All Serials RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All Serials RPG

Един уникален форум посветен на всички сериали.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Тейлър МакКуин
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Vote_lcapКъщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Voting_barКъщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Vote_rcap 
Меган Хейл
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Vote_lcapКъщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Voting_barКъщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Vote_rcap 
Джеси Даймънд
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Vote_lcapКъщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Voting_barКъщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Vote_rcap 
Деймън Салваторе
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Vote_lcapКъщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Voting_barКъщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Vote_rcap 
Анджелина Милър
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Vote_lcapКъщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Voting_barКъщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Vote_rcap 
Алек Петров
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Vote_lcapКъщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Voting_barКъщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Vote_rcap 
Алекса Евънс
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Vote_lcapКъщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Voting_barКъщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Vote_rcap 
Katherine Pierce.
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Vote_lcapКъщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Voting_barКъщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Vote_rcap 
Мариус
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Vote_lcapКъщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Voting_barКъщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Vote_rcap 
Виктория Джонсън
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Vote_lcapКъщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Voting_barКъщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Vote_rcap 
Latest topics
» Да станем приятели...
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 EmptyЧет Апр 26, 2012 6:56 am by Мариус

» Коя песен слушате в момента ?
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 EmptyВто Яну 31, 2012 5:36 pm by Savannah Brown

» Търся си другарче за РП...
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 EmptyСъб Яну 14, 2012 10:59 am by Шарлот Петрова

» Сладко или солено
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 EmptyВто Дек 13, 2011 9:00 pm by Savannah Brown

» Популярен ли си?
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 EmptyВто Дек 13, 2011 8:59 pm by Savannah Brown

» С шоколад или сметана ?
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 EmptyВто Дек 13, 2011 8:41 pm by Savannah Brown

»  Колко % ?
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 EmptyВто Дек 13, 2011 8:38 pm by Savannah Brown

» Познай какъв цвят е бельото на следващия ?
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 EmptyВто Дек 13, 2011 7:58 pm by Анджелина Милър

» Знаеш ли как изглежда предишния?
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 EmptyВто Дек 13, 2011 7:56 pm by Анджелина Милър

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Pageviews_1
Гласувай за мен в BGTop100.com
Администратори: Натали Хоуп Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Kto8ru Меган Хейл Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Ck7hrh Анджелина Милър Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 F9dlly Модератори: Алекса Евънс Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Fnk1yi Джорджина Спаркс Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 4bf2jo Savannah Brown Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Agfgcb Дизайнери: Наталия. Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Pxrtnu
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:04 am

 

 Къщата на Виктория Джонсън

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Виктория Джонсън
Other Creature
Other Creature
Виктория Джонсън


Брой мнения : 93

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 EmptyСря Авг 17, 2011 8:26 pm

Вика ми беше изпълнен с удоволствие.Движехме нсе ритмично и бързо-все едно бяхме едно цяло.Усещах вибрациите и трусовете на леглото.той беше бърз и от време на време груб..Но аз обичах такива мъже.Изпъшках.Забих нокти в кожата на гърба му.Той сложи ръце на гърдите ми и бъроз започна да ги масажира.Удоволствиеето се удвои.След 20 минути постоянно забързване-и двамата свършихме заедно.Разтресох се...Прошепнах:
-беше страхотно!
Погледнах го въпросителон все едно казах:Продължаваме ил?Ще има ли още?
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 EmptyЧет Авг 18, 2011 7:42 am

Разбира се аз изпълних желанието й. Цяла нощ лудувахме....и го направихме още доста пъти.
Прекарахме си невероятно!
Накрая заспахме, защото и двамата бяхме адски уморени от непрестанните забавления!
Събудих се. Бях прегърнал Вики и двамата бяхме сгушени в леглото й и покрити със сатенените чаршафи...Леко се размърдах и ощипах носа й:
-Ей дразнител! Добро утро!-поздравих я.
Върнете се в началото Go down
Виктория Джонсън
Other Creature
Other Creature
Виктория Джонсън


Брой мнения : 93

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 EmptyЧет Авг 18, 2011 1:58 pm

Нощта си я прекарахме невероятно...
-Ммм,боли.
Върнах му ощипването.
-Добро утро,глупчо.
Станах и се завих с халата си.Беше ми някак много странно.Влязох в банята и пуснах водата ...
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 EmptyЧет Авг 18, 2011 5:44 pm

Тя влезе набързо в банята. Изтичах и спрях топлата вода. Независимо от случилото се, отново ми беше забавно да я дразня. И не ми омръзваше...
Качих се бързо при нея и влязох без срам в банята. Приближих се и предизвикателно й предложих:
-Да знаеш, аз мога да те стопля!-усмихнах се и прокарах пръсти през косата й.
Върнете се в началото Go down
Виктория Джонсън
Other Creature
Other Creature
Виктория Джонсън


Брой мнения : 93

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 EmptyЧет Авг 18, 2011 5:48 pm

-Ти май още обичаш да ме дразниш?Ммм,да ме стоплиш?
Пуснах студената вода.Като няма топла-студена.Хванах го за ръката и го набутах под душа.
-Как е?
Мушнах ес при него.След като се изкъпахме му подхвърлих една хавлия,а аз си облякох халата.
-Нали няма да ми се размотаваш гол из цялата къща?
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 EmptyЧет Авг 18, 2011 6:03 pm

Изкъпахме се със студената вода. Вики ми подаде една кърпа и подметна нещо.
-Защо пък не! Не ми пречи...-казах уверено и излязох от душа, като подадох ръка на Вики и тя да излезе.
Погледнах я дяволито и разроших мократа си коса.
Върнете се в началото Go down
Виктория Джонсън
Other Creature
Other Creature
Виктория Джонсън


Брой мнения : 93

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 EmptyЧет Авг 18, 2011 6:07 pm

-Мне,не може...А сега-вън!
Избутах го от стаята и се преоблякох на бързо.Излязох и се качих при него.
-Чук,чук!
Седнах на леглото и попитах:
-Закуска е готова след малко.
Усмихнах се.целунах го и излязох.Хм,палачинки!Влязох в кухнята и след малко палачинките бяха готови.Сложих ги на масата заедно с шоколад ,сирене,мед и конфитюр от ягоди,портокалов сок и..и това...

Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 EmptyЧет Авг 18, 2011 6:16 pm

Аз бях брутално изритан, но не ми се занимаваше. Качих се в стаята си, облякох се с някви дрехи, които намерих и Вики дойде да ми каже, че скоро ще е закуската.
След малко вече надушвах хубавата миризма. Тръгнах надолу. Появих се при Вики, която довършваше палачинките.
Тя ги сложи на масата, заедно с всякакви неща за мазане...шоколад, сладка и т.н.
Приближих се и леко я захапах за ухото.
-Вики...предпочитам твоето сладко!-ухилих се и си взех малко от шоколада с пръст.
Върнете се в началото Go down
Виктория Джонсън
Other Creature
Other Creature
Виктория Джонсън


Брой мнения : 93

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 EmptyЧет Авг 18, 2011 6:34 pm

-И аз от твоето,но засега има само това.
Усмихнах се.Топнах пръстта си в шоколад и го мацнах по носа.
-Хайде,глупчо,сядай.
Седнах и се нахвърлих ан палачинките.
-Ммм,мнооого съм гладна...
Усмихнах се.Спомението от предишната нощ постоянон се въртяха в главата им,но все още се чувствах странно..Спах със съквартиранта си...
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 EmptyЧет Авг 18, 2011 6:39 pm

-Да виждам кой е глупчото!!!-казах и седнах до нея.
Взех си една палачинка и я намазах обилно с шоко.
После щях да имам да тренирам...
Но къщата й бе идеална за това!
Усмихнах се на Вики и си спомних за снощи.
Върнете се в началото Go down
Виктория Джонсън
Other Creature
Other Creature
Виктория Джонсън


Брой мнения : 93

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 EmptyЧет Авг 18, 2011 6:42 pm

Завъртях очи..
-Можеш ли да спреш да бъдеш тоолкова досаден?
Отвърнах на усмивката.След като се нахраних,просто пъхнах чиниите в миялната.
-Е,какво ти се прави?
Седнах на дивана и го загледах.
-Чиниите се слагат в миялната-ако има място.
Засмях се.
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 EmptyЧет Авг 18, 2011 6:55 pm

-Никога!
Хапнахме и тя ме запита какво иска да правим.
-Ам...аз лично смятам да потренирам и после да си взема багажа от старото ми жилище! Пфф...би ли ме телепортирала дотам?
Усмихнах се чаровно и станах от дивана.
Върнете се в началото Go down
Виктория Джонсън
Other Creature
Other Creature
Виктория Джонсън


Брой мнения : 93

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 EmptyЧет Авг 18, 2011 6:59 pm

-Предполагам...
Качих се до стаята и си облякох:
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcR2RC3sXvykrJ4B-bLCgQEdw8aizmwOQQusYiVCzKe2pfED_UUb

джапанки и черната чанта.
-Готов ли си?
Слязох долу и го зачаках.След малко дойде.Хванах го за ръката и се телепортирахме близо до старото му жилище.
-Само това място знам,което е билзо до жилището ти.Хайде,заведи ме!
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 EmptyПет Авг 19, 2011 2:02 pm

Дръпнах я за ръката и я поведох. След минута бяхме до жилището ми.
Старото ми жилище, което беше под наем и беше отвратително.
Влязох вътре със стария ключ и си взех куфарите.Всичко беше прибрано в 2 куфара.
Излязох и заключих.
Тогава с Вики чухме гласа на старата дъртофелница, хазяйката ми.
-Кой е там!? Имам бастун, предупреждавам ви!-крещеше тя и бавно се тътреше нагоре по стълбите.
Хазяйката ми беше адски дърта, зла и откачена! Но не можех да я нараня...беше старица, пък и имаше други в блока, щяха да ме заподозрят!
Хванах Вики за ръката и предложих:
-Смятам, че е най-добре да се омитаме!-усмихнах се нелепо.
Върнете се в началото Go down
Виктория Джонсън
Other Creature
Other Creature
Виктория Джонсън


Брой мнения : 93

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 EmptyНед Авг 21, 2011 6:52 pm

Когато излязохме навън аз поех дълбоко въздух и казах:
-Как си живял там?!?Мирише ужасно и въздуха е ужасен!И тая дъртачка!Имам бастун бла-бла..дъртофелница!
Телепортирахме се у дома.Качих се с него до стаята.Проснах се на леглото и го загледах как си оправя багажа.
-Е,какво ще правим?
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 EmptyНед Авг 21, 2011 7:03 pm

-Не питай! Дори ти си по-добър вариант...-ухилих се и се телепортирахме в къщата.
Отидох да си оправя багажа. Вики ме последва. Набързо го оправих и се обърнах към Вик.
-Аз искам да потренирам! Може да го направя в градината? Но предпочитам ти да се присъединиш...Само че по някакво бюстие и къса пола!-предложих аз и се усмихнах палаво.
Върнете се в началото Go down
Виктория Джонсън
Other Creature
Other Creature
Виктория Джонсън


Брой мнения : 93

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 EmptyВто Авг 23, 2011 2:45 pm

Отвърнах на усмивката и слязох долу...на пук облякох черен потник и бели къси панталонки...слязох в градината:
-Гиричките са в мазето..сутерена ,ако искаш го наречи..не -фитнес.. усмихнах се отново и седнах на тревата.
-Е?Какво ще тренираме?-и го погледнах невинно-олицетворение на невинност и доброта...
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 EmptyВто Авг 23, 2011 3:49 pm

Отидохме във фитнеса. Веднага се лепнах за щангата...ако така можеше да се нарече.
Излегнах се и обвих ръце около щангата. Преди това обаче я натоварих до края. Доста дълго тренирах без почивка...щангата си бе тежка, но това изобщо не ми пречеше.
По едно време оставих щангата на поставката и леко се надигнах. Погледнах към Вики:
-Искаш да ми помагаш? Или да се отпуснеш?-попитах и се облизах.
Върнете се в началото Go down
Виктория Джонсън
Other Creature
Other Creature
Виктория Джонсън


Брой мнения : 93

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 EmptyСря Авг 24, 2011 1:48 pm

- Кое е по-доброто?
Седнах на един стол и го загледах.
- Не е ли тежко?Аз само тичам в парка...и градината става,но е по-готино там.има кучета.Всъщност,аз не съм те запознала с моето приятелче. Излязох в градината и свирнах.Туфи-йоркширския ми териер дотича заедно с котката Бухтичка.Върнах се с тях и казах:
- Туфи и Бухтичка.Имам и змия,ама не знам къде-спокойно не е отровна.Но мога да те плаша с нея.Междодругото е питон. - Усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 EmptyСря Авг 24, 2011 1:56 pm

Вики ме запозна с кучето си и котката и ме предупреди за питона.
-Хах, един питон няма да ме уплаши!-възразих и се усмихнах.
-Eла при мен...-казах аз, изправих се и я дръпнах към себе си. Тя се излегна върху мен, а аз продължих да вдигам щангата.
-Е как ще ме отпуснеш?-попитах палаво.
Върнете се в началото Go down
Виктория Джонсън
Other Creature
Other Creature
Виктория Джонсън


Брой мнения : 93

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 EmptyСря Авг 24, 2011 6:02 pm

- Имаш ли идеи?Само не ме карай и аз да вдигам,че ще ме побъркаш!така ли правеше с оная бабка? Я разкажи повече!Биеше ли те с бастуна? - не се сдържах и се разсямх.Предсавях си как го налага с бастуна,задето се е прибрал в 12 с две мацки под ръка.На лицето ми гейна усмивка въпреки,че се правех на дръж ми шапката.Плъзнах ръка надоло по тялото му стигайки до издутината в панталоните му.Леко стиснах мъжественоста му.Все пак не исках да го оставям без деца.
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 EmptyСря Авг 24, 2011 7:05 pm

-Идеите са ми много скъпа?!-отвърнах. -Бабата не ми се радваше много, особено като имаше партита и мацки. Исках да я пребия, но е баба....не можех иначе щяха да ме надушат, че ще убия.-разсмях се и забелязах как ръката й се плъзна надолу по мъжественоста ми. Усмихнах се и я стиснах палаво за дупето, а тя настръхна.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 EmptyВто Авг 30, 2011 1:45 pm

След като минах през къщата на леля ми и взех брат ми се отправих към домът на Вики.После щях да звънна на Алек да се видим.И с двамата не се бях виждала цяла честност.Влезнах в градината и отидох до вратата.Почуках.В продължение на минути никой неми отоври.Сигорно е в фитенса.Така де...стаята която тя наричаше фитнес.Отправих се натам.Преди обаче да отворя вратата Викс излезе.Каза ми,че след малко - или не чак толкова малко - ще се върне и да я изчакам ,ако поискам.Кимнах и влезнах,но това което видях ме изненада.
- Алек?! - изрекох.Вв буквалния смисъл отидох до него и му се метнах на вратът.Брат ми ни гледаше намусено както винаги.

П.п: Laughing Малко ви промених сценката..
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 EmptyВто Авг 30, 2011 2:11 pm

След като с Вики хубавко се позабавлявахме, тя излезе и на вратата завари някой доста познат!
Алекса!!! Чух гласа й и се зарадвах. Набързо се оправих и докато се усетя тя вече се бе метнала на врата ми.
-Алекса!-възкликнах и я прегърнах.
Мернах и брат й и му смигнах. Той си бе същия! Пак намусен..
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 EmptyВто Авг 30, 2011 2:18 pm

Да си призная леко изревнувах,че Алек е в къщата на Викс.
- Какво правиш тук?А и познаваш Вики? - попитах.Едва се сдържах да не го намачкам и разцелувам от щастие.Притиснах го силно към себе си.Приятелството ни почна в един парк докато се опитвах да хвана кучето си...и от един непознат се превърна в доста добър приятел.Чух,че Джейс изсумтя зад гърбът ми,но не ми пукаше.Момчето което не бях виждала от цяла вечност беше тук.
- Как си?Боже колко си се променил.Да не говорим,че си станал по-висок... - засмях се.Винаги е бил по-висок от мен и винаги съм трябва да се надигам на пръсти за прегръдка или целувка.Тъйкато отначало доста се натискахме.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Виктория Джонсън
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Дрешките на Виктория Джонсън
» Къщата на Kelly...
» Къщата на Клаус ^^
» Къщата на Деймън Салватор
» Къщата на Натали и Алекса

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
All Serials RPG :: RPG :: Домовете-
Идете на: