All Serials RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All Serials RPG

Един уникален форум посветен на всички сериали.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Тейлър МакКуин
Кат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3 Vote_lcapКат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3 Voting_barКат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3 Vote_rcap 
Меган Хейл
Кат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3 Vote_lcapКат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3 Voting_barКат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3 Vote_rcap 
Джеси Даймънд
Кат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3 Vote_lcapКат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3 Voting_barКат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3 Vote_rcap 
Деймън Салваторе
Кат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3 Vote_lcapКат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3 Voting_barКат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3 Vote_rcap 
Анджелина Милър
Кат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3 Vote_lcapКат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3 Voting_barКат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3 Vote_rcap 
Алек Петров
Кат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3 Vote_lcapКат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3 Voting_barКат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3 Vote_rcap 
Алекса Евънс
Кат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3 Vote_lcapКат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3 Voting_barКат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3 Vote_rcap 
Katherine Pierce.
Кат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3 Vote_lcapКат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3 Voting_barКат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3 Vote_rcap 
Мариус
Кат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3 Vote_lcapКат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3 Voting_barКат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3 Vote_rcap 
Виктория Джонсън
Кат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3 Vote_lcapКат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3 Voting_barКат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3 Vote_rcap 
Latest topics
» Да станем приятели...
Кат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3 EmptyЧет Апр 26, 2012 6:56 am by Мариус

» Коя песен слушате в момента ?
Кат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3 EmptyВто Яну 31, 2012 5:36 pm by Savannah Brown

» Търся си другарче за РП...
Кат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3 EmptyСъб Яну 14, 2012 10:59 am by Шарлот Петрова

» Сладко или солено
Кат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3 EmptyВто Дек 13, 2011 9:00 pm by Savannah Brown

» Популярен ли си?
Кат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3 EmptyВто Дек 13, 2011 8:59 pm by Savannah Brown

» С шоколад или сметана ?
Кат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3 EmptyВто Дек 13, 2011 8:41 pm by Savannah Brown

»  Колко % ?
Кат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3 EmptyВто Дек 13, 2011 8:38 pm by Savannah Brown

» Познай какъв цвят е бельото на следващия ?
Кат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3 EmptyВто Дек 13, 2011 7:58 pm by Анджелина Милър

» Знаеш ли как изглежда предишния?
Кат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3 EmptyВто Дек 13, 2011 7:56 pm by Анджелина Милър

Кат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3 Pageviews_1
Гласувай за мен в BGTop100.com
Администратори: Натали Хоуп Кат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3 Kto8ru Меган Хейл Кат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3 Ck7hrh Анджелина Милър Кат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3 F9dlly Модератори: Алекса Евънс Кат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3 Fnk1yi Джорджина Спаркс Кат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3 4bf2jo Savannah Brown Кат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3 Agfgcb Дизайнери: Наталия. Кат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3 Pxrtnu
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:04 am

 

 Кат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3

Go down 
АвторСъобщение
Тейлър МакКуин
Admin
Admin
Тейлър МакКуин


Брой мнения : 702

Кат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Кат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3   Кат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3 EmptyСря Авг 24, 2011 4:04 pm

Кат ни увери, че Бони не си е удължила лятната ваканция. „Аз съм в премиерата на сезона!“, казва тя. „Важното е, че феновете ми гледат епизодите независимо дали съм в него или не и подкрепят сценаристите както подкрепят и мен, когато не бях голяма акриса и се опитвах да пробия. В крайна сметка всичко е заради историята, а феновете имат нужда да ценят това и да вярват, че винаги ще има време за Бони.“

В трети сезон, Бони се тревожи за Джеръми, въпреки че все още не й е казал, че е преследван от мъртвите си бивши приятелки вампири. Всъщност, изглецда Джеръми ще се довери на някой друг за Вики и Ана преди да каже на Бони – но разбира се, това не означава че Бони няма много други неща, за които да се притеснява.

„Тя е загрижена и за Елена.“, казва Кат. „За нея Елена винаги е приоритет, така че винаги иска да е сигурна, че Елена е добре и в безопасност. Не смятам, че това някога ще се промени.“

Макар че Кат има непоколебима вяра в сценарния екип на Дневниците, тя се надява за нещо в бъдещето на Бони – и всички фенове се молим за това. „Ако може да видим един член на семейството, много ще се развълнувам. Дори не мога да се моля за нещо повече от това. Освен това, съгласна съм каквото и да правят с мен! Каквото и да ми дадат, ще работя много силно.

Кат е свикнала на такава работа – в допълнение на Дневниците тя работи и по музикалната си кариера. Приключи със записите на силно очаквания си албум през лятото и умираме да го чуем. „ В момента пресяваме тридесет записа и се опитваме да определим кой ще бъде сингълът.“, казва ни тя.
Върнете се в началото Go down
https://all-serials-rpg-f.bulgarianforum.net
 
Кат Греъм : желанието й за Бони в Сезон 3
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кевин Уилямсън за сезон 3
» Спойлери за Бони, Джеръми и Аларик
» Дневниците: Гафовете от сезон 2 и други клипове от DVD-то
» ТРЕЙЛЪР на Сезон 3!
» Изтрити сцени от сезон 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
All Serials RPG :: Любимите ни сериали :: The Vampire Diaries :: Новини-
Идете на: