All Serials RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All Serials RPG

Един уникален форум посветен на всички сериали.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Тейлър МакКуин
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 4 Vote_lcapКъщата на Виктория Джонсън  - Page 4 Voting_barКъщата на Виктория Джонсън  - Page 4 Vote_rcap 
Меган Хейл
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 4 Vote_lcapКъщата на Виктория Джонсън  - Page 4 Voting_barКъщата на Виктория Джонсън  - Page 4 Vote_rcap 
Джеси Даймънд
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 4 Vote_lcapКъщата на Виктория Джонсън  - Page 4 Voting_barКъщата на Виктория Джонсън  - Page 4 Vote_rcap 
Деймън Салваторе
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 4 Vote_lcapКъщата на Виктория Джонсън  - Page 4 Voting_barКъщата на Виктория Джонсън  - Page 4 Vote_rcap 
Анджелина Милър
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 4 Vote_lcapКъщата на Виктория Джонсън  - Page 4 Voting_barКъщата на Виктория Джонсън  - Page 4 Vote_rcap 
Алек Петров
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 4 Vote_lcapКъщата на Виктория Джонсън  - Page 4 Voting_barКъщата на Виктория Джонсън  - Page 4 Vote_rcap 
Алекса Евънс
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 4 Vote_lcapКъщата на Виктория Джонсън  - Page 4 Voting_barКъщата на Виктория Джонсън  - Page 4 Vote_rcap 
Katherine Pierce.
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 4 Vote_lcapКъщата на Виктория Джонсън  - Page 4 Voting_barКъщата на Виктория Джонсън  - Page 4 Vote_rcap 
Мариус
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 4 Vote_lcapКъщата на Виктория Джонсън  - Page 4 Voting_barКъщата на Виктория Джонсън  - Page 4 Vote_rcap 
Виктория Джонсън
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 4 Vote_lcapКъщата на Виктория Джонсън  - Page 4 Voting_barКъщата на Виктория Джонсън  - Page 4 Vote_rcap 
Latest topics
» Да станем приятели...
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 4 EmptyЧет Апр 26, 2012 6:56 am by Мариус

» Коя песен слушате в момента ?
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 4 EmptyВто Яну 31, 2012 5:36 pm by Savannah Brown

» Търся си другарче за РП...
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 4 EmptyСъб Яну 14, 2012 10:59 am by Шарлот Петрова

» Сладко или солено
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 4 EmptyВто Дек 13, 2011 9:00 pm by Savannah Brown

» Популярен ли си?
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 4 EmptyВто Дек 13, 2011 8:59 pm by Savannah Brown

» С шоколад или сметана ?
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 4 EmptyВто Дек 13, 2011 8:41 pm by Savannah Brown

»  Колко % ?
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 4 EmptyВто Дек 13, 2011 8:38 pm by Savannah Brown

» Познай какъв цвят е бельото на следващия ?
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 4 EmptyВто Дек 13, 2011 7:58 pm by Анджелина Милър

» Знаеш ли как изглежда предишния?
Къщата на Виктория Джонсън  - Page 4 EmptyВто Дек 13, 2011 7:56 pm by Анджелина Милър

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 4 Pageviews_1
Гласувай за мен в BGTop100.com
Администратори: Натали Хоуп Къщата на Виктория Джонсън  - Page 4 Kto8ru Меган Хейл Къщата на Виктория Джонсън  - Page 4 Ck7hrh Анджелина Милър Къщата на Виктория Джонсън  - Page 4 F9dlly Модератори: Алекса Евънс Къщата на Виктория Джонсън  - Page 4 Fnk1yi Джорджина Спаркс Къщата на Виктория Джонсън  - Page 4 4bf2jo Savannah Brown Къщата на Виктория Джонсън  - Page 4 Agfgcb Дизайнери: Наталия. Къщата на Виктория Джонсън  - Page 4 Pxrtnu
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:04 am

 

 Къщата на Виктория Джонсън

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 4 EmptyВто Авг 30, 2011 2:53 pm

Алекса бе доста очудена от присъствието ми.
-Амм...да! Аз живея тук. Изнесох се от старата квартира на оная бабичка и сега Вики ми е съквартирантка.-отговорих и се усмихнах.
Не бях виждал Алекса от доста време и бях много радостен, че я виждам!
Отдръпнах се леко, за да не я пречупя от една прегръдка.
-Може да се каже, че съм добре! Хах...благодаря ти! Но и ти си станала още по-голяма красавица!-казах и се усмихнах сладко.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 4 EmptyВто Авг 30, 2011 3:04 pm

Той спомена,че съм станала още по-красива.Изчервих се.
- Ъъъ благодаря...и ти си по-сладък... - ръсехме ги едни дето си ги знаехме.Той наистина беше хубав и сладък преди,а сега още повече.
Сръгах го с лакът леко в ребрата и се засмях.Не е за вярване колко време беше минало.
- Искаш ли да се разходим,НО аз трябва да влача хлапето със себе си. - поклатих глава.
Последния път като бяхме с Джейсън..Алек го сплаши доста и цяло чудо е,че Джейс сега не е пребледнял и не е придобил цвета на тебешир.
- Той няма да се пречна...може да отидем в мола.. - започнах да давам предложения без дори да знам дали ще се съгласи.
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 4 EmptyВто Авг 30, 2011 3:40 pm

-Чак пък толкова!-казах и се засмях.
Ръсехме поред нашите си глупости и се смяхме.
-Съгласен съм!
Исках да прекарам повече време с Алекса. Не я бях виждал много време...
-Да дойде! Той си помни...че трябва да е послушен и добър!-погледнах го и цялото му тяло изтръпна.
-Вики каза, че има работа по-късно, така че да тръгваме ако искаш!-допълних и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 4 EmptyВто Авг 30, 2011 4:21 pm

Самата аз потръпнах като спомена това за брат ми.Радвах се,че не бях на негово място,но Алек беше мил към мен.Надигнха се и го целунах по бузата.
- Хайде..ъм ама на къде...? - попитах като се оптавих към вратата,но после спрях и се обърнах към Алек.Нямах си никаква идеян а къде да тръгваме.
- Мола? - предпожи Джейсън.Въздъхнах и кимнах на Алек сякаш го питах дали иска в мола.
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Къщата на Виктория Джонсън  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 4 EmptyВто Авг 30, 2011 4:38 pm

Погледнах към Алекса и тя ме целуна по бузата.
-Където ти пожелаеш...Важното е да сме заедно! Не съм те виждал от толкова много време...-казах и се усмихнах.
-Молът е добре.-допълних и изгледах Джейсън.
Излязохме заедно от къщата и се запътихме към мола.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Виктория Джонсън  - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Виктория Джонсън
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Дрешките на Виктория Джонсън
» Къщата на Kelly...
» Къщата на Клаус ^^
» Къщата на Деймън Салватор
» Къщата на Натали и Алекса

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
All Serials RPG :: RPG :: Домовете-
Идете на: