All Serials RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All Serials RPG

Един уникален форум посветен на всички сериали.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Тейлър МакКуин
Аляска 1910г Vote_lcapАляска 1910г Voting_barАляска 1910г Vote_rcap 
Меган Хейл
Аляска 1910г Vote_lcapАляска 1910г Voting_barАляска 1910г Vote_rcap 
Джеси Даймънд
Аляска 1910г Vote_lcapАляска 1910г Voting_barАляска 1910г Vote_rcap 
Деймън Салваторе
Аляска 1910г Vote_lcapАляска 1910г Voting_barАляска 1910г Vote_rcap 
Анджелина Милър
Аляска 1910г Vote_lcapАляска 1910г Voting_barАляска 1910г Vote_rcap 
Алек Петров
Аляска 1910г Vote_lcapАляска 1910г Voting_barАляска 1910г Vote_rcap 
Алекса Евънс
Аляска 1910г Vote_lcapАляска 1910г Voting_barАляска 1910г Vote_rcap 
Katherine Pierce.
Аляска 1910г Vote_lcapАляска 1910г Voting_barАляска 1910г Vote_rcap 
Мариус
Аляска 1910г Vote_lcapАляска 1910г Voting_barАляска 1910г Vote_rcap 
Виктория Джонсън
Аляска 1910г Vote_lcapАляска 1910г Voting_barАляска 1910г Vote_rcap 
Latest topics
» Да станем приятели...
Аляска 1910г EmptyЧет Апр 26, 2012 6:56 am by Мариус

» Коя песен слушате в момента ?
Аляска 1910г EmptyВто Яну 31, 2012 5:36 pm by Savannah Brown

» Търся си другарче за РП...
Аляска 1910г EmptyСъб Яну 14, 2012 10:59 am by Шарлот Петрова

» Сладко или солено
Аляска 1910г EmptyВто Дек 13, 2011 9:00 pm by Savannah Brown

» Популярен ли си?
Аляска 1910г EmptyВто Дек 13, 2011 8:59 pm by Savannah Brown

» С шоколад или сметана ?
Аляска 1910г EmptyВто Дек 13, 2011 8:41 pm by Savannah Brown

»  Колко % ?
Аляска 1910г EmptyВто Дек 13, 2011 8:38 pm by Savannah Brown

» Познай какъв цвят е бельото на следващия ?
Аляска 1910г EmptyВто Дек 13, 2011 7:58 pm by Анджелина Милър

» Знаеш ли как изглежда предишния?
Аляска 1910г EmptyВто Дек 13, 2011 7:56 pm by Анджелина Милър

Аляска 1910г Pageviews_1
Гласувай за мен в BGTop100.com
Администратори: Натали Хоуп Аляска 1910г Kto8ru Меган Хейл Аляска 1910г Ck7hrh Анджелина Милър Аляска 1910г F9dlly Модератори: Алекса Евънс Аляска 1910г Fnk1yi Джорджина Спаркс Аляска 1910г 4bf2jo Savannah Brown Аляска 1910г Agfgcb Дизайнери: Наталия. Аляска 1910г Pxrtnu
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:04 am

 

 Аляска 1910г

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Адриана Вега
Демон
Демон
Адриана Вега


Брой мнения : 55

Аляска 1910г Empty
ПисанеЗаглавие: Аляска 1910г   Аляска 1910г EmptyСря Авг 31, 2011 7:21 pm

Пътуването ми ме доведе до Аляска.Не знам по какви неведоми пътища бях стигнала до заключението ,че може би баща ми е бил тук или може да бъде.Направо се учудвах от себе си.Заради студът се бях облякла с всевъзможни дебели дрехи.Чувствах се благодарна ,че имам дарба свързана с огъня.Това си беше голямо предимство.Дебела снежна покривка скриваше земята и преди малко спря да вали сняг.Отседнах в една къща,която се водеше хотел.Домакините бяха много мили и гостоприемни.Предложиха ми чаша горещ шоколад,който с радост изпих , и не можеха да скрият любопитството си какво води в тези земи момиче като мен.
- Искам да опозная нови места- беше единственият ми отговор.Надявах се това да задоволи любопитството им.След това излязох навън и започнах да разглеждам региона.
Върнете се в началото Go down
Джеси Даймънд
Вампир
Вампир
Джеси Даймънд


Брой мнения : 453
Age : 32
Местожителство : Града на сериалите

Аляска 1910г Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аляска 1910г   Аляска 1910г EmptyСря Авг 31, 2011 7:40 pm

Докато търсех изгубения си брат Джейкъб, или поне костите му, обиколих много места, едно от тя беше Аляска.Едно ледено студено място!Обикновен човек би умрял тук-мислех си аз.Чудех се какво ли щеше да бъде, ако не бях по тениска, но за мен не беше студено, нали бях студенокръвно създание.В далечината имаше човек с дебели дрехи, помислих, че е от местните и реших да попитам за Джейк.Това не беше човек!Помирисвах миризмата на демоните от разстояние.Сигурно щеше да знае къде е.
-Здравей!Аз съм Джеси!-казах мило, като за начало
Двете се запознахме, казваше се Адриана и търсеше изгубения си баща.
-А аз търся моя брат, Рус, със зелени очи, около метър седемдесет и пет?
Момичето наведе глава.Попита ме за баща си, но отвърнах на жеста, за съжаление.Така се зароди едно прекрасно приятелство!Две момичета, търсещи част от живота си, а ако знаехме какво щеше да се случи...
Върнете се в началото Go down
Адриана Вега
Демон
Демон
Адриана Вега


Брой мнения : 55

Аляска 1910г Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аляска 1910г   Аляска 1910г EmptyНед Сеп 04, 2011 2:13 pm

Вампир.тя беше вампири и въобще е си беше направила труда да се прикрие.разхождаше си се с тениска.Както и да е.Имахме нещо общо с нея.И двете търсехме някого - аз баща си ,а тя брат си.Започнахме разговора с някои тъжни истории и такива неща ,но после го подкарахме по-весело.И още от запознанството ни ме мъчеше един въпрос.
- Та защо си мислиш ,че брат ти е тук на това едва ли не забравено от Бога място?
Върнете се в началото Go down
Джеси Даймънд
Вампир
Вампир
Джеси Даймънд


Брой мнения : 453
Age : 32
Местожителство : Града на сериалите

Аляска 1910г Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аляска 1910г   Аляска 1910г EmptyВто Сеп 06, 2011 8:44 am

Отначало заговорихме за тъжни и меланхолични истории,но после повдигнахме настроението.Адриана ме попита защо търся брат си тук.
-Същото щях да те попитам...е, за баща ти, де...спирам, че омазах момента!-отсякох аз
Засмях се и отметнах коса.Помислих и после довърших нещастно:
-Но когато си обиолилсвета не ти остава друг избор...той изчезна, нямаше го при труповете...или поне останките.Остаките от ияденото ми семейство....Та, за моя въпрос?
Върнете се в началото Go down
Адриана Вега
Демон
Демон
Адриана Вега


Брой мнения : 55

Аляска 1910г Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аляска 1910г   Аляска 1910г EmptyЧет Сеп 08, 2011 8:34 am

Интересно наистина как така няма тела.Дали не са ги изгорили или пък..
- Замисляла ли си се за друг вариант.имам предвид дали е възможно да са били превърнати? - попитах я.Вероятно дори не си го е помисляла,но кой знае.Е сега беше мой реда да кажа как съм стигнала до Аляска.И аз като нея бях обиколила доста места.
- Ами бях наблизо и си помислих "Хей тук е студено и хората едва ли са толкова щастливи.Идеалното място за един демон,който взима души" - повдигнах рамена.Огледах къде бяхме.Вече отдавна излязохме от селото и се намирахме в някаква като гора.Погледнах нагоре ивидях високата планина.
- Дали тук има лавини? - казах мислите си на глас.
Върнете се в началото Go down
Джеси Даймънд
Вампир
Вампир
Джеси Даймънд


Брой мнения : 453
Age : 32
Местожителство : Града на сериалите

Аляска 1910г Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аляска 1910г   Аляска 1910г EmptyЧет Сеп 08, 2011 3:36 pm

Момичето ме попита дали съм се замисляла дали не са изгорили семейството ми.Тъкмо щях да я поправя, когато тя се сети за вариант ''превръщане''.''Бинго!''-помислих си аз.Тя се замисли за нещо и я загледах преди да й отговоря.Зачуди се дали има лавини.
-Най-вероятно...-увъртях аз и повдигнах ръце-Та, за брат ми...първо-семейството ми е мъртво, и аз намерих останките...без неговите.
Натъжих се....но после се усмихнах, защото знаех, че може би, по малка случайност, с много късмет, може би е жив, поуспокоих се и довърших:
-А брат ми...той може би е превърнат..и това ми дава повод да го търся толкова години.Искаш и да се изкачим на върха на някое дърво и да викаме с все-сила?-попитах аз сменяйки темата
Тя ме погледна зачудено, защото нямаше много дървета тук, а и единствените бяха вековните борове и ели.Разбира се, това не беше проблем за мен, но Ади не го знаеше.Помислих, че ще е забавно, затова без да чакам отговор я грабнах за ръката и се затичах към най-високото дърво.Скочих и-хоп!За секунди се покатерих.Ади ме гледаше изплашено.
-Вдигнах ли ти адреналина?-засмях се аз-Споко, безопасността е важна!-добавих аз, нали затова бяхме толкова високо.
Прилично на вампир и гласът ми беше силен, както всичко останало.
-На три викаме, окей?-питах аз, а тя поклати глава-Едно...две....три!Аааааааа, ооооооо, ееееее!-викахме ние
Снегът се строполя надолу, дървото се разтресе, хванах я здраво, за да не падне.След като снегът се измести, слязохме.О, господи, отдолу имаше лед!Запързаляхме се и паднахме.За жалост, бяхме с токчета и...ох!Ледът се пропука.Паднахме надолу и влязохме в нещо като пещера.Беше много красиво.Леда беше червен.
-Кръв!-промърморих аз-О, сладка моя кръв!-засмях се тихо
Но да се махаме ли?Или пък да разберем какво се случва
-Сега не храната е важна!-промърморих на къркорещия си корем.-Прясна е!-надуших добре
Тръгнахме към дирите.Извадих зъбите си.Нямаше да понеса, ако нещо или някой беше нападнал Ади.Знаех, че не е просто човек, слабо и невинно чедо, в живота на свръхестественото.Но...не исках да рискувам.Стигнахме до нещо като бункер.Вътре нямаше никой.Там имаше огън, топлина и....всичко, което им е нужно на хората в студа.
-Перфектния капан!-засмях се лукаво, знаех, че беше убийство.След малко намерих труп..труп на човек, извиках Ади.Двете бяхме изплашени, но казах:
-Трябва да го направим, нямаме друг избор...защото..нашето семейство може да е следващата или миналата жертва.
За казаното бяхме съгласни.Бяхме изгубили много, за търсенето на семействата си, не можехме да се откажем точно сега...

П.П.:Убиецът не е замесен с тях...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Аляска 1910г Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Аляска 1910г   Аляска 1910г Empty

Върнете се в началото Go down
 
Аляска 1910г
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
All Serials RPG :: В миналото :: Миналото-
Идете на: