All Serials RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All Serials RPG

Един уникален форум посветен на всички сериали.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Тейлър МакКуин
Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello) Vote_lcapИманието на Джорджина и Мариус (Portabello) Voting_barИманието на Джорджина и Мариус (Portabello) Vote_rcap 
Меган Хейл
Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello) Vote_lcapИманието на Джорджина и Мариус (Portabello) Voting_barИманието на Джорджина и Мариус (Portabello) Vote_rcap 
Джеси Даймънд
Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello) Vote_lcapИманието на Джорджина и Мариус (Portabello) Voting_barИманието на Джорджина и Мариус (Portabello) Vote_rcap 
Деймън Салваторе
Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello) Vote_lcapИманието на Джорджина и Мариус (Portabello) Voting_barИманието на Джорджина и Мариус (Portabello) Vote_rcap 
Анджелина Милър
Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello) Vote_lcapИманието на Джорджина и Мариус (Portabello) Voting_barИманието на Джорджина и Мариус (Portabello) Vote_rcap 
Алек Петров
Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello) Vote_lcapИманието на Джорджина и Мариус (Portabello) Voting_barИманието на Джорджина и Мариус (Portabello) Vote_rcap 
Алекса Евънс
Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello) Vote_lcapИманието на Джорджина и Мариус (Portabello) Voting_barИманието на Джорджина и Мариус (Portabello) Vote_rcap 
Katherine Pierce.
Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello) Vote_lcapИманието на Джорджина и Мариус (Portabello) Voting_barИманието на Джорджина и Мариус (Portabello) Vote_rcap 
Мариус
Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello) Vote_lcapИманието на Джорджина и Мариус (Portabello) Voting_barИманието на Джорджина и Мариус (Portabello) Vote_rcap 
Виктория Джонсън
Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello) Vote_lcapИманието на Джорджина и Мариус (Portabello) Voting_barИманието на Джорджина и Мариус (Portabello) Vote_rcap 
Latest topics
» Да станем приятели...
Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello) EmptyЧет Апр 26, 2012 6:56 am by Мариус

» Коя песен слушате в момента ?
Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello) EmptyВто Яну 31, 2012 5:36 pm by Savannah Brown

» Търся си другарче за РП...
Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello) EmptyСъб Яну 14, 2012 10:59 am by Шарлот Петрова

» Сладко или солено
Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello) EmptyВто Дек 13, 2011 9:00 pm by Savannah Brown

» Популярен ли си?
Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello) EmptyВто Дек 13, 2011 8:59 pm by Savannah Brown

» С шоколад или сметана ?
Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello) EmptyВто Дек 13, 2011 8:41 pm by Savannah Brown

»  Колко % ?
Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello) EmptyВто Дек 13, 2011 8:38 pm by Savannah Brown

» Познай какъв цвят е бельото на следващия ?
Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello) EmptyВто Дек 13, 2011 7:58 pm by Анджелина Милър

» Знаеш ли как изглежда предишния?
Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello) EmptyВто Дек 13, 2011 7:56 pm by Анджелина Милър

Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello) Pageviews_1
Гласувай за мен в BGTop100.com
Администратори: Натали Хоуп Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello) Kto8ru Меган Хейл Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello) Ck7hrh Анджелина Милър Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello) F9dlly Модератори: Алекса Евънс Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello) Fnk1yi Джорджина Спаркс Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello) 4bf2jo Savannah Brown Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello) Agfgcb Дизайнери: Наталия. Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello) Pxrtnu
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:04 am

 

 Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello)

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Джорджина Спаркс
Moderator
Moderator
Джорджина Спаркс


Брой мнения : 50

Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello) Empty
ПисанеЗаглавие: Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello)   Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello) EmptyПет Авг 12, 2011 9:12 am

Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello) 4321779575_74ac10d666_o
Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello) 4322511970_688f565aca_o
Върнете се в началото Go down
Джорджина Спаркс
Moderator
Moderator
Джорджина Спаркс


Брой мнения : 50

Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello)   Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello) EmptyПет Авг 12, 2011 6:10 pm

Обикалях нервно цялото имение и преглеждах по няколко пъти дали всичко е наред.Очаквах с нетътпение най-сетне съквартирантът ми да се появи.Накрая реших,че може би ако гледам телевизия времето ще минава по-бързо.Седнах на голямото кресло и започнах да превключвам нервно каналите.Най-накрая се звънна.Станах като попарена и се затичах към вратата.Отворих рязко и задъхана се усмихнах
-Здравей.заповядай-побързах да му направя място,за да влезе и да остави тежките си куфари.
-И така..значи ъм..ела да те водя в твоята стая.-изстрелях набързо.Взех един куфар,защото едва толкова можех да нося и го поведох към голямата му стая.Отворих вратата и влязох.Дръпнах завесите,за да влезе мялко светлина.
-Е?Какво мислиш?-попитах и седнах на леглото.
Върнете се в началото Go down
Мариус

Мариус


Брой мнения : 141

Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello)   Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello) EmptyПет Авг 12, 2011 6:33 pm

- Мисля че... – огледах се. Какво мисля? – Че ако това не е скрита камера, то определено съм попаднал в Ориндж Каунти.

Отвън беше много внушителна сграда, а отвътре беше още по-готина. Дали съм късметлия, че попаднах на онази обява? О, да. Няма спор. Не бях от тези, които обичат да са обкръжени от лукс и разкош, но просто беше невъзможно да остана безпристрастен към това имение. Портобело. И името беше страхотно.

Заизкачвах се по стълбите нагоре, следвайки Джорджина към стаята, в която щях да прекарвам нощите си. Прекарвам, защото аз не можех да спя. Никога не съм бил способен да заспя, колкото и да се опитвам. Но ми трябваше нещо за прикритие, щом се опитвах да живея „нормално” и да правя всички онези банални неща, които правят обикновените хора.

- Наследство ли ти е? – попитах любопитно.

Върнете се в началото Go down
Джорджина Спаркс
Moderator
Moderator
Джорджина Спаркс


Брой мнения : 50

Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello)   Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello) EmptyПет Авг 12, 2011 7:00 pm

-Ще се наложи да свикваш,тук е така!-засмях се и се излегнах на леглото му.
-Спокойно ще ти сменя завивките после!-Усмихнах се и започнах да правя ангеле,само че вместо в сняг в завивките на леглото.
-Всъщност не е наследсво,родителите ми го купиха,преди да катастрофират-повдигнах рамене.
-Както и да е-беше трагична история,но не ми пукаше особено.
-Ако ти преча ще изляза-посочих с палец вратата и за пореден път се усмихнах мило.
Върнете се в началото Go down
Мариус

Мариус


Брой мнения : 141

Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello)   Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello) EmptyПет Авг 12, 2011 7:15 pm

- Не, не – казах й и подхвърлих почти празния си куфар небрежно до леглото. Чу се глух тупор, тъй като куфарът беше почти празен (има само листове, химикалки и тетрадки, в които бях драскал разни текстове за песни, които ми се въртяха в главата). – После ще разопаковам.

Надявах се Джорджи да няма нищо против хаоса, защото просто не можех да си намирам нещата, ако всичко е подредено и идеално. Обичах да ми е разхвърляно, но не обичах да ми е мръсно. В това отношение сигурно щеше да ме вижда с метлата в ръцете по-често и от домашната прислужница.

- Сега съм гладен – констатирах. – Всъщност, имаш ли нещо против да спретна набързо едно пиле в бяло вино? – попитах. – Дояде ми се френска кухня...

Върнете се в началото Go down
Джорджина Спаркс
Moderator
Moderator
Джорджина Спаркс


Брой мнения : 50

Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello)   Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello) EmptyСря Авг 17, 2011 6:19 am

-Ммм...ти готвиш,аз щях да ти предложа,яденето,което прислужницата ми прави,което ме подсеща,дали е готова?-изправих се.Погледнах го и вдигнах вежда.
-Хайде да проверим-понякога се случваше,просто да отиде някъде и да забрави яденето и след това се налагаше да си купувам нещо от близкия магазин,но сега май щях да имам резервен план..Мариус.
Слязохме отново по гадните стълби,това може би беше единственото нещо в имението,което не харесвах.Падала съм толкова много пъти,особено когато излизам от банята.
-Мм,ухае вкусно,какво ли готви?-запътихме се към кухнята.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello)   Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Иманието на Джорджина и Мариус (Portabello)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
All Serials RPG :: RPG :: Домовете-
Идете на: