All Serials RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All Serials RPG

Един уникален форум посветен на всички сериали.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Тейлър МакКуин
Кафе Starbucks Vote_lcapКафе Starbucks Voting_barКафе Starbucks Vote_rcap 
Меган Хейл
Кафе Starbucks Vote_lcapКафе Starbucks Voting_barКафе Starbucks Vote_rcap 
Джеси Даймънд
Кафе Starbucks Vote_lcapКафе Starbucks Voting_barКафе Starbucks Vote_rcap 
Деймън Салваторе
Кафе Starbucks Vote_lcapКафе Starbucks Voting_barКафе Starbucks Vote_rcap 
Анджелина Милър
Кафе Starbucks Vote_lcapКафе Starbucks Voting_barКафе Starbucks Vote_rcap 
Алек Петров
Кафе Starbucks Vote_lcapКафе Starbucks Voting_barКафе Starbucks Vote_rcap 
Алекса Евънс
Кафе Starbucks Vote_lcapКафе Starbucks Voting_barКафе Starbucks Vote_rcap 
Katherine Pierce.
Кафе Starbucks Vote_lcapКафе Starbucks Voting_barКафе Starbucks Vote_rcap 
Мариус
Кафе Starbucks Vote_lcapКафе Starbucks Voting_barКафе Starbucks Vote_rcap 
Виктория Джонсън
Кафе Starbucks Vote_lcapКафе Starbucks Voting_barКафе Starbucks Vote_rcap 
Latest topics
» Да станем приятели...
Кафе Starbucks EmptyЧет Апр 26, 2012 6:56 am by Мариус

» Коя песен слушате в момента ?
Кафе Starbucks EmptyВто Яну 31, 2012 5:36 pm by Savannah Brown

» Търся си другарче за РП...
Кафе Starbucks EmptyСъб Яну 14, 2012 10:59 am by Шарлот Петрова

» Сладко или солено
Кафе Starbucks EmptyВто Дек 13, 2011 9:00 pm by Savannah Brown

» Популярен ли си?
Кафе Starbucks EmptyВто Дек 13, 2011 8:59 pm by Savannah Brown

» С шоколад или сметана ?
Кафе Starbucks EmptyВто Дек 13, 2011 8:41 pm by Savannah Brown

»  Колко % ?
Кафе Starbucks EmptyВто Дек 13, 2011 8:38 pm by Savannah Brown

» Познай какъв цвят е бельото на следващия ?
Кафе Starbucks EmptyВто Дек 13, 2011 7:58 pm by Анджелина Милър

» Знаеш ли как изглежда предишния?
Кафе Starbucks EmptyВто Дек 13, 2011 7:56 pm by Анджелина Милър

Кафе Starbucks Pageviews_1
Гласувай за мен в BGTop100.com
Администратори: Натали Хоуп Кафе Starbucks Kto8ru Меган Хейл Кафе Starbucks Ck7hrh Анджелина Милър Кафе Starbucks F9dlly Модератори: Алекса Евънс Кафе Starbucks Fnk1yi Джорджина Спаркс Кафе Starbucks 4bf2jo Savannah Brown Кафе Starbucks Agfgcb Дизайнери: Наталия. Кафе Starbucks Pxrtnu
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:04 am

 

 Кафе Starbucks

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Тейлър МакКуин
Admin
Admin
Тейлър МакКуин


Брой мнения : 702

Кафе Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Кафе Starbucks   Кафе Starbucks EmptyСря Авг 10, 2011 3:27 pm

Върнете се в началото Go down
https://all-serials-rpg-f.bulgarianforum.net
Blair Waldorf
Човек
Човек
Blair Waldorf


Брой мнения : 14

Кафе Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе Starbucks   Кафе Starbucks EmptyПет Авг 26, 2011 5:57 pm

След като излязохме от мола взехме такси, което скоро спря пред Старбъкс. Това ме наведе на мисълта, че трябва да изкарам шофьирска книжка, щеше да е по-удобно вместо да мъкна торбите с дрешки, обувки и всевъзможни аксесоари по таксита, да ги прибирам в лъскавата си и най-важното - скъпа кола. Настанихме се на една маса и след малко дойде една сервитьорка.
-Едно лате с щипка канела - казах.
-И нека когато си го получа все още да е топло - казах и се узмихнах нагло. Бях идвала в това кафе и отново точно тази сервитьорка ме беше обслужила, а тя явно не знаеше значението на бързо обслувване и топло кафе.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Човек
Човек
Елена Гилбърт


Брой мнения : 78

Кафе Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе Starbucks   Кафе Starbucks EmptyПон Авг 29, 2011 11:53 am

Не можех да понеса,че Стефан е с мен,защото приличам на нея и за това бързо се изнизах.Бях разстроена!Вървях разплакана по улуците,без дори и да осъзнавам на къде отивам.Скоро стигнах до кафенето Старбъкс.Реших се може би едно кафе ще ми помогне да се успокоя и да помисля добре над случващото се около мен.Бързо взех кафето си,като се настаних на една маса до прозорецът и оставих чантата си на облегалката на стола.Положих лакти на масата,като сведох глава,объркана и разстроена от случилото се преди малко.
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Уудсън

Серина Ван Дер Уудсън


Брой мнения : 13

Кафе Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе Starbucks   Кафе Starbucks EmptyПон Авг 29, 2011 5:39 pm

Излязох от апартамента си. Зачудих се къде да отида. Всъщност, всяко едно кътче на земята беше идеално стига майка ми да не беше там. Не, че я мразех или нещо такова. Просто не ми се слушаше разговор, който вече бяхме водели.
Майка ми: ''Серина, защо дойде? Трябваше да си в пансиона.''
Аз: ''Щом чух, че Ерик се е опитал да се самоубие веднага дойдох.''
Майка ми: ''Кой ти каза това?''
Аз: ''Баба ми каза. Всички останали си мислят, че е на почивка при нея, докато той е в болницата.''
Майка ми: ''Баба ти е много устата жена.''
Аз: ''И какво? Ако не беше тях нямаше дори и да чуех, че Ерик има проблеми.''
Майка ми: ''Серина не говори така..''
Аз: ''А как да говоря, майко? Откакто заминах за пансиона, нито веднъж не си се обадила да питаш как съм. Добре, че е Ерик, който се обаждаше няколко пъти месечно.''
Майка ми: ''Серина! Да не ме обвиняваш, че не се интересувам от теб?''
и тогава се започваше караницата между мен и майка ми. Не, нито се мразехме, нито се дразнехме, нито се ненавиждахме. И двете се обичахме и бих направила всичко за майка си, както и тя за мен. Просто това е нашият начин да общуваме след като татко ни напусна.
Минавах по улиците без посока, без нищо. Просто вървях и мислех над някой неща. Вдигнах поглед и се спрях пред това кафене. Усмихнах се. Дръпнах вратата и влязох. Огледах се, но почти всички маси вече бяха заети. Имаше една маса до прозореца за двама, но само едно момиче бе там. Тръгнах към нея.
– Извинете, това място свободно ли е? - попитах аз и се усмихнах.
Момичето вдигна поглед към мен. Личеше си, че е плакало.
- Хей, добре ли си? - попитах аз загрижено.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Човек
Човек
Елена Гилбърт


Брой мнения : 78

Кафе Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе Starbucks   Кафе Starbucks EmptyВто Авг 30, 2011 7:36 pm

Изведнъж чух нечии женски глас,да ме пита дали мястото до мен е свободно.Вдигнах бавно глава и видях едно русо усмихнато момиче,което чакаше отговора ми,но щом видя,че съм плакала,веднага усмивката от лицето й се скри.Тя ме попита дали съм добре,а аз изтрих една сълза,стичаща се по бузата ми и казах:
- Да,добре съм. - Отвърнах и тихо,но усетих,че децибелите в гласът ми бяха сравнително понижени.Опитах се да се усмихна,но вместо това се получи някаква крива гримаса.Поех си дълбоко въздух и казах:
- И да,това място е свободно!Заповядай. - Присвих съвсем леко устни,като направих с лек жест на ръката да се настани,след това взех кафето си,като отпих малка глътка и отново го оставих на масата.Не можех да повярвам на всичко случващо се!Стефан беше с мен само,защото изглеждам,като онова момиче на име Катрин,която ме заплаши със смърт и съм сто процента сигурна,че има психични отклонения.
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Уудсън

Серина Ван Дер Уудсън


Брой мнения : 13

Кафе Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе Starbucks   Кафе Starbucks EmptyВто Авг 30, 2011 8:30 pm

Настаних се на стола до момичето и го погледнах. Очевидно беше разстроено за нещо. Очевидно нещо много сериозно или поне аз така си мислех. Но не исках да бъда нахална и да започна да питам какво е и защо е толкова разстроена. Все пак не я познавах. Бях напълно непозната за нея и можеше да 'и се стори малко странно. И колкото и странно да звучи исках това момиче да се усмихне, а не да е толкова унила. Да, можете да ме помислите за леко смахната, но това си бях аз. Не исках да виждам разстроени хора.
Обърнах се към момичето и бях готова да кажа нещо, когато сервитьорката се появи с тефтерче и химикалка в ръце. Усмихна ми се и аз се обърнах към нея.
- Само едно кафе, моля. - казах аз с широка усмивка, като тази на сервитьорката.
След като милото момиче тръгна от масата аз се обърнах отново към момичето до мен. Но преди това закачих чантата си на облегалката на стола и погледнах за малко навън. Минаваха доста хора по улицата..
- Серина Ван Дер Уудсън. - представих се аз и подадох ръката си, за да се здрависаме. - Или просто Серина.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт
Човек
Човек
Елена Гилбърт


Брой мнения : 78

Кафе Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе Starbucks   Кафе Starbucks EmptyСря Авг 31, 2011 12:51 pm

Не можех да повярвам,че тя изглеждаше точно като мен и знаеше почти всичко за мен.За миг думите й нахлуха отново в главата ми.Не можеше да съм осиновена!Джена щеше да ми каже!Нали?!Пък и какво бях направила на онова момиче,че ме искаше мъртва?!Замислена над тези объркващи въпроси,се бях загледала в издигащата се пара от кафето,която се издигаше бавно нагоре и после изчезваше.Изведнъж сервитьорката дойде с химикалка и тефтерче в ръка и попита какво ще желае момичето до мен.Тя й отвърна,че желаела кафе,а щом сервитьорката записа поръчката на момичето,набързо се усмихна и на двете ни и тръгна на някъде.Изведнъж момичето до мен се представи.Каза,че се казва Серина Ван Дер Уудсън или просто Серина и ми подаде ръка да се здрависаме.Надигнах глава,като се насилих да се усмихна,поех ръката й и казах:
- Елена Гилбърт..или просто Елена. - Представих се на свой ред аз,като се здрависахме.
Върнете се в началото Go down
Серина Ван Дер Уудсън

Серина Ван Дер Уудсън


Брой мнения : 13

Кафе Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе Starbucks   Кафе Starbucks EmptyПет Сеп 02, 2011 5:32 am

Усмихнах се.
- Приятно ми е да се запознаем, Елена. - усмихнах се аз.
Поне можех да я разсея, нали? Поне малко, колкото да не е чак толкова унила. Това нямаше да ми коства нищо. Усмихнах се и погледнах момичето до мен. Елена.
- На колко години си, Ел? - попитах. - Имаш ли нещо против ако ти казвам Ел? - добавих след това.
На някой можеше да не му харесва това. Както на някой не му се харесва да му казвах Блеъри или Лилс.. Според Блеър било много лигаво, а според майка ми - нейното има е Лили. Но аз обичах да си играя с имената им и да измислям хубави прякори. Поне с това ми минаваше скуката и вече се бе превърнало в навик. Лично според мен беше много хубаво да ти казват Ел. За жалост обаче на моето име Серина измислих само Ина или Сер, но не е кой знае какво и не ми харесва чак толкова.
Тогава сервитьорката се върна с кафето ми. Остави го на масата, усмихна се и си тръгна. Аз взех кафето в ръце, колкото да си ги стопля. Парада се издигаше нагоре и после изчезваше във въздуха. Усмихнах се и отново обърнах поглед към Елена, чакайки отговора 'и.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кафе Starbucks Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе Starbucks   Кафе Starbucks Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кафе Starbucks
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Starbucks coffee

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
All Serials RPG :: RPG :: Заведения и кафенета-
Идете на: