All Serials RPG

Един уникален форум посветен на всички сериали.

ИндексPortalВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Тейлър МакКуин

Меган Хейл

Джеси Даймънд

Деймън Салваторе

Анджелина Милър

Алек Петров

Алекса Евънс

Katherine Pierce.

Мариус

Виктория Джонсън

Latest topics
Гласувай за мен в BGTop100.com
Администратори: Натали Хоуп Меган Хейл Анджелина Милър Модератори: Алекса Евънс Джорджина Спаркс Savannah Brown Дизайнери: Наталия.
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 13, на Нед Ное 13, 2011 2:12 pm

Share | 

Паркът

Go down 
АвторСъобщение
Тейлър МакКуин
Admin
Admin

Брой мнения : 702

ПисанеЗаглавие: Паркът    Сря Авг 10, 2011 9:05 am

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://all-serials-rpg-f.bulgarianforum.net
Алекса Евънс
Moderator
Moderator

Брой мнения : 202

ПисанеЗаглавие: Re: Паркът    Сря Авг 10, 2011 6:32 pm

Реших да се поразходя пък и трябваше да поразходя кучетата си.Паркът ни беше наблизо,а и често ходехме там и на тях им харесваше.Ротвайлера или още известен като Рива вървеше до мен,а Рио тичаше наоколо и се закачаше с хората.Обичах кучетата си и им отделях нужното внимание.Ходех загледана напред,но местех поглед и към земята и оглеждах наоколо за немирния кафяв кокер въртящ се като пумпал.Щеше да е по-забавно да не бях сама,а да имаше някой с мен,но можех да се запозная сега с някой...Е малко ще е страно да отида до него и "Искаш ли да сме приятни?" или да отскоча до най-близкатак книжарница за лист хартия и химикал и да си направя табелка "Търся си другарче!" .Ммм да...тези отпадат като вариант.Рио отиде да досажда на някакъв мъж и аз се затичах към тях.
- Извинете... - казах и се усмихнах като дръпнах кучето.

П.п :Деймън..слънце...не се сетих за друго място хД

By: Алек I love you

By: Джеси I love you
Вижте профила на потребителя
Деймън Салваторе
Вампир
Вампир

Брой мнения : 324

ПисанеЗаглавие: Re: Паркът    Сря Авг 10, 2011 6:45 pm

Сутринта реших да поогледам новото градче.Навлякох една тъмно синя риза,като леко я разкопчах,едни сини дънки и излязох.Колко беши мирно и спокойно,това леко ме дразнеше,но какво да се прави.Не знаех на къде да вървя,за това ходех безцелно и се озовах в парка.До като минавах от там един ротвайлер дойде до мен и започна да скача върху мен и да се опита да ме оближе,а стопанката му дойде и започна да му се кара.Аз се засмях и казах.
-Хубаво куче с красива стопнка.-Бях с ръце в джобовете.
-Остави го да тича на свобода не ми досажда.-Продължих аз,като погледнах и към кучето.Перфектната порода.Зла,с добра захапка и слуша само един стопанин.
Поради голямата ми уста говорех винаги на ти,мразех префърцунените обръщения.
-Между другото аз съм Деймън.-Наклоних леко глава и отново се усмихнах с крайчицата на устата и подадох ръка,като я извадих от джоба си.
Алекса Евънс
Moderator
Moderator

ПисанеЗаглавие: Re: Паркът    Сря Авг 10, 2011 6:53 pm

Рива стпеше мирно докато Рио се закачаше с мъжът който се представи като Деймън.Хубаво име за хубав мъж. Пуснах кучето и то побягна на другата страна.Погледнах седящия ротвайлер който се взираше в нас.Май не и се искаше да ме остави с непознатия на саме,но с поглед и казвах да охди да наглежда Рио,че туковиш убие някой човек от лиги докато го ближе.
- Аз съм Алекса.Приятно ми е Деймън. - поех ръката му и ние се здрависахме.За да го видя трябваше да гледам нагоре тъйкато беше по-висок.Това ме караше да се смея ,но здържах смехът си.Зачудих се на колко е.Изглеждаше няколко години по-голям от мен.Или по-точно аз толкова му давах.Сигорно беше на 20,21.
- Е Деймън на колко си?От тук ли си? - почнах да го разпитвам.Понякога задавах много въпроси,но това бях аз.

Деймън Салваторе
Вампир
Вампир

ПисанеЗаглавие: Re: Паркът    Сря Авг 10, 2011 7:01 pm

Момичето започна да ме разпитва от къде съм,на колко съм....интересно ми е ако и кажа истинските си години за колко ли секунди ще изтръпне и ще си намери опрадвание да избяга....
-Неее.Твърде жестоко за ранната сутрин.-Казах си аз и леко се засмях.
-От Италия съм.На...21 съм.-Казах аз и отново показах усмивка със снежно белите си зъби.
-Ами ти малката?-Попитах я,като отново сложих ръката си в джоба и погледнах към кучето,което ме зяпаше и му хвърлих една дълга усмивка,а то заскимтя.
Алекса Евънс
Moderator
Moderator

ПисанеЗаглавие: Re: Паркът    Чет Авг 11, 2011 9:52 am

Не беше много по-голям от мен за да ми вика "малката" .Това не ми допадна и леко се намусих.
- Не съм малка!На 18 съм! - отговорих на въпроса му,а и го скастрих.Мразех да ми викат с прякори от сорта на малката,мъниче и подобни.Огледах го от главата до петите.Беше висок,мусколест и секси.Задъвках долната си устна сякаш да не изрека нещо което не трябва,а аз често го правех.
- И съм от тук.Италия значи...чувала съм,че там е хубаво... - измърморих тихо като някоя стара свекърва.

Деймън Салваторе
Вампир
Вампир

ПисанеЗаглавие: Re: Паркът    Чет Авг 11, 2011 10:03 am

При думите и,че не е малка се засмях.
-Повярвай ми,по млада си от мен.-Смръших нос и се усмихнах.
-Е..Алекса,не не ядосвай толкова,казвал съм и по лоши неща.Повярвай ми.За всички тези години....имам предвид малкото години,които съм,ами да кажем,че съм бил задник.Не е в мои стил да се държа,като някой лигльо и да свалям звезди.Не е по моята част.-Казах аз.
-Между другото ти не трябва ли да учиш все още?-Попитах я.
Алекса Евънс
Moderator
Moderator

ПисанеЗаглавие: Re: Паркът    Чет Авг 11, 2011 10:09 am

Простенах при думите му.Боже!
- Да..последна година.Завършвам... - обесних.Точно училището ми беше "любима" тема."Обожавах" да говоря за нея.Вървяхме из парка,а кучетата ми или по-точно кокера тичаше наоколо.Ротвайлера не ме отделяше от поглед и вървеше плътно до мен.Тя беше идеалния пазач според мен.
- И така...разкажи ми нещо за себе си... - измрънках.Никак ама никак не ми се говореше за училище или нещо подобно.Предпочитах да се метна от някъде от колкото да говоря за това.

Деймън Салваторе
Вампир
Вампир

ПисанеЗаглавие: Re: Паркът    Чет Авг 11, 2011 10:28 am

-Училище?Хмм.Нали каза,че не си малка?-Усмихнах се.
После ми каза да разкажа нещо за себе си.
-Аз съм вампир на 2000 години,обичам алкохола,живея сам,обичам да се разхождам гол до кръста в нас с чаша уиски в ръка.Случайно да изпуснах нещо?-Попитах все едно съм казал нещо нормално.
-Да знаеш не е здравословно да се разхождаш с такива,като мен....някой наистина....хапят.-Казах отчетливо.
Алекса Евънс
Moderator
Moderator

ПисанеЗаглавие: Re: Паркът    Чет Авг 11, 2011 12:20 pm

Въвяхме из парка и той каза нещо което ме накара да спра на място.Обърнах глава към него с широко отворени очи.
- Ти какво? - изрекох като идиотка.Вампир?Вампир?Вампир!Огледха го от главата до петите.Беше си висок...и силен и най-вероятно и бърз.Ама чакай?Какво правя аз?Вземам му мерки за костюм?Той беше вампир и аз трябваше да побегна или поне така твърдеше разумната част от мен която рядко следвах.
- Вампир значи..ами добре... - повдигнах рамене сякаш ми е казал нещо нормално,а не ,че е кръвопиещо....нещо.

Деймън Салваторе
Вампир
Вампир

ПисанеЗаглавие: Re: Паркът    Чет Авг 11, 2011 1:01 pm

Засмях се на реакцията и и усещах чувствата и и страха и.
-Не се преструвай,че не те е страх..-Казах аз и спрях пред нея.
-При мисълта,че и 20 ротвайлера не биха те спасили от едно мое малко ухапване и аз бих побягнал.-Казах аз тихо и спокойно,като леко се приближих до нея.
Алекса Евънс
Moderator
Moderator

ПисанеЗаглавие: Re: Паркът    Чет Авг 11, 2011 1:15 pm

Изръмжах.За какъв се мислише,че да ми говори така.
- Може и да си вампир може и да си китайска пеперуда,но си мери приказките! - скастрих го и го блъснах с пръст по гърдите.Знаех,че това може да им навлече проблеми от негова страна тъйкато беше вампир,но сега не ми пукаше.Кучето стоеше и ни гледаше,а другото тичаше наоколо.Свалих ръката си и скръстих ръце пред гърдите.Как пък точно на мен ми се лепна този вампир.Простенах и преместих тежеста си от единия крак на другия загледана в него.Мале имаше дяволско сини очи.

Деймън Салваторе
Вампир
Вампир

ПисанеЗаглавие: Re: Паркът    Чет Авг 11, 2011 1:20 pm

Засмях се отново.
Хванах я за гърлото и иказах.
-Преди малкото братче ме спираше от простотиите,които извършвах.Имаше и жена заради която си струваше да не ги правя и да съм доброто кученце или китайска пеперуда,но сега....сега мога лесно да те превърна и да ти покажа ти в какъв вампир ще се превърнеш.Жаждата ще те убива в първите дни и ще убиваш наред,без значение,семейство,приятели или случаен таксиметров шофьор,може и да посегнеш и на сладките ти кученца.Така,че не ми казвай какъв съм.
Алекса Евънс
Moderator
Moderator

ПисанеЗаглавие: Re: Паркът    Чет Авг 11, 2011 1:28 pm

Едва си поемах въздух.
- Пусни...ме..мамка му... - успях едва да кажа.Беше по-силен и просто нямаше смисал да се боря с него,но той можеше да ме задуши по дяволите.Рива усети,че нещо не е нареди излая,но аз и направих знак да стои на едно място.Ако тя се нахвърли върхо Деймън от сега знаем кой кого ще изяде.Размърдах се в ръцете му колкото можех."Защо все на мен мамка му?Защо?" - измърморих си умствено.Огледах парка колкото можех.Нямаше никой.Нищо нямаше да го спре да ме превърне във вампир...,а аз много не горях от желание да съм вампир въпреки,че винаги съм се чудела какво е.Обичах и книгите и филмите за вампири,но аз вампир....не...тези думи няма да се свържат.

Деймън Салваторе
Вампир
Вампир

ПисанеЗаглавие: Re: Паркът    Чет Авг 11, 2011 1:36 pm

Какво правех?В какво чудовище ме беше превърнала,но аз бях такъв такъв и ще остана.смръщих леко нос и пуснах Алекса.
-Давай,тръгвай си.Свободна си.-Размахах с ръка.
Сложих отново ръце в джобовете си и тръгнах с лека стъпка напред.
-Тръгвай си,докато не съм променил решинето си.
Алекса Евънс
Moderator
Moderator

ПисанеЗаглавие: Re: Паркът    Чет Авг 11, 2011 1:40 pm

Той ме пусна и ми каза да си вървя.Взирах се в него и стоях като кол забит в земята. "Хайде махай се.Нали това искаше!Бягай!" - каза вътрешния ми глас.Да...трябваше да побягна докато не си е променил решението и все пак не исках.
- Деймън.... - изрекох несигорно и направих крачка към него която също беше несигурна.Малко ме беше страх,но щях да преживя едно умиране."Да...едно защото после няма да умреш втори път" - чу се пак глас в главата ми.Въздъхнах и направих още една крачка към него.

Деймън Салваторе
Вампир
Вампир

ПисанеЗаглавие: Re: Паркът    Чет Авг 11, 2011 3:14 pm

Алекса направи няколко крачки към мен и ме извика.
-Какво?Такъв съм.Съжалявам,не съм от женчовците които тичкат след жените за да им се молят да им простят.Аз си понасям последствията и продължавам напред.Веднъж се доверих на една жена и втори път няма да стане.
-Нали искаш да те пусна?Ето върви си.Свободна си няма да те превръщам.-Казах и аз и сложих лека усмивка на крайчицата на устата ми,която разбира се беше самодоволна.
Алекса Евънс
Moderator
Moderator

ПисанеЗаглавие: Re: Паркът    Чет Авг 11, 2011 3:23 pm

Повдигнах вежда и скръстих ръце пред гърдите си.
- Въобще не очаквам да тичаш след мен и да ми се молиш! - разясних му картинката аз.Вампир или китайска пеперуда можеше някак да се сприятелим.Знам ли.Но никак не ми се ходеше сама из парка.Направих още няколко крачки към него и вече бях доста близо.
- А ти ми извърташ думите!Казах ти да ме пуснеш да си стъпя на краката,а не пусни ме и ме изгони! - направих се на философ още веднъж.Оставаше да размахам пръст пред лицето му и ще съм като майка караща се на детето си само дето той беше близо два метра,а аз около метър и седемдесет.

Деймън Салваторе
Вампир
Вампир

ПисанеЗаглавие: Re: Паркът    Чет Авг 11, 2011 3:28 pm

-А какво искаше?Да останеш и да те превърна ли?Защото в най - лошият случай нямаше да си правя труда да те превръщам а само да изцедя всяка капка кръв от хубавото ти тяло.-Казах аз и повдигнах рамене.
-Хората винаги са ме предавали,за това им нямам доверие.Защото в един момент обръщат гръб и ти теглят една и те превръщат в чудовище.-Обясних и.
-А и аз предпочитам бара.В този парк нервите ми изкачат направо.
Алекса Евънс
Moderator
Moderator

ПисанеЗаглавие: Re: Паркът    Чет Авг 11, 2011 3:33 pm

- Благодаря! - изрекох като провлачих думата.Беше си комплимент за хубавото тяло макар и изречено по по-различен начин.Направихме още няколко крачки и той продължи да ми изнася уроци.Постенах и вдигнах ръка да замълчи.
- Знаеш ли?Добре...щом искаш.Махай се...отиди и се напий.Мислех,че можем да станем приятели,но не...ти не даваш на никой да стигне до теб.И да...сега ще избухнеш в смях...ясно ми е... - изрекох без никаква емоция в гласът си,но всъщност бях доста ядосана.Обърнах се и с бавни крачки почнах да ходя на някъде.Нямах конкретна посока.Просто щях да доразходя кучетата и после...после щях да звъна на някой да излезнем.Да забия ност в компютъра като братовчедите си...или да отида да се напия в някой бар.

Деймън Салваторе
Вампир
Вампир

ПисанеЗаглавие: Re: Паркът    Чет Авг 11, 2011 3:37 pm

Когато Алекса се обърна да се разхожда извъртях очи.В нов град с нови хора,може би трябваше поне да опитам да не изтръгна гръкляна на няколко от тях.
-Добре.Не обещавам нищо,но ако желаеш ела с мен в бара?-Попитах я аз с лека усмивка.
-Но без кучетата.-когато го казах едното излая а аз смръщих нос срещу него.
Алекса Евънс
Moderator
Moderator

ПисанеЗаглавие: Re: Паркът    Чет Авг 11, 2011 3:47 pm

Седнах на една пейка и скъстих крака.Ухилих се.
- Добре. - изрекох.Рио се разлая и срещо мен,а Рива стоеше мирно както винаги.Извъртях очи и му направих знак на мълчи.Той млъкна и седна кротко като никога.
- Ще трябва първо да ги прибера.Ела с мен.После ще отидем в един бар наблизо. - казах му.Без дори да чакам отговор тръгнах към нас.Тоест към къщата на Нат.Не след дълго вече бяхме там.Прибрах кучетата и им дадох храна.Преоблякох се с по-разголени и предизвикателни дрехи и тръгнахме към бара.

П.п:Съжалявам,че тъй се получи хД ,е раководех Деймън,но пък и Натали май няма къща(до колкото знам хД) и...ако може пиши направо в бара

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Паркът    

Паркът
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1