All Serials RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All Serials RPG

Един уникален форум посветен на всички сериали.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Тейлър МакКуин
Лондон,преди 3 години Vote_lcapЛондон,преди 3 години Voting_barЛондон,преди 3 години Vote_rcap 
Меган Хейл
Лондон,преди 3 години Vote_lcapЛондон,преди 3 години Voting_barЛондон,преди 3 години Vote_rcap 
Джеси Даймънд
Лондон,преди 3 години Vote_lcapЛондон,преди 3 години Voting_barЛондон,преди 3 години Vote_rcap 
Деймън Салваторе
Лондон,преди 3 години Vote_lcapЛондон,преди 3 години Voting_barЛондон,преди 3 години Vote_rcap 
Анджелина Милър
Лондон,преди 3 години Vote_lcapЛондон,преди 3 години Voting_barЛондон,преди 3 години Vote_rcap 
Алек Петров
Лондон,преди 3 години Vote_lcapЛондон,преди 3 години Voting_barЛондон,преди 3 години Vote_rcap 
Алекса Евънс
Лондон,преди 3 години Vote_lcapЛондон,преди 3 години Voting_barЛондон,преди 3 години Vote_rcap 
Katherine Pierce.
Лондон,преди 3 години Vote_lcapЛондон,преди 3 години Voting_barЛондон,преди 3 години Vote_rcap 
Мариус
Лондон,преди 3 години Vote_lcapЛондон,преди 3 години Voting_barЛондон,преди 3 години Vote_rcap 
Виктория Джонсън
Лондон,преди 3 години Vote_lcapЛондон,преди 3 години Voting_barЛондон,преди 3 години Vote_rcap 
Latest topics
» Да станем приятели...
Лондон,преди 3 години EmptyЧет Апр 26, 2012 6:56 am by Мариус

» Коя песен слушате в момента ?
Лондон,преди 3 години EmptyВто Яну 31, 2012 5:36 pm by Savannah Brown

» Търся си другарче за РП...
Лондон,преди 3 години EmptyСъб Яну 14, 2012 10:59 am by Шарлот Петрова

» Сладко или солено
Лондон,преди 3 години EmptyВто Дек 13, 2011 9:00 pm by Savannah Brown

» Популярен ли си?
Лондон,преди 3 години EmptyВто Дек 13, 2011 8:59 pm by Savannah Brown

» С шоколад или сметана ?
Лондон,преди 3 години EmptyВто Дек 13, 2011 8:41 pm by Savannah Brown

»  Колко % ?
Лондон,преди 3 години EmptyВто Дек 13, 2011 8:38 pm by Savannah Brown

» Познай какъв цвят е бельото на следващия ?
Лондон,преди 3 години EmptyВто Дек 13, 2011 7:58 pm by Анджелина Милър

» Знаеш ли как изглежда предишния?
Лондон,преди 3 години EmptyВто Дек 13, 2011 7:56 pm by Анджелина Милър

Лондон,преди 3 години Pageviews_1
Гласувай за мен в BGTop100.com
Администратори: Натали Хоуп Лондон,преди 3 години Kto8ru Меган Хейл Лондон,преди 3 години Ck7hrh Анджелина Милър Лондон,преди 3 години F9dlly Модератори: Алекса Евънс Лондон,преди 3 години Fnk1yi Джорджина Спаркс Лондон,преди 3 години 4bf2jo Savannah Brown Лондон,преди 3 години Agfgcb Дизайнери: Наталия. Лондон,преди 3 години Pxrtnu
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:04 am

 

 Лондон,преди 3 години

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Виктория Джонсън
Other Creature
Other Creature
Виктория Джонсън


Брой мнения : 93

Лондон,преди 3 години Empty
ПисанеЗаглавие: Лондон,преди 3 години   Лондон,преди 3 години EmptyПон Авг 15, 2011 12:20 pm

Най-обичах да съм в някой мол.Бях в Лондон и носех поне 5 торби.Зазяпана в някаква рокля на витрината на Зара се подхлъзнах на мокрия под и спрях точно в краката на някакво момиче.Изругах ядно.
-Извинявай,но да слагат табели-"Мокър под-внимателно"!Е,аз съм си заблеяна.Нали разбираш на пазар.
Разбърборих се спокойно както си бях на земята.Хората минавах и ме гледаха учудено.Изправих се.
-Здрасти!Как си?
Пооправих си черната риза и продължих:
-И с тея токчета как да не се пързулне човек.Ох,добре,че не бях с някой рокля.боже,дънките са мокри.
Поспрях за малко и все едно ми беше първа приятелка попитах:
-След като случайността ни събра-искаш ли да пием кафе някъде?И ,ако пушиш да пушим!
Бях раздразнена от падането,но това момиче ме освежи-но все пак ми се пушеше.

Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Лондон,преди 3 години Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон,преди 3 години   Лондон,преди 3 години EmptyПон Авг 15, 2011 12:48 pm

Вървах из мола с брат ми.Той се запиля на някъде,а аз продължих да ходя оглеждайки магазините.Изведнъж едно момиче се приземи в краката ми.Окорих очи.Тя почна да говори ама много и то бързо.Изправи се и ме пита как съм.После ми предложи да отидем на кафе.

- Аааа ъъ..здравей.Не е въпроса аз как съм,а ти? - огледах я от главата до петите.Беше леко мокра,но и подът беше мокър.Тя предложи да отидем на кафе.Усмихнах се.Щеше да ми е приятно.Огледах се за брат ми който се затича към нас."Иска ми се да се пребие!" - помислих си.Всичко си беше просто сестринска обич.

- Да.Добре...има кафене на долния етаж. - казах и хващайки малкия дявол за раменете.Той застана и вдигна глава нагоре оглеждайки момичето.Стоеше със отворена уста,но и тя си беше красива.

- Междудругото аз съм Алекса,а това е брат ми Джейсън.Дребен затвори си устата! - усмихнах се на момичето и подадох ръка.
Върнете се в началото Go down
Виктория Джонсън
Other Creature
Other Creature
Виктория Джонсън


Брой мнения : 93

Лондон,преди 3 години Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон,преди 3 години   Лондон,преди 3 години EmptyПон Авг 15, 2011 1:11 pm

-Аз ли?Падала съм толкова много ,че вече само се ядосвам на хората-не ина теб ,де.Супер съм,малко мокра!
Засмях се весело.
-Радвам се,че съгласи.
Братчето и дотича и ме зяпна.Усмихнах се и на него.
-О!Аз съм Виктория!
Бях се поотнесла да зяпам пак роклята.Посочих я и казах:
-След кафето се връщаме тук,Алекс.
Протегнах ръка и затворих устата на малкия.
-Ще ти влезе някоя муха в устата.Знаете ли какво?двамата заедно сте толкова сладки.Направо за снимка.Обичаш ли шопинг,Джейсън?А ти , Алекс?да тръгваме.
Запътих се към кафенето отсреща.
-Ох,че съм мокра!-изръмжах ядосано исе тръшнах на фотьойлчето.
-Аз черпя.
Оставих покупките на земята и весело ги погледнах.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Лондон,преди 3 години Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон,преди 3 години   Лондон,преди 3 години EmptyПон Авг 15, 2011 1:18 pm

Засмях се когато каза на Джейс ,че ще му влезне някоя муха в устата.После каза,че сме сладки заедно.Ококорих очи и с брат ми се спогнедахме.Вики говорише много...определено.Каза,че тя черпи и ние тръгнахме към кафенето.

- Мразя шопинг!Тя ме домъкна тук! - нацупи се десет годишния ми брат.Оплезих му се.С него понякога бяхме като кучето и котката,но ми беше брат.Обичах го.

- Аз пък харесвам шопинг.Явно и ти обичаш.Онази рокля беше супер.. - усмихнах се.Вики изглеждаше малко по-голяма на години от мен.Беше касива и секси и брат ми явно го разбираше защото я гледаше сякаш е ангел.Сръгах го с лакът когато стигнахме кафенето.Седнахме и дойде сервитьора.

- Какво ще желаете? - пита той.Погледнах дребосъкът който си поръча кола.На свой ред и аз си поръчах кола.Остана само Вик да поръча.
Върнете се в началото Go down
Виктория Джонсън
Other Creature
Other Creature
Виктория Джонсън


Брой мнения : 93

Лондон,преди 3 години Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон,преди 3 години   Лондон,преди 3 години EmptyПон Авг 15, 2011 1:22 pm

-Позна!Обожавам шопинга!А,Джей,ние с кака ти ще те научим да обичаш шопинга...
Ухилих се весело.Сервитьора дойде.Засега две коли...
-Правите ли коктейли?
-Да.
-Едно мохито с бяла захар,моля.
Когато си тръгна,попитах:
-На колко си,Алекс?
Тя беше много хубава и секси.Нормално е всяко момче да я поиска.
-Джейс,радвай се,че имаш такава страхотна сестра.
Алекс ме погледна леко подозрително.
-Не,Алекс,все още не съм била би!
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Лондон,преди 3 години Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон,преди 3 години   Лондон,преди 3 години EmptyПон Авг 15, 2011 1:34 pm

Засмях се.

- Да..значи аз съм на 15,а той на 10..,а ти? - усмихнах и се.Поръчката ни пристигна.Брат ми награби колата си докато аз взех моята внимателно.Той се намуси когато тя каза,че съм страхотна сестра.Еее всичко можеха да го кажат...,но не и той.

- Той никога няма да признае нещо подобно на това,че съм страхотна. - обесних аз на Вики.
Върнете се в началото Go down
Виктория Джонсън
Other Creature
Other Creature
Виктория Джонсън


Брой мнения : 93

Лондон,преди 3 години Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон,преди 3 години   Лондон,преди 3 години EmptyПон Авг 15, 2011 1:38 pm

-17!Благодаря.
Взех мохитото си отпих малко.
-И защо така ,Джейс?
Тръгнах да погаля главата му ,но бързо одръпнах ръката си.Боже,ако го бях докоснала щях да го убия.Ужас!Понякога е гадно да си сукуба!И двамата ме гледаха учудено.
-Аз...Вие сте човеци,нали?
От шок изръсих глупост!
-Ъ..Искам да кажа..
Ох,не можеше ли Алекс да отпрати брат си,за да поговорим насаме и да й обясня ситуацията.Ако това беше възможно..Познавах я само от няколко минути ,но й имах пълно доверие...
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Лондон,преди 3 години Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон,преди 3 години   Лондон,преди 3 години EmptyПон Авг 15, 2011 1:51 pm

Думите и леко ме объркаха.А движенията още повече.

- Хей Джейс..ще отидеш ли да ми вземеш една книга от книжарницата.Ще ти дам пет кинта... - казах му аз.Той ме погледна.

- Нека са десет! - веднага почна да се пазари брат ми.

- Става. - казах му името на книгата и му дадох пари.Той тръгна и аз и Вики останахме на саме.Повдигнах вежда и отпих от колата си.

- Вики..какво имаше предвид с това,че ние сме..човеци? - зададох въпрос.
Върнете се в началото Go down
Виктория Джонсън
Other Creature
Other Creature
Виктория Джонсън


Брой мнения : 93

Лондон,преди 3 години Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон,преди 3 години   Лондон,преди 3 години EmptyПон Авг 15, 2011 1:57 pm

Благодаря,благодаря,че го отпрати.
Мислех си това докато се чудех как да й обясня всичко.
-Имам ти пълно доверие и знам,че няма да кажеш на никой,но...Ами,знаеш приказките за вещици,вампири,върколаци и т.н. нали?Е,те всъщност съществуват-феите ,вещици,вампири ит.н.Имат магически способности исе крият от хората.Само някой от тях знаят за нас и пазят това в тайна.
Поех дълбоко въздух.
-Аз също съм част от тях.Аз съм сукуба.Когато докосна,целуна или правя секс със смъртно момче или мъж аз изсмуквам живота от него и той умира.Затова ен докоснах Джейсън.Но аз ен съм би и спокойно мога да те питам.все пак ти направих защитно заклинание.Ние сукубите се храним така-чрез изсмъкване на животи.Знам ,че егадно,но моля те нека останем приятелки.Може ида сме най-добри.Аз ти разкрих моята тайна и те моля да я пазиш.ти редовно ес запознаваш-пердполагам-с вампири,върколаци и т.н. От други хора-специалисти в магическата история може да научиш повееч за нас.Обясних ти всичко на кратко.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Лондон,преди 3 години Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон,преди 3 години   Лондон,преди 3 години EmptyПон Авг 15, 2011 2:04 pm

Ококорих очи.Тя какво?Сукуба?Вампири?Върколаци?Демони?Моля?

- Сукуба?Ъ а...ъ..няма да..кажа тайната ти..на никой... - беше ми много объркано.Имах чувство,че са ме зашлевили с мокар парцал.Никой до сега не ми е казвал нещо подобно.Нямах намерение да и се сърдя за това,че е сукуба и да бягам от нея.А и не бях застрашена.Не бях мъж...поне последния път когато се погледнах в огледалото и когато ходих до тоалетна не бях.Засмях се на ум на тази мисъл.

- Определено брат ми не трябваше да чува това....
Върнете се в началото Go down
Виктория Джонсън
Other Creature
Other Creature
Виктория Джонсън


Брой мнения : 93

Лондон,преди 3 години Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон,преди 3 години   Лондон,преди 3 години EmptyПон Авг 15, 2011 2:08 pm

Изгледах я.Е,поне не припадна,не се разкрещя и не ме помисли за луда.но все пак се ококори.
-Мдам!Всичко е истина и не съм луда.Остави брат си вкъщи и ще ти покажа.Ето го идва.Моля те,съвземи се.
Напъхах сламката в устата й-поне да прилича ,че пие и размахах ръка пред нея.Пийнах малко от мохитото.
-Купи ли книгата?
-Да.
Погледнах го.Милия.Няма си и представа за нас.Остави книгата пред сестра си.Грабнах я и прочетох отзад резюмето.
-Изглежда интересна!Трябва да ми я заемеш и аз да я прочета.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Лондон,преди 3 години Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон,преди 3 години   Лондон,преди 3 години EmptyСря Авг 17, 2011 6:12 pm

Джейс се върна с книгата.Вик я взе и прочете резюмето.Каза да и я заема.

- Това е трета книга.Трябва да ти дам пъва и втора... - изкикотих се.Не приличах на момиче което би забило нос в книгата,но истината е,че обожавах да чета.Приключенски,ужаси,фантастика..като жанр на книги и филми.Това обичах.Брат ми беше загледан във Вики сякаш беше Господ.Сръгах го в ребарата,а той издаде звучи "Аууу" .Метна ми кръвнишки поглед който по-скоро ми приличаше на поглед с който казваше,че съм му изяла десерта с вилица.

- Миличък приеми го!Няма да ти се отоври парашута! - казах аз на малкото изчадие.Той се намуси и седна на стола си като отпи голяма глътка кола та чак очите му се насълзиха.Извъртях очи и го погалих по главата като разроших косата му.Той скръсти ръце пред гърдите си точно като нацупено дете.

- Мразя да правиш така Али! - изрече той нацупено.Засмях се и го целунах по бузката.Той обаче веднага прокара ръка по нея сякаш да премахне целувката която получи тукощо.Казах "Деца" сямо с помръдване на устни на Вики.Не исках все пак хлапето да ме чуе и да се нацупи още повече.
Върнете се в началото Go down
Виктория Джонсън
Other Creature
Other Creature
Виктория Джонсън


Брой мнения : 93

Лондон,преди 3 години Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон,преди 3 години   Лондон,преди 3 години EmptyСря Авг 17, 2011 6:15 pm

Така се разсмях,че не знам как не паднах от стола.
-Джейси,приеми го!Ще съм ти просто позната..секси позната.
Усмихнах се весело.
-недей да ес цупиш..хайде,аз те моля.
Дойде сервитьора със сметката.Платих и казах:
-Дребчо,теб те оставяме в къщи,а с кака ти излизаме.съгласен?
Той неохотно кимна.На път към колата ми казах
-Стига си ме зяпал..не съм ангел...или магическо същество..
Смигнах на Алекс и се разкикотих.
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Лондон,преди 3 години Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон,преди 3 години   Лондон,преди 3 години EmptyСря Авг 17, 2011 6:20 pm

Засмях се на погледа на брат ми.Изцъках с език.

- Да не си обратна? - попита брат ми Вик,а после се обърна към мен.Изглежда въпроса беше и за двете ни.Ококорих очи срещо него.Искаше ми се да му ударя шамар и да го залепя на земята.Това дете от къде знаеше въоще такива думи.

- Да брат ми...разкри тайната ни.Ние сме шибани лезбийки и ще правим секс след като те оставим у нас... - измърморих."Ааа ето от къде детето учи тези думи!" - казах си и повдигнах рамене.Той се ококори насеща ми сякаш казаше "Да бе!".Устата му беше отворена и затова я затворих като се засмях.
Върнете се в началото Go down
Виктория Джонсън
Other Creature
Other Creature
Виктория Джонсън


Брой мнения : 93

Лондон,преди 3 години Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон,преди 3 години   Лондон,преди 3 години EmptyСря Авг 17, 2011 6:22 pm

-Много знаеш,дребчо.
Разсмях се и казах:
-все още не съм,но покрай твоята сестра мога и да стана.
Смигнах му.Не издържах на учудения му поглед и се разсмях.
-Знаете ли,че вече знам откъде малкия зане такива думи.-и сякаш това е най-важната новина на света обявих-От Алекс!
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Лондон,преди 3 години Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон,преди 3 години   Лондон,преди 3 години EmptyСря Авг 17, 2011 6:31 pm

Направих невинен поглед.По невинен и от на някой ангел.

- От мен?Не...ти се шегуваш! - засмях се.Брат ми изпфтя и аз пак разроших косата му.Леко го избутах.Едни момчета на неговата възраст се приближиха към нас.Бяха трима.Дадоха си по едно "гепи" и почнаха нещо да си говорят.Долавях думи като "секси,сестра,мацка" .Намусих се когато вече чух и цялото изречение.

- Сестра ти е секси.Коя е суперската мацка с нея? - изрече едно от момчетата.Изпуфтях.Друго от тях пристъпи към мен.Погледна нагоре,а аз на свой ред трябваше да погледна надоло.Беше си малко смешно.

- Ако искаш целувка изтичай да си вземеш столче! - казах му и направих кръгово движение с пръст.
Върнете се в началото Go down
Виктория Джонсън
Other Creature
Other Creature
Виктория Джонсън


Брой мнения : 93

Лондон,преди 3 години Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон,преди 3 години   Лондон,преди 3 години EmptyСря Авг 17, 2011 6:36 pm

Точно такива не обичах...Глезлявоци.
-Суперската мацка си има име и ще ет помоля да се пръждосаш.
Казах го с леден тон и това явно ги поуплаши и изчезнах.
-Джейс,трябва да обещаеш,че никога няма да си като тях и да,Али,тооолкова си прекрастна..ммм
Засмях се и скоро стигнахме до колата.
-Качвайте се на борда.Дребчо,колана.
Излязох извън мола и казах:
-Казвай накъде,Алекс...
Върнете се в началото Go down
Алекса Евънс
Moderator
Moderator
Алекса Евънс


Брой мнения : 202

Лондон,преди 3 години Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон,преди 3 години   Лондон,преди 3 години EmptyСря Авг 17, 2011 6:40 pm

Засмях се.Брат ми само кимна на Вик като послушно кученце.Когато Вики каза да се качваме аз и демончето се спогледахме.

- Аз съм отпред! - засмя се той,а аз сложих ръка на кръста си.Бях по-бърза от него и стигнах до вратата.Отворих я и я затоврих под носът му.Държахме се като малки деца,но край него винаги беше така.Винаги имахме някакви състезания.Било то по "кой ще е отпред" или "кой ще изяде най-много пуканки" .Намусен той пак се настани отзад.

- Хайде на кино! - предложи с отаян тон Джейсън.Погледна първо мен,а после и Вики с един такъв поглед на мило кученце.Човек не можеше да откаже.Обърнах се за да не го гледам и направих движение с ръка сякаш пропъждах досаден комар.
Върнете се в началото Go down
Виктория Джонсън
Other Creature
Other Creature
Виктория Джонсън


Брой мнения : 93

Лондон,преди 3 години Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон,преди 3 години   Лондон,преди 3 години EmptyСря Авг 17, 2011 6:52 pm

Разсмях се на техните състезания..толкова беше детинско...
-Вече ти казах,Джейс,отиваме у дома..Там може да си гледаш спокойно филми на лаптопа...
Погледнах муцунката му и се усмихнах...Помисилх си:Толкова муцунки на момчета съм виждала,че не ми парви много голяма впечатление.
-Добър опит ,Джейс,но поработи малко над муцунката...
Напарвих сладка ,умолителна муцунка..
-Ммм,нещо такова...Какво ще кажеш?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лондон,преди 3 години Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лондон,преди 3 години   Лондон,преди 3 години Empty

Върнете се в началото Go down
 
Лондон,преди 3 години
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Лондон преди 2 години
» LA преди 3 години
» Париж, преди 2 години.
» Гимназията,преди 2 години
» Лондон-1975г.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
All Serials RPG :: В миналото :: Миналото-
Идете на: