени. Изглеждахме като бебета, но пък бе забавно.
-Та...Женоо! Ако искаш да се поразходим малко?-попитах и я погледнах.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

   Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето EmptyЧет Сеп 01, 2011 5:42 pm

Усмихнах му се.Сервитьорката пак мина покрйа нас и той ме нарече жено.
- Скъпи...трябва да минем през бебешкия магазин..бремена съм отново... - казах му.Напуши ме такъв смях,че едва не се засмях.Видях,че сервитьорката пребледня.Всъщност...така можех да мина за майка която е тукощо забременяла тъйкато нямах корем...,но щях да мина ,ако това което чаках беше първото ми дете.Онази се върза,че и брат ми ми е син.Ъх!Някои хора бяха толкова...тъпи.
- Къде искаш да се разходим? - подшушнах му тихо такаче само той да ме чуе.
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

   Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето EmptyСъб Сеп 03, 2011 7:17 pm

Алекса реши отново да се възползва от ситуацията, когато се появи сервитьорката. И тя глупавата разбира се, пак се хвана на шегите ни!
След като отмина, започнах да се хиля като побъркан.
Скоро и двамата бяхме чисто червени като домати от смях! Най-накрая се успокоихме и намерихме сили да говорим...
-За мен няма значение! Ти избери!-казах и допълних:
-Но трябва да намерим брат ти...-
Платих сметката, като не оставих много бакшиш и погледнах към Алекса, чакайки за отговор.
Върнете се в началото Go down
Адриана Вега
Демон
Демон
Адриана Вега


Брой мнения : 55

   Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето EmptyНед Сеп 04, 2011 6:37 pm

След като свърших работата след питника ми с Джес отидох до мола.Първото ми намерение беше да разгледам само и да пич кафе.Особено това.Нно когато видях готините дрешки по витрините - ай я я.Как да им устоя.Страхотни неща имаше.Обиколих целият мол само оглеждайки витрините и набелязвайки разни нещица.Даже за малко не се спънах докато се заплесвах по едно яке.Така беше с високите обувки.Правеха ме още по-висока и имаше опасност от спъване докато гледаш магазините дори при равният под на мола.Ама и аз си бях една разсеяна..Набелязах си толкова работи ,но желанието ми за кафе надделяваше над това за пазаруване.Отидох в заведението и кой да видя - Алекса и някакво момче се забавляват на една от масите.Дали това е мистериозният Мариус.Е ,нека видим.
- Здравейте - казах като си ги приближих.Издърпах си един стол и седнах - Надявам се няма проблем да седна при вас ,ама то и без това вече седнах.
Изкисках се.Момчето отблизо изглеждаше още по-готин.
- Това ли е Мариус? - попитах Али приближавайки се до нея.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

   Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето EmptyНед Сеп 04, 2011 6:45 pm

С Алек се канихме да тръгваме когато чух познат глас.Ади момичето с което се запознах по-рано се приближи към нас.Придърпа си стол и седа.Попита дали това е Мариус.Изкикотих се.
- Не...това е най-добрия ми приятел Алек..Алек това е Ади. - представих ги един на друг.Ади огледа Алек.Искаше ми се да знам какво и се въхри в главата,но за жалост нямах дарбата на Джес.Зачудих се какво води Ади в мола.
- Какво те води тук Ади? - усмихнах и се.Някак си исках да се сприятеля с нея.Само приятел демон нямах.Ъъ и русалка.Ммм и фея...и динозавър.
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

   Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето EmptyНед Сеп 04, 2011 6:51 pm

Тъкмо трябваше да си тръгваме с Алекса, когато се приближи едно момиче. Явно Алекса я познаваше...Момичето седна до нас.
-Приятно ми е Ади!-поздравих я и се здрависах с нея.
Момичето се загледа в мен. Тя определено не бе човек...
Усетих как се опитваше да се добере до мислите ми, но аз набързо успях да усетя чувствата й...И аз си имах дабри!
-Любопитна си, а?-изгледах я и се усмихнах леко.
Върнете се в началото Go down
Адриана Вега
Демон
Демон
Адриана Вега


Брой мнения : 55

   Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето EmptyНед Сеп 04, 2011 7:00 pm

Запознахме се.
- И на мен ми е приятно Алек - усмихнах се и после присвих очи.Усещах,че не е човек,но енергията ми беше непозната.Не съм срещала подобна.Взирах се в него и се опитвах да разбера какъв е.
- Да любопитна съм.Не съм срещала някой като теб.Не разпознавам енергията - отпуснах очи и се усмихнах.
Облеганах се назад и точно тогава мина сервитьорката.Гледаше ни странно.изглежда тези двамката не са скучали.
- Едно кафе - поръчах си и след като се отдалечи се обърнах към тях. - какво сте направили на горката женица?Изглежда все едно преди малко в видяла призрак.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





   Кафенето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кафенето
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
All Serials RPG :: RPG :: Мол "Fashion" :: Заведенията-
Идете на: