All Serials RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All Serials RPG

Един уникален форум посветен на всички сериали.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Тейлър МакКуин
Гимназията,преди 2 години Vote_lcapГимназията,преди 2 години Voting_barГимназията,преди 2 години Vote_rcap 
Меган Хейл
Гимназията,преди 2 години Vote_lcapГимназията,преди 2 години Voting_barГимназията,преди 2 години Vote_rcap 
Джеси Даймънд
Гимназията,преди 2 години Vote_lcapГимназията,преди 2 години Voting_barГимназията,преди 2 години Vote_rcap 
Деймън Салваторе
Гимназията,преди 2 години Vote_lcapГимназията,преди 2 години Voting_barГимназията,преди 2 години Vote_rcap 
Анджелина Милър
Гимназията,преди 2 години Vote_lcapГимназията,преди 2 години Voting_barГимназията,преди 2 години Vote_rcap 
Алек Петров
Гимназията,преди 2 години Vote_lcapГимназията,преди 2 години Voting_barГимназията,преди 2 години Vote_rcap 
Алекса Евънс
Гимназията,преди 2 години Vote_lcapГимназията,преди 2 години Voting_barГимназията,преди 2 години Vote_rcap 
Katherine Pierce.
Гимназията,преди 2 години Vote_lcapГимназията,преди 2 години Voting_barГимназията,преди 2 години Vote_rcap 
Мариус
Гимназията,преди 2 години Vote_lcapГимназията,преди 2 години Voting_barГимназията,преди 2 години Vote_rcap 
Виктория Джонсън
Гимназията,преди 2 години Vote_lcapГимназията,преди 2 години Voting_barГимназията,преди 2 години Vote_rcap 
Latest topics
» Да станем приятели...
Гимназията,преди 2 години EmptyЧет Апр 26, 2012 6:56 am by Мариус

» Коя песен слушате в момента ?
Гимназията,преди 2 години EmptyВто Яну 31, 2012 5:36 pm by Savannah Brown

» Търся си другарче за РП...
Гимназията,преди 2 години EmptyСъб Яну 14, 2012 10:59 am by Шарлот Петрова

» Сладко или солено
Гимназията,преди 2 години EmptyВто Дек 13, 2011 9:00 pm by Savannah Brown

» Популярен ли си?
Гимназията,преди 2 години EmptyВто Дек 13, 2011 8:59 pm by Savannah Brown

» С шоколад или сметана ?
Гимназията,преди 2 години EmptyВто Дек 13, 2011 8:41 pm by Savannah Brown

»  Колко % ?
Гимназията,преди 2 години EmptyВто Дек 13, 2011 8:38 pm by Savannah Brown

» Познай какъв цвят е бельото на следващия ?
Гимназията,преди 2 години EmptyВто Дек 13, 2011 7:58 pm by Анджелина Милър

» Знаеш ли как изглежда предишния?
Гимназията,преди 2 години EmptyВто Дек 13, 2011 7:56 pm by Анджелина Милър

Гимназията,преди 2 години Pageviews_1
Гласувай за мен в BGTop100.com
Администратори: Натали Хоуп Гимназията,преди 2 години Kto8ru Меган Хейл Гимназията,преди 2 години Ck7hrh Анджелина Милър Гимназията,преди 2 години F9dlly Модератори: Алекса Евънс Гимназията,преди 2 години Fnk1yi Джорджина Спаркс Гимназията,преди 2 години 4bf2jo Savannah Brown Гимназията,преди 2 години Agfgcb Дизайнери: Наталия. Гимназията,преди 2 години Pxrtnu
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:04 am

 

 Гимназията,преди 2 години

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Виктория Джонсън
Other Creature
Other Creature
Виктория Джонсън


Брой мнения : 93

Гимназията,преди 2 години Empty
ПисанеЗаглавие: Гимназията,преди 2 години   Гимназията,преди 2 години EmptyВто Авг 16, 2011 10:13 am

-Госпожице Джонсън,часът не е за приказки.Излезте от часа ми -така ще можете да говорите на спокойствие с всеки!

А защо се стигна до това?Ето,защо!

******************************************************************************

Най-неочаквано в класа ни дойде нова ученичка.Седна до мен и понеже съм приказлива се разбърборих.
-Здрасти!Аз съм Виктория и съм сукуба.Знам,че си вампир.Ти,коя си?
Тъкмо отговори и ни спипаха.
********************************************************************************

Изнизахме се бързо от часа.
-Съжалявам!Още първия ти ден тук и те изгониха от час.Ама нищо!Като не сме при директорката...
Върнете се в началото Go down
Katherine Earnshaw
Човек
Човек
Katherine Earnshaw


Брой мнения : 15

Гимназията,преди 2 години Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гимназията,преди 2 години   Гимназията,преди 2 години EmptyВто Авг 16, 2011 10:28 am

Катрин Ърншоу, госпожица Ърншоу, срамежливата Кати ... Да, името ми будеше доста празни приказки без особено голяма причина. Не бях от приказливите, по-скоро бях доброто и послушно момиче, което се изчервяваше веднага щом някой го заговори.
- Госпожице Ърншоу бихте ли видели какво става в коридора ? Става някакъв шум. - тихият и мелодичен глас на г-жа Минли. Подскочих леко от уплаха, тя рядко се обръщаше към мен за каквото и да било. Вероятно бе разбрала, че съм разсеяна и се ослушвам за думите на другите. Всъщност думите им не ме засягаха. мислите им бяха от по-голямо значение, всяка мръсна тайна, която бе като товар за мен. Не исках тайните им , но името ми постоянно бе в главите им.
Навън нямаше нищо и никой. Не разбирах какво е чула Минли и дали изобщо е с всичкия си. Вярно бе доста добродушна възрастна дама, но това не означаваше, че все пак е напълно нормална. Мислеше за всякакви свръхестествени същества, плашеше ме.
- Ехо, има ли някой ? - измънках неспокойно оглеждайки се. Вероятно бяха учениците от по-горните курсове, но определено и аз долавях гласове.
Върнете се в началото Go down
Виктория Джонсън
Other Creature
Other Creature
Виктория Джонсън


Брой мнения : 93

Гимназията,преди 2 години Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гимназията,преди 2 години   Гимназията,преди 2 години EmptyВто Авг 16, 2011 10:33 am

Поизвърнах се.Тих гласец извика:
-Ехо,има ли някой?
-Ей,сега идвам, Нина.-така се казваше вампито,с което бяхме изгонени от часа.-А,здрасти.Аз съм виктория.Ти си?
Надникнах в класната стая.Г-жа Минли ме погледна въпросително.Усмихнха се невинно ,а тя завъртя очи.разбра,че ме бяха изгонили от час.
-Хм,трябва да се прибираш.-обявих аз на момичето.-Минли те чака.Да се срещнем на обедната почивка в парка?
Върнете се в началото Go down
Katherine Earnshaw
Човек
Човек
Katherine Earnshaw


Брой мнения : 15

Гимназията,преди 2 години Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гимназията,преди 2 години   Гимназията,преди 2 години EmptyВто Авг 16, 2011 10:44 am

Изведнъж от нищото се появи тъмнокосо момиче. Потръпнах от уплаха, но успях да овладея емоциите си. Изслушах краткото й представяне и се усмихнах възможно най-любезно. Предпазливата част от мен отново започваше да се обажда, с всяка изминала секунда ставаше все по-натрапчива в съзнанието ми. Именно тогава отбелязах, че не чувам мислите й, не чувах мислите и на другото момиче. Това ме облекчи до известна степен.
- Катрин Ърншоу.. - измънках и стиснах ръката й. Предадох думите на Минли, за да бъдат по-тихи и влязох в час. Щяхме да говорим отново макар и да не разбирах защо. Може би щеше да се окаже интересна компания без да предвиждам всяка нейна дума.
Часът се проточи бавно. Всяка една минута ми се струваше като дълъг и изтощителен час. На всяка втора минута поглеждах към часовника над дъската, докато не осъзнах, че остават само пет единствени минути до края на часа. Днес наистина бях разсеяна. Вероятно защото този месец не го бях прекарала с татко.
Излязох в близкия парк и седнах на една пейка, за да дочакам непознатата.
Върнете се в началото Go down
Виктория Джонсън
Other Creature
Other Creature
Виктория Джонсън


Брой мнения : 93

Гимназията,преди 2 години Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гимназията,преди 2 години   Гимназията,преди 2 години EmptyВто Авг 16, 2011 10:50 am

Мина ми наказанието в коридора заедно с Нина-двете се пукнахме от смях.Излязох в парка и веднага видях моето момиче.
-Здрасти!Слънчоглед?-подадох и пакетче слънчоглед.-Добре,че ме изгониха с Нина-тя е новата.Мдам..Такива ги върша аз.Минли има остър слух.Почти винаги чува гласа ми ,ако съм изгонена и праща някой да провери за мен.Абе,на колко си?Аз съм на 18.
Докато чаках отговора й зачоплих.
-Ще те помоля да не говориш толкова тихо както в коридора.Абе,май ще трябва да отидем в някое барче-струваш ми се много кротко и тиха.
Усмихнах се весело и извадих бутилка кола и две пластмасови чаши.
-Винаги съм заредена с нещо.Искаш ли?Споко,няма дрого,наркотици или опиум.Чисто е.
Върнете се в началото Go down
Katherine Earnshaw
Човек
Човек
Katherine Earnshaw


Брой мнения : 15

Гимназията,преди 2 години Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гимназията,преди 2 години   Гимназията,преди 2 години EmptyВто Авг 16, 2011 11:13 am

Още щом непознатата дойде се започна с въпросите. Беше сякаш бях в час по биология. Госпожа Хиндли питаше и питаше, а ние не знаехме отговора, в крайна сметка тя си отговаряше сама с цел да ни поучава. Повечето я мислеха за психично болна, но само аз знаех какво всъщност мисли и то съвсем се отличаваше от урока.
- На шестнадесет. - обясних с лек напевен глас, за да й угодя. Не исках да има недоволни, щом очакваше да говоря по-високо щях. Това ме навеждаше на мисълта, че има проблем. Още не можех да проумея как не чувах мислите й. Обикновено всичко беше като крещящи гласове влизащи в главата ми. Бях се научила да ги блокирам, но това бе прекалено странно.
- Не, не искам. Благодаря. - усмихнах се едва доловимо. - Нова ли си ? Не съм те виждала.
Върнете се в началото Go down
Виктория Джонсън
Other Creature
Other Creature
Виктория Джонсън


Брой мнения : 93

Гимназията,преди 2 години Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гимназията,преди 2 години   Гимназията,преди 2 години EmptyВто Авг 16, 2011 11:18 am

-Мнем,не съм нова.Просто се скитам насам натам и малко трудно ще ме виждаш...
Съсредоточих се.Опитвах се да усетя вида й.Напъвах се,напъвах се инакрая изръсих.
-Абе,ти какъв вид си?
Отпих от колата мълчаливо.Как мож ечовек да откаже да пие кола?!?
-Откога си тук?Като си на 16 трябва да имаш едан учителка по биология-само говори.Много е готина -с нея си пасваме,а?
Разсмях се и се задавих с колата,така че я изплюх.
-Лошо е да се смея докато пия.
Отбелязах това с трагично изражение,но не се сдържах и се засмях-отново.



Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Гимназията,преди 2 години Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гимназията,преди 2 години   Гимназията,преди 2 години Empty

Върнете се в началото Go down
 
Гимназията,преди 2 години
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» LA преди 3 години
» Париж, преди 2 години.
» Лондон,преди 3 години
» Лондон преди 2 години
» Познай на колко години е следващия..

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
All Serials RPG :: В миналото :: Миналото-
Идете на: