All Serials RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All Serials RPG

Един уникален форум посветен на всички сериали.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Тейлър МакКуин
Главната алея на парка Vote_lcapГлавната алея на парка Voting_barГлавната алея на парка Vote_rcap 
Меган Хейл
Главната алея на парка Vote_lcapГлавната алея на парка Voting_barГлавната алея на парка Vote_rcap 
Джеси Даймънд
Главната алея на парка Vote_lcapГлавната алея на парка Voting_barГлавната алея на парка Vote_rcap 
Деймън Салваторе
Главната алея на парка Vote_lcapГлавната алея на парка Voting_barГлавната алея на парка Vote_rcap 
Анджелина Милър
Главната алея на парка Vote_lcapГлавната алея на парка Voting_barГлавната алея на парка Vote_rcap 
Алек Петров
Главната алея на парка Vote_lcapГлавната алея на парка Voting_barГлавната алея на парка Vote_rcap 
Алекса Евънс
Главната алея на парка Vote_lcapГлавната алея на парка Voting_barГлавната алея на парка Vote_rcap 
Katherine Pierce.
Главната алея на парка Vote_lcapГлавната алея на парка Voting_barГлавната алея на парка Vote_rcap 
Мариус
Главната алея на парка Vote_lcapГлавната алея на парка Voting_barГлавната алея на парка Vote_rcap 
Виктория Джонсън
Главната алея на парка Vote_lcapГлавната алея на парка Voting_barГлавната алея на парка Vote_rcap 
Latest topics
» Да станем приятели...
Главната алея на парка EmptyЧет Апр 26, 2012 6:56 am by Мариус

» Коя песен слушате в момента ?
Главната алея на парка EmptyВто Яну 31, 2012 5:36 pm by Savannah Brown

» Търся си другарче за РП...
Главната алея на парка EmptyСъб Яну 14, 2012 10:59 am by Шарлот Петрова

» Сладко или солено
Главната алея на парка EmptyВто Дек 13, 2011 9:00 pm by Savannah Brown

» Популярен ли си?
Главната алея на парка EmptyВто Дек 13, 2011 8:59 pm by Savannah Brown

» С шоколад или сметана ?
Главната алея на парка EmptyВто Дек 13, 2011 8:41 pm by Savannah Brown

»  Колко % ?
Главната алея на парка EmptyВто Дек 13, 2011 8:38 pm by Savannah Brown

» Познай какъв цвят е бельото на следващия ?
Главната алея на парка EmptyВто Дек 13, 2011 7:58 pm by Анджелина Милър

» Знаеш ли как изглежда предишния?
Главната алея на парка EmptyВто Дек 13, 2011 7:56 pm by Анджелина Милър

Главната алея на парка Pageviews_1
Гласувай за мен в BGTop100.com
Администратори: Натали Хоуп Главната алея на парка Kto8ru Меган Хейл Главната алея на парка Ck7hrh Анджелина Милър Главната алея на парка F9dlly Модератори: Алекса Евънс Главната алея на парка Fnk1yi Джорджина Спаркс Главната алея на парка 4bf2jo Savannah Brown Главната алея на парка Agfgcb Дизайнери: Наталия. Главната алея на парка Pxrtnu
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:04 am

 

 Главната алея на парка

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Деймън Салваторе
Вампир
Вампир
Деймън Салваторе


Брой мнения : 324

Главната алея на парка Empty
ПисанеЗаглавие: Главната алея на парка   Главната алея на парка EmptyЧет Авг 11, 2011 5:45 pm

Главната алея на парка 3679376s
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Главната алея на парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главната алея на парка   Главната алея на парка EmptyВто Сеп 13, 2011 9:03 am

Сутринта като се събудих реших да се поразходя на чист въздух и отидох парка . Набързо си облякох едни дънки и тениска с надпис "Fresh". Като комбинирах с любимите ми маратонки .И тръгнах .
Там беше толкова красиво ! Всичко ухаеше на свежест и чистота ! Навсякъде зеленина и живот ! Нямаше много хора толкова рано . Но все пак беше оживено . Седнах на една пейка . И неволно съзрях едно момиче което се разхождше . Като погледнах по - добре разбрах , че това е една от мойте стари приятелки , но не си спомнях коя по точно но после . Ах , това беше Дженифър !
Върнете се в началото Go down
Дженифър Гранд
Вещица
Вещица
Дженифър Гранд


Брой мнения : 41

Главната алея на парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главната алея на парка   Главната алея на парка EmptyВто Сеп 13, 2011 9:09 am

Дженифър беше решила да пообиколи парка. Приличаше на някакво ангелче, паднало от небето,понеже беше с бяла дълга малко под колената рокля, а русата и' коса падаше на къдрици около лицето и'.
Видя някакво момиче, което сякаш познаваше. Спря се и я гледа няколко минути, без да е явна. След миг се сети. Това беше Лиса Карсън, която познаваше...И тя не помнеше откъде.Но помнеше, че бяха приятелки преди доста време.Можеха да възродят приятелството си. Приближи се до нея.
-Лиса? Лиса Карсън?
Усмихна се широко и зачака потвърждение от момичето.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Главната алея на парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главната алея на парка   Главната алея на парка EmptyВто Сеп 13, 2011 9:18 am

- Здрасти Дженифър !- казах й - Изненадана съм , че ме помниш !
Отговорих на нейната усмивка . После се заогледах , за да не види , че не си спомням много за нея . После ми просветна тя беше момичето с което спорех преди години ! Тя бе преди най - добрата ми приятелка . Но какво се случи !? Дори аз не си спомням много добре ! Или , оф бяхме се скарали затова , че убих гадже то и . Как съм го забравила . Та кой би забравил такъв скандал ! Докато си спомнях случилото се усетих , че тя още е пред мен . Обърнах се и прогоних мислите .
Върнете се в началото Go down
Дженифър Гранд
Вещица
Вещица
Дженифър Гранд


Брой мнения : 41

Главната алея на парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главната алея на парка   Главната алея на парка EmptyВто Сеп 13, 2011 9:24 am

Спомняше си какво беше станало с тях, но не искаше да се връща към миналото.
-Откога не съм те виждала.- Дженифър седна на пейката до нея.
Наистина не я беше виждала от много отдавна. Колко? Пет-шест години? Не знаеше, но помнеше точно.
-Как си?Какво става с теб?-зададе два въпроса последователно, за да наруши мълчанието.
Усмихна се широко. Погледна я, още усмихната.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Главната алея на парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главната алея на парка   Главната алея на парка EmptyВто Сеп 13, 2011 9:29 am

Бързо скрих усмивката и се замислих тя не искаше пак да се караме ,а да се сдобрим или по - добре да забравим миналото :
- Добре съм . Ти ? Как си какво правиш тук ? - зададох и въпросите с дружелюбен тон .
Успокоих се от това , че няма пак да почваме скандал както преди и също , че може би пак ще бъдем приятелки .
Върнете се в началото Go down
Дженифър Гранд
Вещица
Вещица
Дженифър Гранд


Брой мнения : 41

Главната алея на парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главната алея на парка   Главната алея на парка EmptyВто Сеп 13, 2011 9:57 am

Голяма усмивка грейна на лицето на Фър-Фър. Всички я наричаха Фър, или пък Фър-Фър още откакто беше бебе.
-И аз съм добре. Разхождам се, реших да подишам чист въздух.- отговори на въпросите Дженифър.
Помълча малко, после попита:
-Нещо интересно покрай теб, Лис?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Главната алея на парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главната алея на парка   Главната алея на парка EmptyВто Сеп 13, 2011 10:01 am

След като ми отговори а въпроса ми зададе въпрос :

- Не нищо . А при теб ? - попитах я .
Помълчах колкото да си моема дълбоко въздух .
- Мислех , че си в Лондон . Поне така ми казаха .
Върнете се в началото Go down
Дженифър Гранд
Вещица
Вещица
Дженифър Гранд


Брой мнения : 41

Главната алея на парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главната алея на парка   Главната алея на парка EmptyВто Сеп 13, 2011 10:05 am

-Ами да, бях. Обикалям насам-натам.-отговори Дженифър.
Усмихна се широко и вдигна рамене. Позамисли се, после добави:
-В Лондон беше хубаво.- пак се усмихна. - Ти къде живееш?
Реши и тя да зададе въпрос, да се опознаят добре.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Главната алея на парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главната алея на парка   Главната алея на парка EmptyВто Сеп 13, 2011 10:08 am

Това си беше труден въпрос напоследък се местя постоянно затова отговорих :
- Еми напоследък само обикалям стотици градчета навсякъде се застоявам само по месец так , че не се застоявам на едно място задълго .

- Ами ти къде живееш ?
Върнете се в началото Go down
Дженифър Гранд
Вещица
Вещица
Дженифър Гранд


Брой мнения : 41

Главната алея на парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главната алея на парка   Главната алея на парка EmptyВто Сеп 13, 2011 10:33 am

-И аз като теб.-отговори Дженифър. - Обичам да пътувам.
Усмихна се широко. Наистина бе живяла на много места, сигурно пак щеше да се мести. Не се застояваше много много.Никак даже не се застояваше,предпочиташе да пътува и опознава света.
-Радвам се, че се видяхме Лиса. Искаш ли да се разходим?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Главната алея на парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главната алея на парка   Главната алея на парка EmptyВто Сеп 13, 2011 12:13 pm

- Да . И аз се радвам , че се видяхме .
Отговорих на усмивката и и станах от пейката .
- Е тръгваме ли ? - казах аз весело .
Тъкмо се готвех още веднъж да я подканя когато изведнъж телефона ми позвъня .
Погледнах за номера , но не ми беше познат .Вдигнах и някой заговори .Напълно непознат глас .
Но после се вцепених на място като разбрах кой е .Затова набързо казах , че ще звънна по - късно и затворих .
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Главната алея на парка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Главната алея на парка   Главната алея на парка Empty

Върнете се в началото Go down
 
Главната алея на парка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Беседката за влюбени в парка

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
All Serials RPG :: RPG :: Паркът-
Идете на: