All Serials RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

All Serials RPG

Един уникален форум посветен на всички сериали.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Тейлър МакКуин
Англия,преди 1 година  Vote_lcapАнглия,преди 1 година  Voting_barАнглия,преди 1 година  Vote_rcap 
Меган Хейл
Англия,преди 1 година  Vote_lcapАнглия,преди 1 година  Voting_barАнглия,преди 1 година  Vote_rcap 
Джеси Даймънд
Англия,преди 1 година  Vote_lcapАнглия,преди 1 година  Voting_barАнглия,преди 1 година  Vote_rcap 
Деймън Салваторе
Англия,преди 1 година  Vote_lcapАнглия,преди 1 година  Voting_barАнглия,преди 1 година  Vote_rcap 
Анджелина Милър
Англия,преди 1 година  Vote_lcapАнглия,преди 1 година  Voting_barАнглия,преди 1 година  Vote_rcap 
Алек Петров
Англия,преди 1 година  Vote_lcapАнглия,преди 1 година  Voting_barАнглия,преди 1 година  Vote_rcap 
Алекса Евънс
Англия,преди 1 година  Vote_lcapАнглия,преди 1 година  Voting_barАнглия,преди 1 година  Vote_rcap 
Katherine Pierce.
Англия,преди 1 година  Vote_lcapАнглия,преди 1 година  Voting_barАнглия,преди 1 година  Vote_rcap 
Мариус
Англия,преди 1 година  Vote_lcapАнглия,преди 1 година  Voting_barАнглия,преди 1 година  Vote_rcap 
Виктория Джонсън
Англия,преди 1 година  Vote_lcapАнглия,преди 1 година  Voting_barАнглия,преди 1 година  Vote_rcap 
Latest topics
» Да станем приятели...
Англия,преди 1 година  EmptyЧет Апр 26, 2012 6:56 am by Мариус

» Коя песен слушате в момента ?
Англия,преди 1 година  EmptyВто Яну 31, 2012 5:36 pm by Savannah Brown

» Търся си другарче за РП...
Англия,преди 1 година  EmptyСъб Яну 14, 2012 10:59 am by Шарлот Петрова

» Сладко или солено
Англия,преди 1 година  EmptyВто Дек 13, 2011 9:00 pm by Savannah Brown

» Популярен ли си?
Англия,преди 1 година  EmptyВто Дек 13, 2011 8:59 pm by Savannah Brown

» С шоколад или сметана ?
Англия,преди 1 година  EmptyВто Дек 13, 2011 8:41 pm by Savannah Brown

»  Колко % ?
Англия,преди 1 година  EmptyВто Дек 13, 2011 8:38 pm by Savannah Brown

» Познай какъв цвят е бельото на следващия ?
Англия,преди 1 година  EmptyВто Дек 13, 2011 7:58 pm by Анджелина Милър

» Знаеш ли как изглежда предишния?
Англия,преди 1 година  EmptyВто Дек 13, 2011 7:56 pm by Анджелина Милър

Англия,преди 1 година  Pageviews_1
Гласувай за мен в BGTop100.com
Администратори: Натали Хоуп Англия,преди 1 година  Kto8ru Меган Хейл Англия,преди 1 година  Ck7hrh Анджелина Милър Англия,преди 1 година  F9dlly Модератори: Алекса Евънс Англия,преди 1 година  Fnk1yi Джорджина Спаркс Англия,преди 1 година  4bf2jo Savannah Brown Англия,преди 1 година  Agfgcb Дизайнери: Наталия. Англия,преди 1 година  Pxrtnu
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:04 am

 

 Англия,преди 1 година

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Деймън Салваторе
Вампир
Вампир
Деймън Салваторе


Брой мнения : 324

Англия,преди 1 година  Empty
ПисанеЗаглавие: Англия,преди 1 година    Англия,преди 1 година  EmptyЧет Авг 11, 2011 11:35 am

Англия,преди 1 година  3677657X
Не беше по моята част да седя и размишлявам на лунна светлина на кея.Бях облякъл една от черните си рици и черни дънки.В едната си ръка държах бутилка уиски,а в другата Нейната снимка.Спомних си в какво ме превърна,жалко същество,което и лазеше в краката.
-Никога няма да се повтори това.-Казах аз ядосано и с намръщено лице.
Изведнъж зад мен чух стъпки и женски полъх.
-Страхотно поредната жена....-Казах отегчено и стиснах снимката и в ръката си.
Върнете се в началото Go down
Kaya Lourence
Човек
Човек
Kaya Lourence


Брой мнения : 67

Англия,преди 1 година  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Англия,преди 1 година    Англия,преди 1 година  EmptyЧет Авг 11, 2011 12:15 pm

Пристъпих една, две крачки напред. Затворих очи и се оставих на вятъра нежно да погали кожата ми... Бялата рокля с която бях облякана се вееше. Косите ми бяха леко разрошени и един кичур падна пред лицето ми. Забелязах пред мен мъжка непозната фигура държаща уиски в ръката си. Пристъпх още няколко крачки напред и се подпрях на пейката намираща се близо до него. Плъзнах нежната си ръка по грапавата пейка и погледнах надолу. Забелязах снимката която той стискаше в другата си ръка , не се виждаше много добре,но от видяното разбрах че е момиче. Обърнах глава към него, плътните ми устни се отвориха за поредните поучителни думи.
-Жените са като розите, ухаят приятно ,но когато ги ядосаш бодат!-засмях се нежно и гласът ми прокънтя.
Върнете се в началото Go down
http://true-diaries-rpg.bulgarianforum.net/
Деймън Салваторе
Вампир
Вампир
Деймън Салваторе


Брой мнения : 324

Англия,преди 1 година  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Англия,преди 1 година    Англия,преди 1 година  EmptyЧет Авг 11, 2011 12:42 pm

Момичето се прибилжи и каза някаква простотия за жените.
-Моля те спести ми поуките за жените.Приключих с тях.Тези кучки не заслужават нищо.-Имах предвид вампирите,но...
-Нямам предвид теб.-Обърнах се към момичето и отпих от уискито.
-Нямаш си и на представа какъв свят съществува...свят пълен с гадни кучки,които гледат как да те прецакат,убият или просто преластят....
-Не те ли е страх да стоиш сама на кея с непознат,който е пиян и си достатъчно млада за да поиска каквото и да било от теб?
Върнете се в началото Go down
Kaya Lourence
Човек
Човек
Kaya Lourence


Брой мнения : 67

Англия,преди 1 година  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Англия,преди 1 година    Англия,преди 1 година  EmptyЧет Авг 11, 2011 1:04 pm

Усмихнах се и седнах на пейката. Надигнах поглед към него.
-Ще го приема като лична обида! Не всички жени са кучки.-повдигнах вежда и го погледнах леко обидено. Това което каза наистина ме подразни, явно не знаеше как се разговаря с дама.
-Впрочем...-направих драматична пауза-..кой те е възпитавал?-погледнах учудено и запазих същата сериозна физиономия.
-А трябва ли да ме е страх?-попитах.
Върнете се в началото Go down
http://true-diaries-rpg.bulgarianforum.net/
Деймън Салваторе
Вампир
Вампир
Деймън Салваторе


Брой мнения : 324

Англия,преди 1 година  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Англия,преди 1 година    Англия,преди 1 година  EmptyЧет Авг 11, 2011 1:14 pm

-Ами нека да видим.Майка ми почина,когато с брат ми бяхме малки,а баща ми буквално ни уби след като разбра,че сме вампири и,че прикриваме такъв.....следователно почти никой.
-Явно да бъдеш разочарованието на семейството не е печеливша карта...-Казах аз и отпих отново от чашата.
-Ами ти?Не си ли много малка за този късен час?къде са ващте?-Попитах я.
Върнете се в началото Go down
Kaya Lourence
Човек
Човек
Kaya Lourence


Брой мнения : 67

Англия,преди 1 година  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Англия,преди 1 година    Англия,преди 1 година  EmptyЧет Авг 11, 2011 2:21 pm

-Нямам родители...и мога да правя каквото поискам.-усмиханх се и вдигнах високо глава.
-Защо си загрижен за вечерния ми час?-попитах.
Настъпи кратка пауза и аз казах.
-Личи си,ако беше възпитаван,щеше да ми се представиш!-погледнах го очаквайки да си каже името.
Хич не ме свърташе на едно място,за това станах и започнах да обикалям нервно опитвайки се да си намеря място. Най-накрая се спрях до него. Плъзнах пръст по бутилката,след което я хванах и я дръпнах от ръцете му.Отпих жадно и казах изнервена.
-Дотук със самоконтрола...
Върнете се в началото Go down
http://true-diaries-rpg.bulgarianforum.net/
Деймън Салваторе
Вампир
Вампир
Деймън Салваторе


Брой мнения : 324

Англия,преди 1 година  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Англия,преди 1 година    Англия,преди 1 година  EmptyЧет Авг 11, 2011 3:18 pm

-Та ти на колко си 16-17?-Засмях се.
-Е не съм възпитан,съжалявам.Но ти също си невъзпитана и ти не се представи.Тогава тя обикаляше около мен и на края взе бутилката от ръцете ми и отпи,като каза:
-До тук със самоконтрола.-При думите и издърпах шишето.
-Колкото и да ми харесва да видя жена да пие.А ти не си жена,а момиченце в сравнение с мен,не мога да ти позволя да пиеш.Алкохола е за големите.-Казах със усмивка и отпих отново.
Върнете се в началото Go down
Kaya Lourence
Човек
Човек
Kaya Lourence


Брой мнения : 67

Англия,преди 1 година  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Англия,преди 1 година    Англия,преди 1 година  EmptyЧет Авг 11, 2011 5:22 pm

-На 17-не бях много доволна от възрастта си,защото всички ме имаха за много малка и това ме дразнеше изключително много.Да се държат с теб като с хлапе е подигравка при положение,че бях на 17,та аз никак не бях малка.
-Кая,изключително неприятно ми е-засмях се леко,след това подадох ръка.
Погледнах го леко на кръв.Приближих се още по-близо до него.Плъзнах ръка по гърдите му и го бутнах.Взех бутилката с уиски от ръката му,отново.
-Щом аз не мога да пия и ти няма да пиеш!-засилих се изхвърлих скъпоценната му бутилка с уиски във водата,след което се усмихнах самодоволно и скръстих важно ръце.Надявах се да няма резервен алкохол,защото и него щях да "изпия набързо".
-Е?Да те вдим сега!
Върнете се в началото Go down
http://true-diaries-rpg.bulgarianforum.net/
Деймън Салваторе
Вампир
Вампир
Деймън Салваторе


Брой мнения : 324

Англия,преди 1 година  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Англия,преди 1 година    Англия,преди 1 година  EmptyЧет Авг 11, 2011 5:26 pm

-Деймън.Споделям чувствата ти.-Отговорих аз.
Тогава тя ме бутна и взе бутилката от ръката ми и я хвърли в окена.Много се ядосах на тази детска постъпка.Приближих се до нея и казах ядосано.
-Не е учтиво да хвърляш алкохола на непознатите батковци,които могат да те убият с едно движение мъник.
-Защо го направи?
Върнете се в началото Go down
Kaya Lourence
Човек
Човек
Kaya Lourence


Брой мнения : 67

Англия,преди 1 година  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Англия,преди 1 година    Англия,преди 1 година  EmptyЧет Авг 11, 2011 5:55 pm

Погледнах го нацупено и изкрещях:
-Я не ми викай-ударих му един силен шамар.Видях физиономията му,която малко ме плашеше сяках всеки момент щеше да ме разкъса на ситни парченца.
-Опаа,ето сега си изпросих боя-отстъпих назад и погледнах уплашено.Обърнах се в обратна посока и започнах да тичам,но токчето ми пропадна в една малка дупчица и аз паднах по лице.Нараних коленете си и започна да тече кръв.За да спра кръвта ми трябваше някакъв плат.Тогава реших да скъса от роклята ми ,която беше педя над коленете,а сега стана още по-къса и наръфана.Превързах хубаво коленете си и седнах на земята.Сега и да исках нямаше как да бягам.
-Мака му-казах ядосано.
Върнете се в началото Go down
http://true-diaries-rpg.bulgarianforum.net/
Деймън Салваторе
Вампир
Вампир
Деймън Салваторе


Брой мнения : 324

Англия,преди 1 година  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Англия,преди 1 година    Англия,преди 1 година  EmptyЧет Авг 11, 2011 6:01 pm

Кая ми удари шамар,като каза да не и викам и после побягна.Тогава падна и започна да и тече кръв от коляното.
-Кръв....Не Деймън недей малка е....-Казвах си аз,като погледнах през рамо.
-Не можех да я оставя там.
-По дяволите.-Казах си аз и дотичах до нея,като тя си бе превързала коляното с част от роклята си.
-Дай да погледна.-Казах и,като стиснах зъби.Раната беше доста дълбока.
-Трябва ти лекар малката.-Тя започна пак нещо да вика,но не я послушах и я взех на ръце,а тя се укроти.
-Стига си се дърпала искам да ти помогна.Отиваме в болницата.-Казах и аз и за секунда се озовахме в болницата.

Англия,преди 1 година  3679460k
Върнете се в началото Go down
Kaya Lourence
Човек
Човек
Kaya Lourence


Брой мнения : 67

Англия,преди 1 година  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Англия,преди 1 година    Англия,преди 1 година  EmptyПет Авг 12, 2011 5:52 am

Заведе ме в болницата по мое нежелание. Оказах съпротива, без никакъв резултат. Качихме се на втория етаж и седнахме да изчакаме лекаря.
-Мислих че ще ме убиеш, та аз ти ударих шамар.-погледнах го невинно.
След малко докотора пристигна ,покани ме да вляза в кабинета му ,а Деймън остана да чака отвън. Лекаря ми проми раната, сложи ми някакви лекарства които доста щипеха и беше неприятно. Превърза ми крака и вече можех да си ходя. Отворих плахо вратата и излязох. Погледнах Деймън с крайчето на окото и пристъпих една крачка към него.
-Готова съм...докторът каза че не е сериозно..
Върнете се в началото Go down
http://true-diaries-rpg.bulgarianforum.net/
Деймън Салваторе
Вампир
Вампир
Деймън Салваторе


Брой мнения : 324

Англия,преди 1 година  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Англия,преди 1 година    Англия,преди 1 година  EmptyСъб Авг 13, 2011 7:18 pm

Кая излезе от кабинета,като каза,че е готова.
-Ако желаеш можем да повторим случката,но този път да те убия.-Казах ядосано аз.
-Това е най-детската и идотска постъпка,която съм виждал.А повярвай ми много глупости съм правил през живота си.
-Трябва да си кажем чао,малката.-Казах аз и и намигнах,като си тръгнах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Англия,преди 1 година  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Англия,преди 1 година    Англия,преди 1 година  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Англия,преди 1 година
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Лондон преди 2 години
» LA преди 3 години
» Париж, преди 2 години.
» Лондон,преди 3 години
» Гимназията,преди 2 години

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
All Serials RPG :: В миналото :: Миналото-
Идете на: