All Serials RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All Serials RPG

Един уникален форум посветен на всички сериали.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Тейлър МакКуин
Лондон преди 2 години - Page 2 Vote_lcapЛондон преди 2 години - Page 2 Voting_barЛондон преди 2 години - Page 2 Vote_rcap 
Меган Хейл
Лондон преди 2 години - Page 2 Vote_lcapЛондон преди 2 години - Page 2 Voting_barЛондон преди 2 години - Page 2 Vote_rcap 
Джеси Даймънд
Лондон преди 2 години - Page 2 Vote_lcapЛондон преди 2 години - Page 2 Voting_barЛондон преди 2 години - Page 2 Vote_rcap 
Деймън Салваторе
Лондон преди 2 години - Page 2 Vote_lcapЛондон преди 2 години - Page 2 Voting_barЛондон преди 2 години - Page 2 Vote_rcap 
Анджелина Милър
Лондон преди 2 години - Page 2 Vote_lcapЛондон преди 2 години - Page 2 Voting_barЛондон преди 2 години - Page 2 Vote_rcap 
Алек Петров
Лондон преди 2 години - Page 2 Vote_lcapЛондон преди 2 години - Page 2 Voting_barЛондон преди 2 години - Page 2 Vote_rcap 
Алекса Евънс
Лондон преди 2 години - Page 2 Vote_lcapЛондон преди 2 години - Page 2 Voting_barЛондон преди 2 години - Page 2 Vote_rcap 
Katherine Pierce.
Лондон преди 2 години - Page 2 Vote_lcapЛондон преди 2 години - Page 2 Voting_barЛондон преди 2 години - Page 2 Vote_rcap 
Мариус
Лондон преди 2 години - Page 2 Vote_lcapЛондон преди 2 години - Page 2 Voting_barЛондон преди 2 години - Page 2 Vote_rcap 
Виктория Джонсън
Лондон преди 2 години - Page 2 Vote_lcapЛондон преди 2 години - Page 2 Voting_barЛондон преди 2 години - Page 2 Vote_rcap 
Latest topics
» Да станем приятели...
Лондон преди 2 години - Page 2 EmptyЧет Апр 26, 2012 6:56 am by Мариус

» Коя песен слушате в момента ?
Лондон преди 2 години - Page 2 EmptyВто Яну 31, 2012 5:36 pm by Savannah Brown

» Търся си другарче за РП...
Лондон преди 2 години - Page 2 EmptyСъб Яну 14, 2012 10:59 am by Шарлот Петрова

» Сладко или солено
Лондон преди 2 години - Page 2 EmptyВто Дек 13, 2011 9:00 pm by Savannah Brown

» Популярен ли си?
Лондон преди 2 години - Page 2 EmptyВто Дек 13, 2011 8:59 pm by Savannah Brown

» С шоколад или сметана ?
Лондон преди 2 години - Page 2 EmptyВто Дек 13, 2011 8:41 pm by Savannah Brown

»  Колко % ?
Лондон преди 2 години - Page 2 EmptyВто Дек 13, 2011 8:38 pm by Savannah Brown

» Познай какъв цвят е бельото на следващия ?
Лондон преди 2 години - Page 2 EmptyВто Дек 13, 2011 7:58 pm by Анджелина Милър

» Знаеш ли как изглежда предишния?
Лондон преди 2 години - Page 2 EmptyВто Дек 13, 2011 7:56 pm by Анджелина Милър

Лондон преди 2 години - Page 2 Pageviews_1
Гласувай за мен в BGTop100.com
Администратори: Натали Хоуп Лондон преди 2 години - Page 2 Kto8ru Меган Хейл Лондон преди 2 години - Page 2 Ck7hrh Анджелина Милър Лондон преди 2 години - Page 2 F9dlly Модератори: Алекса Евънс Лондон преди 2 години - Page 2 Fnk1yi Джорджина Спаркс Лондон преди 2 години - Page 2 4bf2jo Savannah Brown Лондон преди 2 години - Page 2 Agfgcb Дизайнери: Наталия. Лондон преди 2 години - Page 2 Pxrtnu
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:04 am

 

 Лондон преди 2 години

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Лондон преди 2 години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди 2 години   Лондон преди 2 години - Page 2 EmptyСъб Авг 27, 2011 3:16 pm

С Алек се обърнахме по посока на шума,но тям нямаше никой.Рива продължи да лае обаче.Нещо не беше наред и кучето го усещаше.
- Алек... - изрекох като леко станах от него.Почна хда се оглеждам,но не виждах нищо.Нямаше никой друг осве нас наоколо.Дори в далечината на парка не виждах никой.Кучетата се късаха на лаят.Усетих,че някой или нещо хваща ръката ми.Щом се обърнах не видях нищо просто една сянка която се скри в храстните.
- Алек... - повторих отново.Чух ,че едно от кучетата изкимтя.Обърнах се.Кучето беше повалено на змеята от...нищото.Отидох до Рио.Беше добре,но беше стресиран.Почнах да го галя и успокоявам.И тогава нещо ме хвана и ме пидърпа към себе си.Дори не можах да изпищя.Едната му ръка беше на устата ми ,а другата ме държеше в удобна поза да вижда вратът ми.Защо...само да не е още един вампир...Господи!
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Лондон преди 2 години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди 2 години   Лондон преди 2 години - Page 2 EmptyСъб Авг 27, 2011 3:32 pm

Като се обърнахме не видяхме нищо, но аз усещах. Усещах чуждото присъствие. Чувах го. И сега кучетата харесваха доста повече мен отколкото "нищото".
Алекса на няколко пъти повтори името ми. Аз реших, че бе някакъв хулиган, но не. Не мислех вече че бе такъв!
Огледах се и тогава някой бързо повали Рио. Алекса отиде при Рио, а аз отново се огледах и после погледнах и към другото куче. То си бе наред, но Алекса я нямаше!
Имах си напредстава за всички същества, бродещи по света. И това определено не бе човек! Така бързо, тихо и ловко да измъкне Алекса.
Обаче чух опитите й да изпищи. Той я влачеше надалеч.
ОХО...нямаше да се измъкне така лесно!!!
Последвах ги и усетих миризмата. Определено бе вампир.
Затичах се и за секунди бях до тях. Ритникът ми накара вампира да пусне Алекса. Тя се скри зад мен.
Обаче вампира бе добър! И аз бях повален и през това време се опита да се добере до Алекса. Аз в последния момент застанах пред нея и ноктите ми се показаха и се забиха в корема на вампира.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Лондон преди 2 години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди 2 години   Лондон преди 2 години - Page 2 EmptyСъб Авг 27, 2011 4:09 pm

Нещото ме повлече на някъде.Опитах да се измъкна,но без успех.След по-малко от секунда Алек беше до нас и удари вампира.Скрих се зад него,но не задълго.Вампира го повали и отново се отрапви към мен.С още едно бързо движение Алек застана пред мен и впи нокти в корема на вампира.Изпищях.От там потече кръв,а аз се обърнах на дургата страна.Не можех,не понасях да гледам кръв.Исках да се обърна да видя какво се е случило,но щях да изпадна в транс и да почна да треперя като луда.Какво по дяволите беше Алек?Какви бяха тези нокти.Какво ставаше тук.
- К-какво си ти? - попитах тихо.Цяло чудо ще е ,ако ме е чул.

П.п:съжалявам,че е кратичко,но оправях и заека..музата ми избяга Laughing не можах да я хвана..
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Лондон преди 2 години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди 2 години   Лондон преди 2 години - Page 2 EmptyСъб Авг 27, 2011 4:29 pm

След забиването на ноктите ми, вампира избяга като подгонено пале.
Обърнах се. Бях чул думите на Алекса. Тя бе така изплашена...Толкова много, че се тресеше.
Но сякаш бе изплашена повече от мен, отколкото от избягалия вампир.
-Аз..не съм вампир! Смятах, че е рано да ти кажа, но ти така или иначе вече разбра. Попринцип не споделям това с другите. Но...аз съм Маи.-отвърнах и я погледнах.
Все още очите й излъчваха неувереност и объркване.
-...Това е древна раса, произлизаща от Египет, и по-точно от богинята Бастет. Ние имаме способностите на котки. Бързи сме, силни, пъргави, имаме котешки очи, с които виждаме в тъмното, големи нокти, чуваме доста надалеч...и доста други неща!-допълних и сведох поглед.
Нямах си и на представа как ще реагира тя!


П.П.-Аз пък писах страшни глупостии...
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Лондон преди 2 години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди 2 години   Лондон преди 2 години - Page 2 EmptyСъб Авг 27, 2011 4:41 pm

"К'во?Котка?" - беше първото което си помислих.Въздъхнах и отстъпих крачка назад.Бях се целувала с грамда котка в човешка..кожа...страхотно.Направо стахотно.Но това,че не е споделял това с никого ...караше една част в мен да се усмихна.Нещо ми говорише,че няма да ме нарани,а и той тукощо ме беше спасил.Погледнах зад себе си.Да избягам и да не го видя повече или да остана.Е ако избягам той спомена бързи и ловки сигорно щеше да ме догони.Ако поискаше.За Бога.Бях изправена през дилема.Спомних си,че вампира го беше ударил.Дали беше добре?Бързо се придживих до него и се надигнах на пръсти.Обвих ръце около вратъ му и го притиснах към себе си.
- Добе ли си?Заболя ли те..когато...той те удари?И...благодаря ти...без теб щях да съм му вечеря.
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Лондон преди 2 години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди 2 години   Лондон преди 2 години - Page 2 EmptyСъб Авг 27, 2011 4:48 pm

За минути Алекса просто стоеше като вцепенена и не правеше или говореше нищо.
Но после се приближи и ме прегърна. Явно бе загрижена за мен!
Вампирът ме бе ударил и течеше малко кръв, но нямаше проблем. Притиснах я още по-силно към себе си, но без да я наранявам.
-Аз съм добре. Нищо ми няма Алекса! Но ти? Ти как си? Ще те разбера ако си тръгнеш...-казах и леко се отдръпнах от нея, като я погледнах в очите.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Лондон преди 2 години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди 2 години   Лондон преди 2 години - Page 2 EmptyСъб Авг 27, 2011 5:00 pm

Усмихнах му се и поклатих глава.Нямаше да си тръгна.Не и след като ми спаси живота.
- Добре съм...благодарение на теб.И не няма да си тръгна.Толкова лесно няма да се отървеш от мен... - леко се засмях сякаш до преди секунда нямаше да ме изяде вампир.Не е чесно!Джес беше мил вампи.Защо този тук искаше да ме схруска.Знам,че бях сладка,но чак толкова.Въздъхнах и го хванах за ръката.Върнахме се в парка.Рио и Рива стояха мирно и щом ме видяха се приближиха.Клекнах до тях за да ги по-галя.Милите...сигорн осе бяха притеснили.Но добре,че бяха останали тук.Изправих се и пак се обърнах към Алек.
- Още веднъж ти благодаря...ужасно много.
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Лондон преди 2 години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди 2 години   Лондон преди 2 години - Page 2 EmptyСъб Авг 27, 2011 6:10 pm

-Радвам се!-засмях се и се върнахме в парка.
Отидохме при кучетата. Те бяха добре, но честно казано Алекса ме интересуваше повече. Въпреки всичко тя ме прие какъвто съм и преживя доста за днес.
-Няма защо! За пореден път...няма защо!-прегърнах я и я попитах:
-Може ли да те целуна отново!?
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Лондон преди 2 години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди 2 години   Лондон преди 2 години - Page 2 EmptyСъб Авг 27, 2011 6:32 pm

Алек ме попита дали може да ме целуне.Погледнах го с поглед "Ти сериозно ли ме питаш?Направи го!" .Засмях се.Киманх.
- Да,да можеш. - позволих му.Дори не знаех защо питаше.Поне това му дължах след като ме спаси да не стана вампирска закуска,вечеря,а може би пък обяд.Важното беше,че съм жива,а и той твърдеше ,че е добре.
- Ам..защото си..Маи ли те ни е студено... - надявах се да не съм объркала това което е той.Тогава бях заета да се паникьосвам и не го слушах...много.
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Лондон преди 2 години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди 2 години   Лондон преди 2 години - Page 2 EmptyСъб Авг 27, 2011 6:40 pm

Беше странно да я питам, но тя ме бе отблъснала и не знаех да прибързвам или да направя нещо, което тя не искаше.
Усмихнах се и впих нежно устните си в нейните. Целувката продължи дълго...но после бе прекъсната от думите на Алекса.
-Незнам честно казано! Не съм сигурен дали е за това, просто аз съм си топлокръвен. Но Маите постоянно еволюират и имат доста различни способности!-отвърнах на въпроса й и се ухилих глуповато.
След това отново я целунах!
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Лондон преди 2 години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди 2 години   Лондон преди 2 години - Page 2 EmptyСъб Авг 27, 2011 6:47 pm

След още няколко целувки седнахме на една пейка.
- На колко години си..наистина? - попитах.Имах доста въпроа.Когато Вики ми спомена ,че има магически същества и ,че тя е сукуба не ми беше споменала,че има нещо такова.Ох Господи.Все се забърквах в някакив неприятности.Вампири,върколаци,сукуби,инкуби,дмони...е добре де със инкуби,демони и върколаци не се бях срещала,а и не горях от желание да се срещна.Въздъхнах.Рио се качи на пейката и аз го погалих.Беше още мокър.
- Май няма да има нужда да те къпя причтелче.. - засмях се,а той оплези език и почна да гледа ту мен ту Алек.
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Лондон преди 2 години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди 2 години   Лондон преди 2 години - Page 2 EmptyСъб Авг 27, 2011 6:55 pm

Седяхме си на една пейка и започнахме да си говорим.
-На 16 съм...Наистина!-засмях се и допълних:
-Маите не са безсмъртни. Само Обединителят има 9 живота. Мога да умра! И не съм на 300 или повече години като вампирите. Аз съм си обикновен тийнейджър с необикновени способности! Това е...-разясних напълно и погалих мокрия кокер.
-Е какво искаш да правим сега?
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Лондон преди 2 години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди 2 години   Лондон преди 2 години - Page 2 EmptyСъб Авг 27, 2011 7:00 pm

Засмях се.Еее Обединен не Обединен той беше на шеснадесет - добре.
Попита ме какво ще правим.Определено нямаше да се къпем отново.
- Чесно ли?Не знам... - простенах.Рио скочи и тръгна на някъде.
Не..не отново!Сега не ми беше до това,а и на Алек най-вероятно не му беше.
- Рио..не..върни се! - извиках.Кучето се спря и се блъсна в брат ми.
Аха...ето къде е отивам.Двамата дойдоха и брат ми се настани намусено на една пейка.
- О да..Алек това е брат ми Джейсън... - представих на Алек намусеното хлапе.
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Лондон преди 2 години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди 2 години   Лондон преди 2 години - Page 2 EmptyПон Авг 29, 2011 9:03 am

И Алекса не знаеше къде ще ходим...
Както си мислих, така и кокера пак избяга.
-Охх..не ми се гони пак!-измрънках, дори и да не ми трябваха много усилия за да хвана мъника.
За щастие той се блъсна в някого. Беше едно момче! То и кокера дойдоха при нас и седнаха на пейката. Алекса ни запозна. Явно това бе брат й!
-Хей. Приятно ми е...-казах с лека неохота.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Лондон преди 2 години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди 2 години   Лондон преди 2 години - Page 2 EmptyПон Авг 29, 2011 9:13 am

Май на Алек не му беше много кеф,че малкото ми братче се е домъкнало при нас.Не,че на мен ми беше.Джейсън стоеше намусено с ръце пред гърдите и гледаше фонтата.Милото дете...сигорно му се искаше да скочи вътре,но нямаше да стане.Кой ще е толкова луд да скочи там - аз и Алек - нямаше да му позволя.
- Джейсън мамка му!Само се цупиш! - изрекох и извъртхя очи от досада.
- А ти само се натискаш с който ти падне! - не ми остана длъжен той.Ококорих очи насреща му.Това прела чашата.Станах от пейката и отидох до него.Искаше ми се да го ударя,но нямаше да е тук.
- Като се приберем ще видиш ти. - заканих му се.Той ми се уплези.Покарахем се още малко и накрая той тръгна на някъде.Понякога мразех това дете.
- Съжалявма...той е такова...дете...
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Лондон преди 2 години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди 2 години   Лондон преди 2 години - Page 2 EmptyПон Авг 29, 2011 9:37 am

Братът на Алекса се цупеше постоянно и гледаше към фонтана. Но сто процента Алекса нямаше да му даде да влезе. Въпреки че ние с нея хубаво разгледахме фонтана!
Алекса започна да се кара на брат си. Аз си стоях настрана и не се месех, но когато Джейсън спомена за натискането ни се вбесих.
След караницата, Джейсън тръгна на някъде.
-Виждам! Чакай тук...-отговорих и набързо настигнах хлапето.
Леко го дръпнах до едно дърво и започнах:
-Не искам да говориш така на сестра си! Тя си има собствен живот и бъди благодарен, че изобщо сега се грижи за теб и те извежда. Можеше и да те остави вкъщи или да те пребива от бой. Не си ли мислил за тези опции?-погледнах го обвинително. Лапето започна да ми се опъва и да се държи ужасно отново.
-Малкия...Няма да повтарям! Ще се отнасяш към сестра си с уважение..Или ще...-продължих все повече разгневен и показах котешките си очи.
Малкият се уплаши, но не каза нищо. Помисли, че сънува някой филм на ужасите..
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Лондон преди 2 години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди 2 години   Лондон преди 2 години - Page 2 EmptyПон Авг 29, 2011 10:06 am

Алек ми каза да изчакам и тръгна на някъде.След брат ми.Зачаках на пейката,а двамата се отдалечиха.Изчезнаха от погледа ми.Минаха няколко минути,но той не се върна.Тръгнах след тях въпреки,че беше казал да го чакам тук.И ги видях.Беше притиснал брат ми и нещо му говорише.Джейсън беше уплашен.
- За Бога Алек пусни го! - изписках аз.Той не можеше да трепе всички които ме нервят.Вампири - ок,но брат ми...Джейсън опитвшае да се измъкне и беше пребледнял от страх.
- Алек...моля те...страх го е... - замолих му се.Бих го нападнала,но просто нямаше да има смисъл..нямаше да го победя,а и не исках да се бия с него.
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Лондон преди 2 години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди 2 години   Лондон преди 2 години - Page 2 EmptyПон Авг 29, 2011 10:19 am

Алекса бе ядосана на мен, но аз бях по-ядосан!!!
-Ще го пусна, но след като ти се извини!-казах разгневено и погледнах към Джейсън.
Малкият измисли някакво извинение и набързо го каза на Алекса. Отдръпнах се от него, а той се сгуши в Алекса. Погледнах към двамата.
-Извинете ме!-промълвих и се запътих в обратната посока, без да кажа каквото и да е друго.
Не ми се искаше да съм близо до Алекса, когато съм разгневен! Никога не съм бил спокоен...но е нямало и причина. Рядко можех да се отпусна и да не съм на нокти за поредната атака от Ордена.
Винаги бях преследван, винаги искаха да ме убият...и гневът, отбраната...вече беше нещо нормално за мен!
Обърнах се и погледнах към Алекса виновно и после отново тръгнах.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Лондон преди 2 години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди 2 години   Лондон преди 2 години - Page 2 EmptyПон Авг 29, 2011 10:29 am

Джейс ми се извини въпреки,че нямаше нужда от това.Той ми беше брат.Бях му свикнала на глупостие.Сгуши се в мен,а това ме изненада.Добре..сега Алек ще трябява няка кда го накара да се пусне защото нямах намерение да влача лапето нагоре надоло със себе си.Алек се извини и тръгна на някъде.Леко избутах Джейсън и клекнха като майка до детео си.
- Ох миличък..спокойно...всичко ще е наред..той ъ..шегуваше се.. - знаех много добре,че Алек не се шегуваше.Правише го зареди мен...,а може би нас.Брат ми изкиптя и аз му казах ако иска да се прибира.Той "запали кеца дим" и след по-малко от две минути беше в другия край на парка запътил се към нас.Кучетата ме следаха сякаш съм мишена която трябва да хванат - само ,че в този случей да пазят - а аз се затичах към Алек.Стигнха го и обвих ръце около него притиснайки се към гърбът му.
- Недей моля те... - замолих се.Дори не знаех защо..не исках просто така да си тръгне и да ме остави.Тук и аз имах вина.
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Лондон преди 2 години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди 2 години   Лондон преди 2 години - Page 2 EmptyВто Авг 30, 2011 12:55 pm

Чувах думите на Алекса и на малкия. Знаех, че не бях постъпил много правилно, но...понякога не се контролирах.
Алекса ме настигна и обви ръце около мен, като се притисна в гърба ми.
-Алекса...Не трябваше да правя това!-отвърнах, изпълнен с вина и се обърнах към нея. Прокарах пръсти през красивата й коса и увих едно кичурче около пръста си.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Лондон преди 2 години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди 2 години   Лондон преди 2 години - Page 2 EmptyВто Авг 30, 2011 1:24 pm

Той се обърна към мен.В очите му се четеше вина.Наистина съжаляваше.
- Стига..няма нищо... - казах и се надигнах за да го прегърна.Обвих ръце около вратът му.
Наистина не му се сърдех,а на Джейсън щеше да му мине.А и като му дам десет долара ще си
затвори устата и на никой няма да каже.Прегръщах го и не иска хда го пусна.Имах чувството,че ще ревна като малко дете ,ако го пусна.Не исках да го загубя като приятел.
- Ти си добър приятел... - прошепнах тихо в ухото му.

П.п:Айде добро другарче Laughing аз ще дойда в къщата на Вики...ако може..ама съм си го наумила Embarassed Може ли?
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Лондон преди 2 години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди 2 години   Лондон преди 2 години - Page 2 EmptyВто Авг 30, 2011 1:31 pm

Не отвърнах нищо. Просто я притисках към себе си и не я пуснах.
Дори и между нас да не станеше нищо, тя щеше да остане като приятел! Въпреки, че щеше да е трудничко...
-И ти!-прошепнах на нейното ухо и я притиснах още по-силно, но без да я наранявам.

П.П.-Нямам нищо против! Без това Вики изобщо я няма и не пише...
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Лондон преди 2 години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди 2 години   Лондон преди 2 години - Page 2 EmptyВто Авг 30, 2011 1:38 pm

Той ме притисна към себе си,а на мен вече ми беше трудно да се държа на пръст.
- Искаш ли да се разходим?Сладолед? - попитах го.Все пак бяхме в парка...сами...бяхме преживяли много за един следобед.Един сладолед щеше да ни дойде добре.Еее по един отделен.Засмях се на ум на мислите си.Продължих да го прегръщам.Накрая го пуснах и гледах да не кажа "Ох краката ми".

П.п:Кратичко е..;х др не ми хрумна...,а сега скачам да ви се натреса в настоящето Very Happy
Върнете се в началото Go down
Алек Петров
Other Creature
Other Creature
Алек Петров


Брой мнения : 239

Лондон преди 2 години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди 2 години   Лондон преди 2 години - Page 2 EmptyВто Авг 30, 2011 1:51 pm

Решихме да се разходим и да хапнем по един сладолед.
От време на време я пуснах, за да не я счупя. Тя бе толкова крехка и нежна, само едно мое по-силно движение би я наранило.
Цял ден говорихме и се разхождахме. Прекарах чудесно!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лондон преди 2 години - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон преди 2 години   Лондон преди 2 години - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Лондон преди 2 години
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Лондон-1975г.
» Лондон,преди 3 години

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
All Serials RPG :: В миналото :: Миналото-
Идете на: