All Serials RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All Serials RPG

Един уникален форум посветен на всички сериали.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Тейлър МакКуин
   Кафенето - Page 2 Vote_lcap   Кафенето - Page 2 Voting_bar   Кафенето - Page 2 Vote_rcap 
Меган Хейл
   Кафенето - Page 2 Vote_lcap   Кафенето - Page 2 Voting_bar   Кафенето - Page 2 Vote_rcap 
Джеси Даймънд
   Кафенето - Page 2 Vote_lcap   Кафенето - Page 2 Voting_bar   Кафенето - Page 2 Vote_rcap 
Деймън Салваторе
   Кафенето - Page 2 Vote_lcap   Кафенето - Page 2 Voting_bar   Кафенето - Page 2 Vote_rcap 
Анджелина Милър
   Кафенето - Page 2 Vote_lcap   Кафенето - Page 2 Voting_bar   Кафенето - Page 2 Vote_rcap 
Алек Петров
   Кафенето - Page 2 Vote_lcap   Кафенето - Page 2 Voting_bar   Кафенето - Page 2 Vote_rcap 
Алекса Евънс
   Кафенето - Page 2 Vote_lcap   Кафенето - Page 2 Voting_bar   Кафенето - Page 2 Vote_rcap 
Katherine Pierce.
   Кафенето - Page 2 Vote_lcap   Кафенето - Page 2 Voting_bar   Кафенето - Page 2 Vote_rcap 
Мариус
   Кафенето - Page 2 Vote_lcap   Кафенето - Page 2 Voting_bar   Кафенето - Page 2 Vote_rcap 
Виктория Джонсън
   Кафенето - Page 2 Vote_lcap   Кафенето - Page 2 Voting_bar   Кафенето - Page 2 Vote_rcap 
Latest topics
» Да станем приятели...
   Кафенето - Page 2 EmptyЧет Апр 26, 2012 6:56 am by Мариус

» Коя песен слушате в момента ?
   Кафенето - Page 2 EmptyВто Яну 31, 2012 5:36 pm by Savannah Brown

» Търся си другарче за РП...
   Кафенето - Page 2 EmptyСъб Яну 14, 2012 10:59 am by Шарлот Петрова

» Сладко или солено
   Кафенето - Page 2 EmptyВто Дек 13, 2011 9:00 pm by Savannah Brown

» Популярен ли си?
   Кафенето - Page 2 EmptyВто Дек 13, 2011 8:59 pm by Savannah Brown

» С шоколад или сметана ?
   Кафенето - Page 2 EmptyВто Дек 13, 2011 8:41 pm by Savannah Brown

»  Колко % ?
   Кафенето - Page 2 EmptyВто Дек 13, 2011 8:38 pm by Savannah Brown

» Познай какъв цвят е бельото на следващия ?
   Кафенето - Page 2 EmptyВто Дек 13, 2011 7:58 pm by Анджелина Милър

» Знаеш ли как изглежда предишния?
   Кафенето - Page 2 EmptyВто Дек 13, 2011 7:56 pm by Анджелина Милър

   Кафенето - Page 2 Pageviews_1
Гласувай за мен в BGTop100.com
Администратори: Натали Хоуп    Кафенето - Page 2 Kto8ru Меган Хейл    Кафенето - Page 2 Ck7hrh Анджелина Милър    Кафенето - Page 2 F9dlly Модератори: Алекса Евънс    Кафенето - Page 2 Fnk1yi Джорджина Спаркс    Кафенето - Page 2 4bf2jo Savannah Brown    Кафенето - Page 2 Agfgcb Дизайнери: Наталия.    Кафенето - Page 2 Pxrtnu
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:04 am

 

  Кафенето

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

   Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето - Page 2 EmptyНед Сеп 04, 2011 7:04 pm

Те се запознаха.Сервитьорката дойде и Ади попита какво сме и направили.Засмях се.

- О ами ние..нищо. - изкикотих се.Продължих да говоря: - Представихме се за женени.Представихме брат ми за мое дете...и съм бременна с още едно...може да и кажем,че си ми голямата дъщеря.Нали татенце.

На последните думи се обърнах към Алек и го сръгах леко с лакът.Зачудих се дали ще се навие да отидем да се помокрим в фонтаните в парка отново.Усмихнах им се.Кой знае може с Ади да станем добри приятелки.

П.п:Глупости пиша..не ми обръщайте внимание хД
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

   Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето - Page 2 EmptyНед Сеп 04, 2011 7:09 pm

Тя не разпознаваше какво същество съм аз, но аз предусещах какво е тя.
-Аз принадлежа към древните Маи...нещо като полу-котки сме.-уведомих я и се засмях.
Сервитиьорката отново се приближи, щом като видя, че е седнало ново момиче. След като Ади поръча, ние прихнахме в смях и се опитахме да обясним.
-Честно казано..Едва ли е толкова тъпа, че да се върже и на това. Може Ади да е втората ми законна жена и да сме си тройка с деца.-допълних и погледнах към двете момичета, стоящи пред мен.
Засмях се отново. Говорихме пълни глупости, но да измъчваме тази сервитьорка бе незаменимо чувство!
Върнете се в началото Go down
Адриана Вега
Демон
Демон
Адриана Вега


Брой мнения : 55

   Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето - Page 2 EmptyНед Сеп 04, 2011 7:18 pm

Засмях се.Горката женица.При обяснението на Алек кимнах.
- Чувала съм за вас,но не съм срещала досега.Е явно днес е щастливият ми ден - пляснах с ръце и се засмях.Засмях се още повече при това с жената.Прочистих гърло и погледнах Алек влюбено.
- О скъпи да знаеш колко ми липсваше.Децата плачеха за теб .Постоянно викаха "къде е тати,къде е тати" - говорих високо и едвам се сдържах да не се засмея отново.Сложих ръката си върху тази на Алек и се приближих към него. - Знаеш ли хубаво е ,че сме благословени с тризнаци,но моментите когато си при втората си жена са истинско мъчение.
Избърсах окото си ,защото уж плачех.С периферното си зрение зърнах изражението на сервитьорката и вече щях да се разсмея.Хубаво ,че тя избърза нанякъде.Махнах си ръката и отново бях на предишното си място смеейки се.Толкова ми беше смешно,че чак се разплаках.
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

   Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето - Page 2 EmptyНед Сеп 04, 2011 7:26 pm

-Е..умеем да се крием!-отвърнах и се усмихнах.
Ади реши да играе играта ни със сервитьорката.
Успя да я вбеси още повече...
-Знам мила! Знам, че ти липсвах! Но програмата ми е натоварена. Накрая трябва да ви събера двете жени и децата и така да съм с всички едновременно!-приближих се към нея и я гледах загрижено. Докоснах я леко по бузата и чух задавянето на сервитьорката. Тя въздишаше тежко и скърцаше със зъби.
Викнах я и й казах:
-Абе не можете ли по-бързо! Втората ми жена е жадна...Още си чака кафето!-накрая злобно я погледнах, а като тя се опита да каже нещо, едно изръмжаване бе достатъчно от моя страна за да я изгоня.
-Добра игра!-погледнах към Ади и се усмихнах широко.
Върнете се в началото Go down
Адриана Вега
Демон
Демон
Адриана Вега


Брой мнения : 55

   Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето - Page 2 EmptyНед Сеп 04, 2011 8:29 pm

Скоро спрях да се смея и избърсах сълзите.Това беше много забавно.
- Благодаря.Беше много убедителен. - отвърнах на усмивката на Алек. - Тъкмо ще си получа кафето по - бързо.
Сервитьорката дойде и с трепереща ръка сложи кафето пред мен.Бързо се изнесе,но продължи да ни наблюдава отдалече.Ухилих се и отпих от кафето си.Най-сетне.Чисто кафе без захар.Страхотно.Обичам да се наслаждам на всяка горчива глътка.
- Тази жена си няма друга работа.Пречувствам ,че ще говори за днескашната случка цяла седмица.
Местих погледа си ту към Алек ту към Али.
- Значи така.Отколко време се познавате?
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

   Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето - Page 2 EmptyНед Сеп 04, 2011 8:36 pm

И аз спрях да се смея...
-Знам!-усмихнах се и се загледах отново в сервитьорката, която пристигаше с кафето на Ади.
Засмях се на мислите си и накрая ги споделих с Ади и Алекса.
-Мхм! Надявам се да не се е изплюла в кафето ти...-засмях се и отвърнах на въпроса й:
-С Алекса...-погледнах към Али-...Се познаваме от около две години. Срещнахме се в Лондон случайно...и бе изключително забавна, но и странна случка!-допълних.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

   Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето - Page 2 EmptyПон Сеп 05, 2011 2:22 pm

Ади и Алек доста бързо си допаднаха.Двамата разкриха един на друг какво са,а аз извъртях очи.Само аз тук бях проклет човек.Ъх!Двамата почнах да разгирават сцена сякаш Ади е втора жена на Алек и има тризнаци.Леко се намусих.Че кой ще се радва да види съпруга си с втората му жена.Сервитьорката беше пребледняла.Добре де..може би малко прекалявахме с базиците,но тя си е винова.Зяпаше Алек сякаш е експонат в някой гръцки музей.Гол експонат.Сервитьорката донесе на Ади кафето и те двамата продължиха да разиграват сцена докато аз мълчах.Бях се отнесла на някъде,но в същото време чувах и всичко което става тук.
Ади пита от кога се познаваме.Алек ме погледна и на свой ред и аз го погледнах.Той каза,че се познаваме около две години и ,че на първата ни среща е било забавно,но имало и странна случка.
Мисълта за онзи вампир ме връхлетя като гръм от ясно небе и аз потръпнах.Ако тогава Алек не беше с мен сигорно щях да стана нечий обяд.Продължих да мълча сякаш ме няма.
Върнете се в началото Go down
Адриана Вега
Демон
Демон
Адриана Вега


Брой мнения : 55

   Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето - Page 2 EmptyПон Сеп 05, 2011 3:02 pm

Едва не се задавих при казаното от Алек.
- Развали ми желанието за кафе - намусих се и оставих кафето настрана.Да пия нечие ДНК не ми допадеше особено.Так значи двамата са се запознали в Лондон преди две години при интересна случка.Интересно.
- Лондон значи.Хубав град ,но прекалено много вали - погледнах Алек после Али.Али се беше умълчала и само телом беше тук.
- Хей Али какво се умълча?.Имам чувството ,че умът ти е някъде другаде.
Отпих от кафето по навик от кафето ,но после бързо го оставих.Нали нямаше да го пия.
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

   Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето - Page 2 EmptyПон Сеп 05, 2011 3:11 pm

-Съжалявам! Просто й нямам доверие...-погледнах към сервитьорката изпълнен със съмнения.
Тя вече сигурно толкова ни мразеше, че нямаше накъде!!!
-Така е. Но аз отдавна не живея там. Аз съм си по-скоро прелетна птица...От място на място!-отвърнах и се усмихнах.
-Алекса! Да не кроиш още планове за сервитьорката!?-попитах и я погледнах.
Тя стоеше мълчаливо и гледаше нанякъде. Поне засега брат й не се мяркаше наоколо...
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

   Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето - Page 2 EmptyПон Сеп 05, 2011 4:09 pm

Ади ме попита какво ми е,а после Алек попита дали не кроя планове.Поклатих глава.
- Аз...,а не... - изрекох набързо.Дори не знам какво ми ставаше.Бях се отвеяла на някъде...ох!Усетих лека болка в корема и леко се превих на стола.То да беше само в корема.Имах чувство,че главата ми ще гръмне.Погледнах първо Ади,а после Алек.И двамата ме зяпаха сякаш съм хваната от главата.Намусих се.
- Какво? - зададох един прост въпрос чийто отговор не е сложен.Местен поглед от Алек на Ади и обратното чайаки отговора.
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

   Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето - Page 2 EmptyПон Сеп 05, 2011 4:26 pm

Алекса отрече, но аз усетих, че нещо не бе наред. Нямаше и минута и тя започна да се превива на стола си...Сякаш я болеше корем, но на мен ми изглеждаше доста по-сериозно!
Тя ме погледна, преструвайки се че нищо не е станало. Но аз усетих чувствата й!
-Какво ли Али!?-възкликнах леко ядосан, но повече загрижен.
Станах от стола си и отидох при нея, като опрях ръка на корема й.
-Какво има? Боли ли те?-попитах и огрижено я погледнах.
Очите й бяха някак мътни...не се виждаше обикновената искрица, пламтяща в тях.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

   Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето - Page 2 EmptyПон Сеп 05, 2011 4:59 pm

Не знаех какво ми става.Най-различни чувства се бяха надигнали в мен.Корема ме болеше,но просто нямаше причина да ме боли.Алек ме погледна и стана от мястот оси.Дойде и постави ръка на корема ми.
- Какво има? Боли ли те? - попита той загрижено.Очите му срещнаха мойте.Избутах ръката му.Случайно да не бях някоя бременна която му дава да види,че бебето рита?Не!
- Добре съм! - казах,а гласът ми прозвуча толкова странно и студено,че изненада и мен.Не се бях държала така преди.Затоврих очи за миг,а после отклоних поглед от Алек.С това ми държание рискувах приятелството ми.И с него и с Ади.Защо се държах като шибана кучка по дяволите?
Върнете се в началото Go down
Адриана Вега
Демон
Демон
Адриана Вега


Брой мнения : 55

   Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето - Page 2 EmptyПон Сеп 05, 2011 5:08 pm

Споделях мнението на Алек.Сервитьорката сигурно ме е проклела по най-различни начини ,заради това ,че съм уж жена на такъв готин тип като него.Изведнъж нещо се случи.Али започна да се превива на стола и Алек отиде загрижен до нея,но тя се държеше толкова студено и беше раздразнена.
- Няма нужда да си толкова рязка.Той само иска да помогне - малко се издразних,но после я погледнах загрижено.Ситуацията беше гаднаДа гледаш как някой се гърчи на стол е ужасно.А ако познаваш този някой и е страхотен човек,то ужасът е двоен.
- Случайно да имаш някакви здравословни проблеми? - приближих стола си до нея.Огледах останалите хора в заведението и като видях самодоволното изражение на сервитьорката се вбесих.Изгледах я по мой демонски начин и изпитах задоволство от ужаса в очите й.Отново погледнах към Али.
Върнете се в началото Go down
Мариус

Мариус


Брой мнения : 141

   Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 9:36 am

Дойдох тъкмо когато ставаше нещо интересно, само за да се натъкна на Алекса в компанията на непознат обект номер 1 и...

Алек.

Алек!

Веднага му се усмихнах презрително и го изгледах гадно. Aх, с какво удоволствие бих му извил вратлето на това досадно същество, което очевидно се навърташе около Алекса. Направих се на ударен и си затворих очите за този изклютелно дразнещ факт, само защото щях да отворя въпроса по-късно.

И по доста неприятен за някои създания начин.

- Здравейте - поздравих (почти) всички и целунах моята любов по бузата. Придърпах си един стол от съседната празна маса, сядайки близо до Али. Точно когато щях да се обърна към непознатото момиче и да се запоная с него, забелязах нещо обезпокоително в Алекса и облак мина през лицето ми. Иглеждаше малко странно, но реших, че тя сама щеше да ми каже по-късно и реших да не я притискам сега. Затова се върнах към предишните ми намерения.

- Мариус - казах името си и протегнах ръка към непознатото момиче.

Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

   Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 9:46 am

Думите на Ади също ме издразниха.Поех си дълбоко въздух и после издишах.

- Съжалявам.Алек не ми се сърди..не знам какво ми става... - изрекох тихо гледайки Алек.Мамка му..това ми държание беше ужасно.Защо се държах така.Еее не знам.Ади попита зя някакви здравословни проблеми.Поклатих глава.Поне аз не знаех да имам.Преди да кажа още нещо към нас се приближи позната фигура.Мариус.Усмихнах се.

- Здравей. - Той ме целуна и си придръпа един стол към нас.Забелязах,че гледа Алек някак...презрително.Междо тях направо прехвърчаха искри.Но не на страст,а на...предстоящ бой.Така де...сякаш се познаваха и не бяха добри приятели.Мариус се представи на Ади докато аз се молех умствено Алек да не ми се сърди.
Върнете се в началото Go down
Адриана Вега
Демон
Демон
Адриана Вега


Брой мнения : 55

   Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 9:59 am

Али изглеждаше вече по-добре и си беше пак Али от преди малко.Тогава той се появи.Първоначално си мислех,че не е възможно,но много добре си спомнях за снимката,която майка ми ми беше пратила наскоро.Бях ококорила очи.Гаджето на Алекса да е баща ми?Не е възможно.Тя нали каза,че той е човек.Можеше да е двойник.Да много хора си имаха двойници.
- Ади - представих се и поех ръката му.Почувствах енергията и всичко в мен замря.Гледах го ококорено и имах чувството ,че пропадам. - Гръм да ме удари.Това си ти!
Не знаех какво да кажа.Бях се подготвяла толкова много време за този момент,но сега когато най-после дойде не знаех как да започна.
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

   Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 11:20 am

Алекса изглеждаше гузна за случилото се.
-Али...успокой се! Няма проблеми!-прегърнах я и си седнах на стола.
Точно тогава се появи една доста позната фигура. Мариус!!!
Алекса не знаеше за враждата ни...Но не исках и да й казвам!
Стиснах ръката си в юмрук и се опитах да запазя самообладание. Присъствието му ме дразнеше, но нямаше да разваля приятелството ни с Алекса заради него...нито пък нещо друго.
Изгледах го кръвнишки и поздравих:
-Здравей...Мариус, нали така беше?-престорих се на ударен.
Е, това нямаше да му хареса!? Но другите нямаше да го усетят.
Тогава стана нещо странно. Ади сякаш го позна от някъде и сякаш за нея той бе важен. Усетих го по чувствата й!
-Какво става тук по дяволите?-попитах и погледнах и двамата, докато Алекса само овърташе поглед и тя като мен се опитваше да разбере!
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

   Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 11:51 am

Алек ме прегърна и аз се радвах,че не ми е сърдит.Усмихнах му се невинно сякаш бях някое ангелче.А аз определено не бях такова.Алек поздрави Мариус,но и в неговите думи имаше нещо.Ъх!Искаше ми се да четях мисли.Изведнъж Ади възкликна нещо като " Гръм да ме удари.Това си ти! " .Двамата с Алек бяхме хипер объркани.Дори не знаехме какво става,но май никой нямаше намерение да ни каже.
- Какво става тук по дяволите? - попита Алек.
- И грам идея си нямам... - заявих.Двамата погледнахме Ади и Мариус които май се познаваха.Или по-точно Ади го познаваше.Изведнъж прозрение ми дойде като гръм от ясно небе.Не..не може да е това..няма как...Премигнах няколко пъти.Останах безмълвно да ги гледам и да видя развитието на случката и ..дали съм екстра сенс.
Върнете се в началото Go down
Адриана Вега
Демон
Демон
Адриана Вега


Брой мнения : 55

   Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 3:16 pm

Не можех да повярвам.Единственото нещо,което правех е да го гледам невярващо с леко зейнала уста.Предполагам,че отстрани изглеждах като статуя само дето статуите нямат толкова силно биещо сърце като моето.Думите ми всяха объркване у всички - Алек изпсува ,Али се чудеше какво става,а по лицето на Мариус се четеше объркване.Моментът настъпи.Преглътнах и казах:
- Току що открих баща си - продължавах да гледам Мариус - Здравей татко.
Върнете се в началото Go down
Мариус

Мариус


Брой мнения : 141

   Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:57 pm

Огледах се. Всички ме бяха зяпнали, сякаш аз бях единственият, който знае какво се случва. А всъщност аз не бях по-малко объркан от тях. Може да се каже, че даже бях най-объркан. Когато докоснах ръката на Адриана, почувствах нещо странно. Сякаш двамата се познавахме от много отдавна, но колкото и да търсех, подобен спомен ми убягваше. В нея имаше нещо колкото познато, толкова и непознато. С две думи – страшно объркващо.

Погледнах веднъж Алек на кръв, хей така, за кеф, и измънках:

- Ъъ... Някой да ме светне какво, по дяволите, става.

Върнете се в началото Go down
Адриана Вега
Демон
Демон
Адриана Вега


Брой мнения : 55

   Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 6:18 pm

Очаквана реакция.Въздъхнах.
- Добре татенце ще ти обясня,Някъде към 1810-11 нали си имал нещо кратко с една испанка - една такава със тъмна на вълни коса и много ярко червило,което се забелязва от километри.Отговаря на името Антония.Та изглежда сте били доста непредпазливи ,защото съм се появила аз - махнах един кичур коса от лицето си.Това сигурно е огромен шок за него и не само.Али смяташе ,че той е човек,а се оказа с дъщеря.
- Ако не ми вярваш ще направим ДНК тест - предложих.
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

   Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 6:32 pm

Стоях като вцепенен. Още не осъзнавах случилото се, а явно и другите.
-Чакай...чакай...К`во?-това прозвуча грубо, но нямах си и на идея какво друго да кажа.
Погледнах към Мариус, колкото и неприятна да бе гледката.
Така...Значи Ади е дъщеря на испанката и на Мариус, който е гадже на Алекса.
Мега обърканото! си казвах наум и споглеждах всички.
Сервитиьорката мина наоколо и отново пребледня. Сигурно сега пак си е помислила нещо, особено след шегите ни...
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

   Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 6:49 pm

Това което мислех се оправда.Ади каза,че Мариус и е баща.
- Чакай...чакай...К`во? - изрече Алек.Местен поглед от Мариус на Ади и обратното.Сервтьорката мина покрай нас и пребледня.В този случей се чудех как и аз не съм пребледняла.Не можех да повярвам на думите си.
- Алек.. - потърсих помощ от най-добрия си приятел с думи.Имах чувтво,че ще припадна всеки момент."Чакай...Ади беше демон...и беше на повече от сто години...,но това..това означава,че..".Тих писък се откъсна от устата ми.Поставих ръка на устата си.Метнах някакви пари на масата и издърпах Мариус и Ади настрани.Алек ни последва.Отдалечихме се от кафето и влезнахме в онези коридори водещи към толаетните.Облегнах се на стената.Не можех да погледна Мариус в очите.Защо..за толкова години - добре де две - не ми беше казал?Защо?
Върнете се в началото Go down
Мариус

Мариус


Брой мнения : 141

   Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето - Page 2 EmptyСря Сеп 07, 2011 11:51 am

Добре, добре.

Не можех да отрека. Действително беше замесена една испанка с името Антония, но далеч не предполагах, че е чак толкова замесена... Искаше ми се да кажа, че това е лудост и да бъда прав, но нямаше да е така. И все пак:

- Това е лудост.

Просто ми се изплъзна от устата. Гледах Адриана и в нея открих доста познати черти, които за мой ужас допълваха истинността на твърдението й. Отказвах да приема, че наистина е моя плът и кръв, но не особено дълбоко в себе си знаех, че е така, без да се налага някой да ми го доказва. Не бях толкова учуден, колкото шашнат. Хвърлих един кос поглед към Алекса, която изглеждаше съкрушена, и се обърнах отново към... дъщеря ми, напълно игнорирайки дразнещото натрапчиво присъствие на Алек.

- Добре, да кажем, че си ми дъщеря - скръстих ръце на гърдите и усетих как на лицето ми се изписва войнствено изражение. - Какво, по дяволите, имаше майка ти против варианта да ме уведоми за теб, а?
Върнете се в началото Go down
Адриана Вега
Демон
Демон
Адриана Вега


Брой мнения : 55

   Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето - Page 2 EmptyСря Сеп 07, 2011 12:08 pm

Далеч от погледите беше по-добре,но все пак.И тоалетните си имаха доста посетители.Признавам баща ми беше прав,е всичко това е лудост.
- Естествено ,че съм ти дъщеря...чакай,чакай как така да те уведоми - той не е знаел?Това да не би да означава,че майка ми ме е излъгала? - Да му се невиди!
Ето това си беше шок,но той можеше да лъже.
- Значи казваш ,че не си знаел за мен?Това е лудост.Тя ми каза,че преди да се разделите ти е казала ,но ти все пак си си тръгнал.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





   Кафенето - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафенето      Кафенето - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кафенето
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
All Serials RPG :: RPG :: Мол "Fashion" :: Заведенията-
Идете на: