All Serials RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All Serials RPG

Един уникален форум посветен на всички сериали.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Тейлър МакКуин
Къщата на Виктория Джонсън  Vote_lcapКъщата на Виктория Джонсън  Voting_barКъщата на Виктория Джонсън  Vote_rcap 
Меган Хейл
Къщата на Виктория Джонсън  Vote_lcapКъщата на Виктория Джонсън  Voting_barКъщата на Виктория Джонсън  Vote_rcap 
Джеси Даймънд
Къщата на Виктория Джонсън  Vote_lcapКъщата на Виктория Джонсън  Voting_barКъщата на Виктория Джонсън  Vote_rcap 
Деймън Салваторе
Къщата на Виктория Джонсън  Vote_lcapКъщата на Виктория Джонсън  Voting_barКъщата на Виктория Джонсън  Vote_rcap 
Анджелина Милър
Къщата на Виктория Джонсън  Vote_lcapКъщата на Виктория Джонсън  Voting_barКъщата на Виктория Джонсън  Vote_rcap 
Алек Петров
Къщата на Виктория Джонсън  Vote_lcapКъщата на Виктория Джонсън  Voting_barКъщата на Виктория Джонсън  Vote_rcap 
Алекса Евънс
Къщата на Виктория Джонсън  Vote_lcapКъщата на Виктория Джонсън  Voting_barКъщата на Виктория Джонсън  Vote_rcap 
Katherine Pierce.
Къщата на Виктория Джонсън  Vote_lcapКъщата на Виктория Джонсън  Voting_barКъщата на Виктория Джонсън  Vote_rcap 
Мариус
Къщата на Виктория Джонсън  Vote_lcapКъщата на Виктория Джонсън  Voting_barКъщата на Виктория Джонсън  Vote_rcap 
Виктория Джонсън
Къщата на Виктория Джонсън  Vote_lcapКъщата на Виктория Джонсън  Voting_barКъщата на Виктория Джонсън  Vote_rcap 
Latest topics
» Да станем приятели...
Къщата на Виктория Джонсън  EmptyЧет Апр 26, 2012 6:56 am by Мариус

» Коя песен слушате в момента ?
Къщата на Виктория Джонсън  EmptyВто Яну 31, 2012 5:36 pm by Savannah Brown

» Търся си другарче за РП...
Къщата на Виктория Джонсън  EmptyСъб Яну 14, 2012 10:59 am by Шарлот Петрова

» Сладко или солено
Къщата на Виктория Джонсън  EmptyВто Дек 13, 2011 9:00 pm by Savannah Brown

» Популярен ли си?
Къщата на Виктория Джонсън  EmptyВто Дек 13, 2011 8:59 pm by Savannah Brown

» С шоколад или сметана ?
Къщата на Виктория Джонсън  EmptyВто Дек 13, 2011 8:41 pm by Savannah Brown

»  Колко % ?
Къщата на Виктория Джонсън  EmptyВто Дек 13, 2011 8:38 pm by Savannah Brown

» Познай какъв цвят е бельото на следващия ?
Къщата на Виктория Джонсън  EmptyВто Дек 13, 2011 7:58 pm by Анджелина Милър

» Знаеш ли как изглежда предишния?
Къщата на Виктория Джонсън  EmptyВто Дек 13, 2011 7:56 pm by Анджелина Милър

Къщата на Виктория Джонсън  Pageviews_1
Гласувай за мен в BGTop100.com
Администратори: Натали Хоуп Къщата на Виктория Джонсън  Kto8ru Меган Хейл Къщата на Виктория Джонсън  Ck7hrh Анджелина Милър Къщата на Виктория Джонсън  F9dlly Модератори: Алекса Евънс Къщата на Виктория Джонсън  Fnk1yi Джорджина Спаркс Къщата на Виктория Джонсън  4bf2jo Savannah Brown Къщата на Виктория Джонсън  Agfgcb Дизайнери: Наталия. Къщата на Виктория Джонсън  Pxrtnu
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:04 am

 

 Къщата на Виктория Джонсън

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Виктория Джонсън
Other Creature
Other Creature
Виктория Джонсън


Брой мнения : 93

Къщата на Виктория Джонсън  Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  EmptyСря Авг 17, 2011 9:52 am

Къщата на Виктория Джонсън  Images?q=tbn:ANd9GcRESbBoE6Z0TIJ88O9kFPrK-CPZ8akUDv7-PfMGdfrRIkOIqAPu9A

Къщата на Виктория Джонсън  Images?q=tbn:ANd9GcS0-XY0x6f1365YFRfJT9qI3Rg5unN8_bFYa0sul1ibGUojCnjk

Къщата на Виктория Джонсън  Images?q=tbn:ANd9GcQ7gefkkr2HJRgTOGiOYGrkr_DDqc3pyMYq8n0IY4fyRDNyrIG12g

Къщата на Виктория Джонсън  Images?q=tbn:ANd9GcQyk0eQ-vma6NGwOvFqs4ryC5smpt6rRQ24J_yYPmx6ZVMdclbm4A

Къщата на Виктория Джонсън  Images?q=tbn:ANd9GcS-Ce064AeOAw9qfcUH5siO1Vb0puoWf96NA8gl_WTzVdCWAp0E - кухня

Къщата на Виктория Джонсън  Eaglemont-resort-style-luxury_2

Къщата на Виктория Джонсън  Images?q=tbn:ANd9GcTLZ5Hwh9awUVmuyhZTf993k3CYJoiRLOaBJvRMBkbExISxr2IT

Къщата на Виктория Джонсън  Ssb11

Къщата на Виктория Джонсън  878

Къщата на Виктория Джонсън  Ozelenqvane-terasi

Къщата на Виктория Джонсън  Images?q=tbn:ANd9GcQ6xrZV7Iwfm8nSaC-j9sXxI52sNfn_ba2Yvr0YCb4orzyFAtgtFg

Къщата на Виктория Джонсън  2169_big

Къщата на Виктория Джонсън  Images?q=tbn:ANd9GcSdj8wpmWqTnkMlQ67vX19NjOVXQwiYkzZTO05Sz417qXQe3ZoB

Къщата на Виктория Джонсън  Images?q=tbn:ANd9GcQRZwB9mXXN9S6UIRsffr4_r5KeY1hIqoBxLHOE4oyrXdgep_c-XA

Къщата на Виктория Джонсън  Images?q=tbn:ANd9GcTVCIXI0Qr1WOwWkno6iRWOPP05P_4BKS-NRy5lV-fom_7EH7NA5w

Къщата на Виктория Джонсън  Images?q=tbn:ANd9GcQaIN9vlZtb6jJofpJ49mXnkzEc1mU7k8NRkVxp293hPTZApYwPNg

Къщата на Виктория Джонсън  Images?q=tbn:ANd9GcQXxqpgPVy_L8AN0TgEpoUFnuhemQlNRetZfGapP48zN1fvLPNa

Къщата на Виктория Джонсън  Images?q=tbn:ANd9GcTmTGhMwLtUgrsXqmM_v6J_MQZaC2d34i2KdyiO3yclHbQx3kv2vQ

Къщата на Виктория Джонсън  Images?q=tbn:ANd9GcSf3WPz6BGmQzy247jhFLKJP-ay4b9R4SFaSAR4ww-w2NN3AlTS


Последната промяна е направена от Виктория Джонсън на Сря Авг 17, 2011 8:05 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Къщата на Виктория Джонсън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  EmptyСря Авг 17, 2011 11:50 am

Момичето се сбогува с вампирката, даде някви пари и заедно напуснахме ресторанта.
-Оо...миличка! Ти не закъсня, ти изобщо не се появи! За каква се мислиш! Поне да беше казала, че ще закъснееш или нещо. Не че беше трудно да те издиря. Този досаден глас и тази неприятна миризма се усеща от километри!-ядосах се още повече.
Докато се усетя бяхме в имението. Телепортация. Хмм...това бе ново!
-Та ти какво си? Извънземно? Зомби?...Нещо от сорта?-казах и се засмях подигравателно.
Върнете се в началото Go down
Виктория Джонсън
Other Creature
Other Creature
Виктория Джонсън


Брой мнения : 93

Къщата на Виктория Джонсън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  EmptyСря Авг 17, 2011 11:56 am

Направо побеснях.
-О,мили,ти май си доста глупав!Аз съм сукуба.И ако не знаеш,ето малко информация
Сукубата е женски демон, който по време на секс изсмуква живота на СМЪРТНИТЕ мъже... На магическите създания НЕ МОЖЕ... Те НЯМА да се самоубият или да станат на прах, просто ще умрат по-рано... Дори чрез целувка се взима живот...
-Схвана ли?А на мен ми се струва,че си маи.
Поведох го към къщата.Запознах го със всички стаи и накрая попитах:
-Коя от двете искаш?
Къщата на Виктория Джонсън  2169_big



Къщата на Виктория Джонсън  Images?q=tbn:ANd9GcSdj8wpmWqTnkMlQ67vX19NjOVXQwiYkzZTO05Sz417qXQe3ZoB

-Вечерял ли си?Ако можеш да готвиш си напарви нещо-хладилника е пълен,ако ен можеш аз ще ит напарвя нещо?Впрочем аз съм Виктория Джонсън.

Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Къщата на Виктория Джонсън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  EmptyСря Авг 17, 2011 12:06 pm

Тя ми каза какво същество е!
-Аха! Ясно защо вониш така!-присмях й се.
-Дам! Маи съм, но имам верижка, която ми дава възможността да целувам и смъртни момичета. Не убивам всички като теб! Но с удоволствие бих те убил...-казах и я последвах.
Тя ми показа къщата.
-УОУ Вики!? И това наричаш вкус...Охх, както и да е! Днес не ми се разправя. Първата по-става.-избрах си аз и допълних: -Аз съм Алек. Представих се вече в ресторанта, но с твоята памет се съмнявам, че помниш!-усмихнах се подло.
Тази Виктория ме побъркваше. Толкова ме ядоса в началото!!! И сега продължаваше да ме нервира.
-Чудесно! Ти отивай да готвиш, аз ще си взема душ и ще си почина.
Върнете се в началото Go down
Виктория Джонсън
Other Creature
Other Creature
Виктория Джонсън


Брой мнения : 93

Къщата на Виктория Джонсън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  EmptyСря Авг 17, 2011 12:11 pm

Изгледах го кръвнишки и изчезнах.Първо се отбих в стаята си и докато се преобличах-

Къщата на Виктория Джонсън  Images?q=tbn:ANd9GcQshrrrbakzWFK4U5BSpQODT_5EEQ-5qLthKq9VqcclNzUnFu3x

Къщата на Виктория Джонсън  Images?q=tbn:ANd9GcQVjqCaYhfv6x1YAIr5hgtf1D0NcX6vurNzCHf4lt7vg7nxB_UZ3g

Си мърморех:
-Какъв човек!Страшно ме нервира!Аз да не съм сама,пък виж таралеж си пъхнах в гащите,ама както и да е!

Слязох ядно по стълбите и счупих няколко яйца,разбърках ги и напарвих един омлет.Точно сега ен ми беше до готвене.Оставих го на масата с нож и вилица и седнах на дивана.Пуснах си телевизора и загледах някакъв филм.Когато той влезе се заядох:
-Ако искаш ще ит сложа лъжица за да ядеш?Или трябва да ет уча как се работи с вилици и ножове?
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Къщата на Виктория Джонсън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  EmptyСря Авг 17, 2011 12:18 pm

Тя отиде на някъде и аз безшумно изникнах по едно време. Много ме биваше в това.
-Хей. Ще е хубаво да се научиш да затваряш вратата си принцеске?-изгледах я кръвнишки и се подсмихнах. Тя се преобличаше и успях отвсякъде да я огледам!
Влязох в една от баните и си взех бърз душ. Довечера трябваше да си взема куфарите. Излязох от банята и тъй като нямах чисти дрехи, просто навлякох една кърпа на кръста и слязох долу. Ухаеше добре. Май беше направила омлет...
Тя ме видя и се закашля.
-Да не се задави?-казах и отидох до масата. Взех омлета и ножа и вилицата и седнах при Вики.
-Е какво гледаш? Детски филми...?
Върнете се в началото Go down
Виктория Джонсън
Other Creature
Other Creature
Виктория Джонсън


Брой мнения : 93

Къщата на Виктория Джонсън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  EmptyСря Авг 17, 2011 12:23 pm

-А ти трябва да се научиш да не надничаш в стаиет ан другите и да се обличаш.
Измерих го с поглед.
-Не,не съм се задавила!Ммм,филма е...
Проверих как се казваше и казах:
-Предполагам,че не можеш да четеш-Моли се ,яж и обичай!И внимавай с дивана ,моля!
Отдръпанх ес по-далеч от него.Изчаках го да се нахрани и попитах:
-Пушиш ли?
Извадих си една цигара,запалихи му подадох кутията и запалката.
-И да в къщата може да се пуши и има алкохол в къщата...

Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Къщата на Виктория Джонсън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  EmptyСря Авг 17, 2011 12:32 pm

-Да, да, оправдавай се с филма!-ухилих се.
Още бях мокър и капките се стичаха по коремните ми мускули.
Дивана беше удобен и още повече...щях да го намокря и щях да изсипя омлета си отгоре.
-Ууу...бебешки филми! Е, аз ям, но омлета случайно ще падне на дивана, а тялото ми ще го намокри. Уппс! Ето че стана...-не спирах да се заяждам с нея. Беше много приятно!
-Е няма ли да го избършеш? Не се безпокой. Няма да преча, ще си стоя тук и ще ти мокря дивана на воля!-казах и качих крака върху масичката до дивана.
-Да, признавам пия, но не пуша много! А! Това е още една причина да миришеш така. Пък и аз не искам да си съсипвам организма. Ще те вида след години на какво ще приличаш!?-погледнах я.
Върнете се в началото Go down
Виктория Джонсън
Other Creature
Other Creature
Виктория Джонсън


Брой мнения : 93

Къщата на Виктория Джонсън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  EmptyСря Авг 17, 2011 12:38 pm

Изгледах го ядосано.
-Ммм,ти няма да ядеш...сукубите са безсмъртни и след двеста години пак ще изглеждам така.
Не му обърнах повече внимание.Станах грабнах чинията и приборите и ги сложих в миялната.
-дивана ще изсъхне...
Изчистих си дивана и се качих горе в стаята си.Легнах на леглото и се зарових във лаптопа.Провикнах се:
-Направиш ли още нещо и ще разбереш силата ми!
Идеше ми да го пребия ,но щях да изчакам и да видя кога да избухна.
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Къщата на Виктория Джонсън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  EmptyСря Авг 17, 2011 12:48 pm

Не ми стигаше. Исках още да я дразня. Постоях още малко долу и се качих при нея. Обаче зад гърба си носех купа пуканки.
-Извинявай Вики! Айде да започнем отначало....-приближих се до нея и се усмихнах сладко.
Тя отлепи поглед от лаптопа и видях малката надежда, кипяща в нея. Приближих се още и....разбих тази малка надежда. Изсипах цялата купа пуканки върху главата й.
-Сетих се, че не си беше направила пуканки за филма!-ухилих се и тръгнах към вратата. Преди да изляза се обърнах и допълних:
-Имаш ли някакви мъжки дрехи? Освен ако не искаш цял ден да ти се мъкна по кърпа...-попитах я.
Върнете се в началото Go down
Виктория Джонсън
Other Creature
Other Creature
Виктория Джонсън


Брой мнения : 93

Къщата на Виктория Джонсън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  EmptyСря Авг 17, 2011 12:51 pm

Този път не се ядосах.О,не няма да му се поддавам.
-Ммм,благодаря за пуканките.Страхотни са.Тъкмо щях да си тегля филм-благодаря отново.
Раздрусах глава и пуканките паднаха на леглото.
-Сигурно имам...
Поразрових се в гардероба си.Намерих едни четвърти панталони и тениска с мотор...
-Ето!Всъщност на колко си?
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Къщата на Виктория Джонсън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  EmptyСря Авг 17, 2011 1:01 pm

-Радвам се, че им се наслаждаваш!-смигнах й и поех дрехите, които тя ми даде.
Отидох да се преоблека и след минута бях при нея.
-Изглеждам като идиот с това!!!-разгневих се, но не го показах много.
-На 18 съм Викенцее!!! А да предположа ли, че ти си на 300 години. А може и повече? Между другото само да спомена, преди малко без да искам дивана ти стана в лютеница. И още съм гладен! Имай го впредвид!
Върнете се в началото Go down
Виктория Джонсън
Other Creature
Other Creature
Виктория Джонсън


Брой мнения : 93

Къщата на Виктория Джонсън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  EmptyСря Авг 17, 2011 1:07 pm

Когато изчезна с удоволствие си хапнах пуканки.Върна се след минута и от смях се задавих с една от пуканките.
-Прав си,изглеждаш адски смешно.Всъщност съм само с 2 години по стара от теб-на 20 съм..Съвсем млада сукубка...И няма проблеми..С магия всичко се оправя..А,като си гладен да не си беше изсипвал омлет няма да ти правя втори.
Обърнах му гръб и се зачудих кой филм да си изтегля.
-Гледа ли ти се филм и кой?И да не ти се гледа ,кажи някакви идеи...
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Къщата на Виктория Джонсън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  EmptyСря Авг 17, 2011 1:21 pm

-Хаха...много смешно!-отидох при нея и се цопнах на леглото до нея. Лаптопа бе в нейните ръце, затова я избутах от леглото и се настаних пред лаптопа.
-Страшен филм? Кажи някой...искам да видя колко по-зле може да стане вкуса ти!-пуснах ръка към пода и разроших косата й.
Върнете се в началото Go down
Виктория Джонсън
Other Creature
Other Creature
Виктория Джонсън


Брой мнения : 93

Къщата на Виктория Джонсън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  EmptyСря Авг 17, 2011 1:23 pm

Тупнах на пода,но със сигурност това не беше точната реакция-разсмях се.
-Благодаря,че допълнителон ме разроши.
Усмихнах ес весело.
-Ммм,добре...Филм на ужасите..Съгласна.Ако не ми дадеш място на леглото ще те възседна като кон.
И за да се убеди ,че съм напълно сериозна се покатерих върху него.Разсмях се и му върнах разрошвването.Наведох се напред и казах7
-Ммм,този изглежда хубав.
И му посочих някакъв филм...
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Къщата на Виктория Джонсън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  EmptyСря Авг 17, 2011 1:35 pm

-Моля!-усмихнах се.
Тя ме възседна, защото аз явно нямах намерение да й освободя място.
-Така е добре! Само ми направи един масаж...-казах и й набързо изтеглих филма. И го пуснах.
-Е...почва филма! Ще трябва да събирам пуканките....Защото ти си толкова непохватна, че ги разпиля. Но аз няма да ям от тях! Бяха върху косата ти. Сигурно имаш въшкии...-погледнах я и започнах да гледам филма.
Върнете се в началото Go down
Виктория Джонсън
Other Creature
Other Creature
Виктория Джонсън


Брой мнения : 93

Къщата на Виктория Джонсън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  EmptyСря Авг 17, 2011 1:39 pm

-Ммм,за теб няма масаж.И ти си непохватния!
Загледах се във филм...Съвсем скоро ми омръзна...Ммм,не беше интересен.
-Този е тъп!
И изключих филма точно когато главните герои-мъж и жена приключваха ъъъ...любовта в леглото...Станах от моето конче и извиках.
-Качвай се горе!
Надявах ес да ме е послушал,защото отивах да се къпя.Взех си халата и влязох в банята.Този път затворих врата.напълних ваната и се топнах вътре.
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Къщата на Виктория Джонсън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  EmptyСря Авг 17, 2011 1:50 pm

Филма наистина ми беше тъп! Изключихме го и Вика /така ми харесваше повече/ ме накара да се махна от стаята.
-Чао идиотке?!-викнах и се престорих, че излизам.
Чух как тя пуска водата и аз се приближих до вратата. Влязох тихичко и дръпнах халата й оттам и всички кърпи. Скрих ги надалеч и тръгнах да обикалям къщата. Най-накрая намерих това, което ми трябва. Спрях водата! И чух, че точно тогава Вика се сапонисва...успех Вика!! Хах...
Върнете се в началото Go down
Виктория Джонсън
Other Creature
Other Creature
Виктория Джонсън


Брой мнения : 93

Къщата на Виктория Джонсън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  EmptyСря Авг 17, 2011 1:54 pm

Добре..Спря водата и нямаше хавлии...План Б...Магия...С малко магия всичко ставаше изплакнах се .Открехнах вратата на банята..Видях,че нямаше никой.Облякох се и слязох надолу.Точно тогава го срещнах и го спрях.
-Ммм,както виждаш съм тук.
Хванах го за ръката и се телепортирахме точно пред басейна.Бутнах го вътре.
-О,извинявай.
Разсмях се весело.Той тръгна да излиза,но се телепортирах до него и пак го блъснах.Клекнах и казах:
-Има още много начини за наказание.Внимавай.
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Къщата на Виктория Джонсън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  EmptyСря Авг 17, 2011 1:58 pm

Тя ме бутна в басейна 2 пъти и беше успяла да се доизъкъпе.
Излязох вир вода от басейна и я погледнах ядосано.
-Така ли ще играем миличка?-казах разгневен и докато тя се усети я бях хвърлил в басейна.
Тя излезе и тогава аз я вдигнах и преметнах през рамо и възможно най-бързо я пъхнах в къщата и грубо я бутнах към плота в кухнята. Приближих се и показах ноктите си. Опрях ги до врата й.
-Не смей да го направиш отново!
Капчици от косата ми капеха навсякъде. Но и тя не беше суха...
Върнете се в началото Go down
Виктория Джонсън
Other Creature
Other Creature
Виктория Джонсън


Брой мнения : 93

Къщата на Виктория Джонсън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  EmptyСря Авг 17, 2011 2:01 pm

Изгледах го ядосано и казах:
-Ако не си махнеш гадните нокти от мен ще стане лошо.
Той не го направи.Добре...Силен порив го блъсна назад.Задържах го така,а после изчезнах в стаята си.Затворих вратата и за пореден път се ядосах,че нямах ключ за нея.Леегнах на леглото.малко се бях поизплашила.Не чувах стъпките му,което ме успокои.Надявах се да е долу.Затворих очи.
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Къщата на Виктория Джонсън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  EmptyСря Авг 17, 2011 2:06 pm

Тя бе силна. Признавам го!? Все пак бе свръхестествено същество!
Вика се качи в стаята си. Явно избягваше да се ядосва!
За секунди бях при нея. Бях тих и тя не ме усети. Беше легнала на леглото и бе затворила очи.
Приближих се и се качих отгоре й. Махнах верижката си и насочих нокти към гърлото й. Тя отвори очи....Приближих се по-близо и вече усещах дъха й. Верижката беше захвърлена до мен. Приближих се още...и не махах ноктите си от врата й.
-Една целувка скъпа и ще трябва да ти търся ковчег! Няма да е зле къщата да остане за мен...
Върнете се в началото Go down
Виктория Джонсън
Other Creature
Other Creature
Виктория Джонсън


Брой мнения : 93

Къщата на Виктория Джонсън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  EmptyСря Авг 17, 2011 2:10 pm

Погледнах го изненадано...Добре..Сега ставаше сериозно...
-Махни се от мен.
Старх се прокрадна в мен,но бързо го изгоних.
-Мнем,къщата няма да бъде твоя ,а на майка ми...Нямаш късмет,скъпи.Чувала съм,че се целуваш страхотно...Нямам нищ против последната ми целувка да ес теб.
Въпрки всичко изкарах една от най-добрите си усмивки.
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Къщата на Виктория Джонсън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  EmptyСря Авг 17, 2011 2:15 pm

Отново успях да се добера до нея...Не можех да отрека, че бе привлекателна, но...ме дразнеше изключително много!
-Добре. Не ми трябва къщата...но удоволствието от това да те нараня е по-голямо! Спокойно, не винаги и смърт...понякога е парализа, а друг път и двете!
Верижката ми още стоеше на леглото й, а аз я бях притиснал към стената. Устните ми преминаха съвсем близо до врата й, като тя усещаше парещия ми дъх. После преминаха близо до косата й...и се спуснаха към устните. Разстоянието беше милиметри...
Върнете се в началото Go down
Виктория Джонсън
Other Creature
Other Creature
Виктория Джонсън


Брой мнения : 93

Къщата на Виктория Джонсън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  EmptyСря Авг 17, 2011 2:18 pm

въпреки напрежението успях да прошепна:
-Е,поне си си измил зъбите.Само да те предупредя,че хм как да се изразя...Може след като ме целунеш и ти да умреш....Баща ми си е якичък...
Алек беше много сладък и привлекателен,но наистина не ми се умираше или парализираше точно сега...Ако беше с верижката бях съгласна на целувка,без нея не много...не можех да използвам силите си-щеше да има достатъчно време за последна целувка...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Виктория Джонсън  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Виктория Джонсън    Къщата на Виктория Джонсън  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Виктория Джонсън
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Дрешките на Виктория Джонсън
» Къщата на Kelly...
» Къщата на Клаус ^^
» Къщата на Деймън Салватор
» Къщата на Натали и Алекса

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
All Serials RPG :: RPG :: Домовете-
Идете на: