All Serials RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All Serials RPG

Един уникален форум посветен на всички сериали.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Тейлър МакКуин
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Vote_lcapКъщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Voting_barКъщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Vote_rcap 
Меган Хейл
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Vote_lcapКъщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Voting_barКъщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Vote_rcap 
Джеси Даймънд
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Vote_lcapКъщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Voting_barКъщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Vote_rcap 
Деймън Салваторе
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Vote_lcapКъщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Voting_barКъщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Vote_rcap 
Анджелина Милър
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Vote_lcapКъщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Voting_barКъщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Vote_rcap 
Алек Петров
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Vote_lcapКъщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Voting_barКъщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Vote_rcap 
Алекса Евънс
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Vote_lcapКъщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Voting_barКъщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Vote_rcap 
Katherine Pierce.
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Vote_lcapКъщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Voting_barКъщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Vote_rcap 
Мариус
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Vote_lcapКъщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Voting_barКъщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Vote_rcap 
Виктория Джонсън
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Vote_lcapКъщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Voting_barКъщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Vote_rcap 
Latest topics
» Да станем приятели...
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 EmptyЧет Апр 26, 2012 6:56 am by Мариус

» Коя песен слушате в момента ?
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 EmptyВто Яну 31, 2012 5:36 pm by Savannah Brown

» Търся си другарче за РП...
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 EmptyСъб Яну 14, 2012 10:59 am by Шарлот Петрова

» Сладко или солено
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 EmptyВто Дек 13, 2011 9:00 pm by Savannah Brown

» Популярен ли си?
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 EmptyВто Дек 13, 2011 8:59 pm by Savannah Brown

» С шоколад или сметана ?
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 EmptyВто Дек 13, 2011 8:41 pm by Savannah Brown

»  Колко % ?
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 EmptyВто Дек 13, 2011 8:38 pm by Savannah Brown

» Познай какъв цвят е бельото на следващия ?
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 EmptyВто Дек 13, 2011 7:58 pm by Анджелина Милър

» Знаеш ли как изглежда предишния?
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 EmptyВто Дек 13, 2011 7:56 pm by Анджелина Милър

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Pageviews_1
Гласувай за мен в BGTop100.com
Администратори: Натали Хоуп Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Kto8ru Меган Хейл Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Ck7hrh Анджелина Милър Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 F9dlly Модератори: Алекса Евънс Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Fnk1yi Джорджина Спаркс Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 4bf2jo Savannah Brown Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Agfgcb Дизайнери: Наталия. Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Pxrtnu
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:04 am

 

 Къщата на Виктория Джонсън

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 EmptyСря Авг 17, 2011 2:22 pm

-Не ме е страх скъпа!-уверих я и леко отдалечих устните си от нея.
Бутнах я към леглото и си сложих верижката. После я хванах през кръста и набързо стигнахме до кухнята. Качих я на плота и тъкмо да я докосна, я прецаках и се взех една ябълка от панера зад нея.
Отхапах доволно и я погледнах дяволито.
-Сега страх ли те е миличка!? Не съм толкова зъл, че да те убия...Но ме дразниш!
Върнете се в началото Go down
Виктория Джонсън
Other Creature
Other Creature
Виктория Джонсън


Брой мнения : 93

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 EmptyСря Авг 17, 2011 2:27 pm

-Всъщност си зъл,защото ме дразниш.
Грабнах ябълката му и го хвърлих към дивана.Възседнах го съвсем спокойно и отхапах от ябълката.
-Страхливец!Страх те е!Страх те е да целунеш сукуба...Страх те е да ме целунеш без верижка..
Изправих се и с ябълката се качих горе.Около борбите ни беше станало 11 вечерта и реших да си легна.Понеже беше горещо се съблякох само по хм сутиен и бикини.Легнах и избутах чаршафа настрани.Обърнах се ан една страна и затворих очи.Надявах ес да заспа...
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 EmptyСря Авг 17, 2011 2:33 pm

Тя ме бутна към дивана.
-Да ме е страх? За пореден път за каква се мислиш? Не обичам да убивам хора или...Но може би трябваше да те целуна и да те убия! Просто не мисля, че съм зъл колкото теб!-махнах я от себе си и се запътих към стаята си.
Вбесяваше ме. Тя също се прибра в стаята си...
По едно време влязох при нея и й метнах ябълката, която бе хвърлила.
-Ето! Тъй като я хвърли сега можеш да я изядеш...-ухилих се.
Тя май бе тръгнала да заспива!
Нямаше да я дразня повече. Исках да спра да се ядосвам. Прибрах се в стаята си и зачаках да видя дали тя ще ме подразни...
Върнете се в началото Go down
Виктория Джонсън
Other Creature
Other Creature
Виктория Джонсън


Брой мнения : 93

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 EmptyСря Авг 17, 2011 2:36 pm

О,боже,този нямаше ли да ме остави на мира?!?Изправих се и се завих с един халат.Проверих дали в стаята му е тъмно.Телепортирах се вътре.Той беше легнал.Наведох се над него и прошепнах:
-Аз не съм зла,просто съм секси.
Усмихнах се макар да знаех,че не виждаше усмивката ми.Допрях устни до неговите и изчезнах.Чух стъпки и бързо си легнах все едно нищо не естанало..Упс,халата..Точно това бях забравила,но усетих,че вратат се отваря...
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 EmptyСря Авг 17, 2011 2:41 pm

Тя ме бе целунала! Дори и за секунда...
След минути влязох в стаята й...тя бе превита и уж спеше, сякаш нищо не бе станало. Хванах я силно и я блъснах в стената.
-Какво си мислиш че правиш? Още ли искаш да ме нервираш...-казах аз.
Погледът й беше леко смутен и натъжен. Май не смяташе да прави каквото и да е. Е, аз щях да направя!!!
Тя ме погледна с тези големи очи, сякаш съжеляваше което със сигурност не бе вярно. Гледах я...
Изненадващо и за двама ни, устните ми се впиха в нейните за страстна целувка!
Върнете се в началото Go down
Виктория Джонсън
Other Creature
Other Creature
Виктория Джонсън


Брой мнения : 93

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 EmptyСря Авг 17, 2011 4:49 pm

След като устните ни се отделиха аз казах:
-И на теб здрасти и ауч боли.Ще ти е приятно ли аз да те блъсна?
Легнах си отново и го погледнах с усмивка.
-Нали те дразнех?Защо тогава ме целуна?
Всъщност наистина се целуваше страхотно..Боже!Защо бях луднала толкова по него...
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 EmptyСря Авг 17, 2011 5:39 pm

Тя набързо си легна в леглото и се опита да ме обвини. Но тя бе започнала!
Не знаех какво правя! Тя ме дразнеше, но точно затова ме привличаше...
-Аз ли защо? А ти защо дойде в стаята ми и ме целуна?-попитах я и се приближих до нея. Стъпих с единия крак на леглото, после с другия. Домъкнах се до нея...
-Но аз! Аз те целунах точно защото ме дразниш...-наведох към нея и прошепнах в ухото й.
Тя бе по сутиен и бикини, но преди малко не успях да я огледам. Сега погледът ми се спусна по тялото й. Прекрачих я и докоснах с ръце кръста й, който изтръпна при докосването ми.
-Знаеш ли...трябва да внимаваш за това, което чувстваш, защото усещам всичко!-прошепнах отново на ухото й.
Докоснах съвсем леко устните й, колкото пак да я подразня, а ръцете ми се спуснаха и преминаваха по кръста й и я дразнеха още повече.
Върнете се в началото Go down
Виктория Джонсън
Other Creature
Other Creature
Виктория Джонсън


Брой мнения : 93

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 EmptyСря Авг 17, 2011 5:50 pm

-Мнем..Не те целунах,докоснах устните ти-както ти мен в момента.И абсолютно никога не съм целувала човек ,защото ме дразни..
Разсмях се.
-След като усещаш чувства хм абе я си затъпи това умение ,моля!
Извъртях се,за да легна по гръб и го бутнах на легне.Възседнах и прошепнах:
-Наистина знаеш как да дразниш момичетата!
Точно сега мозъка ми беше замъглен..Все едно бях дрогирана ине можех да мисля..Погледнах го.Наведох се и го целунах.Езиците ни се заиграха...
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 EmptyСря Авг 17, 2011 5:57 pm

Докато се усетя, тя ме обърна да легна и ме възседна.
-Ще се опитам да не усещам чувствата ти и да не чувам как бие сърцето ти!-усмихнах се и устните ни се сляха, а езиците се заиграха.
Ръцете ми преминаваха по тялото й....по корема, кръста, гърба.
А устните ми жадно раздаваха целувки.
Неочаквано я избутах от мен и прокарах пръсти през косата й.
-Ти си по-голям дразнител!-усмихнах се и допълних:
-Осъзнаваш ли какво правим!
Върнете се в началото Go down
Виктория Джонсън
Other Creature
Other Creature
Виктория Джонсън


Брой мнения : 93

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 EmptyСря Авг 17, 2011 6:00 pm

Усмихнах се.
-Алек,не съм малоумна ,че да не осъзнавам какво правим.
Изправих се от него.
-Часа е 11 и 20.Няма ли да си лягаш?
След като толкова настояваше да не правим нищо -нямаше да му се натискам,я!
-И всъщност-знам,че съм дразнителка.
Как може чове да задава такива тъпи въпроси?В главата си го изимитирах: Осъзнаваш ил какво парвим бла-бла-бла".Пълен идиот.
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 EmptyСря Авг 17, 2011 6:05 pm

-Имах впредвид...Осъзнаваш ли как в един миг се бием, в другия се натискаме...-разясних.
Тя се опита да ме изкара идиот и да ме изрита, но нямаше да й се дам!
Дръпнах я и я целунах страстно. Езикът ми палаво се заигра с нейния. Между целувките я обърнах и я възседнах. Нямаше да й дам да избяга!
-Ако ти си уплашената, казвай! Може и да те пусна?!
Целунах я отново и ръцете ми страстно преминаваха по полу голото й тяло.
Върнете се в началото Go down
Виктория Джонсън
Other Creature
Other Creature
Виктория Джонсън


Брой мнения : 93

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 EmptyСря Авг 17, 2011 6:10 pm

-Напълно осъзнавам...И ,о моля те!Та аз съм сукуба!Още на..
Млъкнах-не ми се разказваше.
-И не обичам да съм отдолу.
Помъчих ес да се измъкна,но беше прекалено силен..е,оставаше ми да се наслаждавам и отдолу.Отвъранх на целувките му.разроших косата му.Ръцете му наистина знаеха как да ме пипат.Изстенах съвсем лека,а там където ме докосавше кожата ми изтръпваше.
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 EmptyСря Авг 17, 2011 6:14 pm

Отпуснах леко хватката и устните ми се спуснаха надолу по тялото й.
Целувах я жадно по корема, а после се върнах към устните й.
Впих моите в нейните, а после леко започнах да дращя със зъби врата й...
Езикът ми палаво се спускаше по врата й, а ръцете ми продължаваха с настоятелните движения.
Чувах тихите й стенания и усещах удоволствието, което изпитва.
Върнете се в началото Go down
Виктория Джонсън
Other Creature
Other Creature
Виктория Джонсън


Брой мнения : 93

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 EmptyСря Авг 17, 2011 6:20 pm

Зъбките му леко започнаха да дращят по врата ми.Аз тихичко прошепнах:
-Да не си покажа и аз зъбките...
Усмихнах се и лекичко го дръпнах за косата.Спуснах устни по врата му.Не можех да повярвам,че се натискам със съквартираната си.Просто..просто...Ох,какво мислех да му се невиди!Та аз съм сукуба.Пресегнах се и малко по малко съблякох дънките и блузата му.Беше само по боксерки.Погледа ми се спря на плочките му.
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 EmptyСря Авг 17, 2011 6:25 pm

Виждах как и нейния поглед се спуска по тялото ми.
Дадох и няколко секунди да ме види...а после езичето ми се спусна надолу по тялото й.
Ръката ми се пъхна под нея и набарах закопчалката на сутиена.
Успях набързо да го разкопчея и скоро сутиена на Вики беше захвърлен настрани!
-Покажи си зъбките де!-усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Виктория Джонсън
Other Creature
Other Creature
Виктория Джонсън


Брой мнения : 93

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 EmptyСря Авг 17, 2011 6:33 pm

-Добрем,добрем...
Зъбките ми ен бяха нищо забележително-нормално големи,...Просто се шегувах..Но бях сигурна,че мога да го одраскам.Това и направих.Съблякох боксерките му исе покатерих върху него.Ха-този път се предаде.Ураа!Плъзнах се надолу и за няколко минути използвах мъжкото му достойнство за близалка.Стенанията му огласяха цялата стая...
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 EmptyСря Авг 17, 2011 6:39 pm

Наслаждавах се на игричките, които тя играеше с мен! Чувствах се като м рая... Тя беше доста добра! Дадох и да ме позадоволи още малко и я обърнах. Но от толкова обръщания накрая паднахме на пода. Не ми пречеше!
Усмихнах й се дяволито и се спуснах надолу с целувки по тялото й! Накрая стигнах до местенцето й. Махнах бикините й набързо и започнах да целувам страстно местото! Тя стенеше и дърпаше и буташе всичко наоколо...като извиваше тялото си напред и назад! Явно я побърквах!
Върнете се в началото Go down
Виктория Джонсън
Other Creature
Other Creature
Виктория Джонсън


Брой мнения : 93

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 EmptyСря Авг 17, 2011 6:49 pm

Май накрая всичко щеше да е в хаос,но той..той просто не спираше.Вкопчих се в косата му и лека започнах да я дърпам...Трябваше да го подразня.Задъхано казах:
-Била съм и с по-добри..
но точно тогава изстенах и не беше в потвърждение на думите ми.Оставих го да се позабавлява..Скоро го придърпах към себе си и го целунах.Езика ми жадно търсеше неговия...
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 EmptyСря Авг 17, 2011 7:36 pm

Тя ме придърпа и ме целуна!
-По-добри, а?-ръката ми се плъзна надолу и докато я целувах пръстчето ми леко навлезе в нея. После станах по-бърз и настоятелен и пръстът ми обикаляше волно, докато тя стенеше и чупеше всичко наоколо.
Целувах я жадно и без да спирам, но и пръстът ми не спираше!
Върнете се в началото Go down
Виктория Джонсън
Other Creature
Other Creature
Виктория Джонсън


Брой мнения : 93

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 EmptyСря Авг 17, 2011 7:40 pm

Извиках,изпъшках...Подлудяваше ме и със сигурност беше сред най-добрите-топ 10...Откъснах устни от неговите..спуснах устните си по врата му,лекичко одрасквайки го..Прокарах нокът по гърба му...Захапах леко долната му устна,а след това отново го целунах...езиците ни се заеграха..Извих гърба си в дъга..Подлудяваше ме,побъркваше ме...Стенех и пъшках -леко заглушено от целувките му...Извивах се под него като змия...
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 EmptyСря Авг 17, 2011 7:45 pm

Пръстчето ми сладко, сладко си играеше...но и Вики не си поплюваше! Дразнеше ме...целувките, дращенията...всичко!
Устните ми се спуснаха по гърдите й и я целувах жадно! Езичето ми също реши да помогне и остави след себе си парещи следи.
-Мм...айде да се телепортираме?-казах на шега и я погледнах глуповато.
Върнете се в началото Go down
Виктория Джонсън
Other Creature
Other Creature
Виктория Джонсън


Брой мнения : 93

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 EmptyСря Авг 17, 2011 7:48 pm

Дали скоро време нямаше да полудея?Покрай Алек -със сигурност...Разсмях се на предложението му...След миг се намирахме в неговата стая където го оставих да си поиграе...Телепортирахме се на кухненския плот избутвайки панерчето с плодове.Имъкнах се и седнах на гърдите му.
-Да те видим сега!
Усмихнах се и прокарах език по гърдите му.После игриво захапах ухото му...
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 EmptyСря Авг 17, 2011 7:56 pm

Телепортирахме се навсякъде! Не смятах, че ще приеме идеята насериозно, но...беше забавно!
Накрая се озовахме на кухненския плот и тя бе седнала на гърдите ми.
-Така още повече ме възбуждаш! Но имай впредвид, че и в тази поза мога да действам.-казах и леко се надигнах.
Не й пречех да продължава. Целунах я по устните и пак се облегнах назад. Обаче пръстчето ми си проправи път...надолу и отново навлезе във Вики.
Върнете се в началото Go down
Виктория Джонсън
Other Creature
Other Creature
Виктория Джонсън


Брой мнения : 93

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 EmptyСря Авг 17, 2011 8:01 pm

Имаше ли поза,в която не можеше да ме докосва?!Ммм,не беше честно...
-Ммм,аз заради теб може и да избухна...
В следващият момент се озовахме на леглото в стаята ми..Там беше най -удобно.Дръпанх ръката на Алек от себе си..Достойнството му отново стана на близалка.Въртях езиче,а когато си поемах дъх го обсипвах с целувки...Стенанията му огласяха стаята..Ммм,кога ще спрем с игричките?
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 EmptyСря Авг 17, 2011 8:18 pm

Край! Не можех повече с тези игрички!
Дръпнах я към себе си и я целунах. Погледнах я и рязко навлязох в нея, а тя изкрещя от удоволствие.
Хванах я леко за косата, а ръцете ми притискаха тялото й към моето, за да поддържаме ритъма.
Забързвах все повече! А стенания се чуваха и от двама ни..
Тялото ми сякаш бе едно цяло с това на Вики.
Верижката ми леко подрънкваше от силните ни движение. Буквално цялото легло се тресеше...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Виктория Джонсън
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Дрешките на Виктория Джонсън
» Къщата на Kelly...
» Къщата на Клаус ^^
» Къщата на Деймън Салватор
» Къщата на Натали и Алекса

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
All Serials RPG :: RPG :: Домовете-
Идете на: